Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vevusiatko
15. máj 2010

Niki komplexy su na figu 😝

zuziiiicek17
15. máj 2010

Ktovie aka je pravda ,ale podla vsetkeho si cely svoj zivot vymyslela ... 😀

Askorka ...vcera si mi do IP pisala o tom preco chces zalozit sukromnu temu (mne sa to nepacilo ,kedze si tu ladva tyzden )

Ahoj!Mala otraz mozgu ale ako vidim v jednej teme asi zavidia ze mojim detom kupujem znackove veci,ze idem byvat do USA atd...davaju mi to pocitovat Preto to nechcem pisat do temy.....A asi zavidia aj to ze moje dieta je v nemocnici...tak to je trochu nechutne Preto ti to pisem IP-ckou...a citaju co ja pisem do inych tem

Ja sprosta som ti este napisala ,ze ci su tu fakt az take ... ....ako vidim su ,ale ty si jedna z nich .

vevusiatko
15. máj 2010

Podla mna jej nezavidia znackove veci to dneska tak kazdy oblieka svoje dieta 😀 podla mna skor vedia, ze ona ma nejaky problem psychicky 😝

zuziiiicek17
15. máj 2010

myslim ,ze konik je raj pre takeho cloveka 😔

petka035
15. máj 2010

Ahojte kočky 😵 ste tu riadne dlho boli, to ja som sa už na druhý bok prevalovala.
k tým značkovým veciam, však ked sa jej to nepáči tak si nemusí dávať také foto do albumu a nemusí sa chváliť kolko prachov majú a bude po závisti

mukky
15. máj 2010

ahojte 😎
čo dnes robíte,čo varíte?

petka035
15. máj 2010

ahoj mukky, my sme sa ešte nedohodli s mm čo ideme, tak asi diéta 😔 😀

mukky
15. máj 2010

petka neverím 😀

petka035
15. máj 2010

ani ja 😀 ale variť už asi ani nestíhame a ani sa mi nechce 😅

mukky
15. máj 2010

ako nestíhate? 😕 😀
idete niekde? 😉

petka035
15. máj 2010

nie nikde,ale tak už je vela hodín, mm išiel s malou von a mne sa nechce 😅 sme sa nedohodli,že čo chceme,tak si asi niečo objednáme a spravíme až nedelný obed. Ty čo ideš kuchtiť?

petka035
15. máj 2010

bože ma hnevá malá, včera som jej išla dať na desiatu jogurt,dala som jej don trochu výživy a nechcela, zjedla jednu lyžičku a tvárila sa akoby som jej ,hov.. dávala, tak som vytiahla frutaparu a na silu zjedla jednu lyžičku a nič, také nervy som mala, tak som čakala kým príde mm, tak jej išiel on dať a nič, obed zjedla celkom pekne a kašu večer zas nechcela, tá jej ani moc nechutí ale ked je hladná tak zje, no včera nič. takže za celý den mala ráno 100ml mlieka,obed, a pred spaním 200ml mlieka a potom až o tretej v noci papala. a dnes zas nechela ovocie a to zjedla predtým vždy zo dve tie frutapary-200ml raz aj 3zjedla, aj jogurt zjedla celý a teraz nechce nič a to už plakala od hladu 😝 a obedu zje vždy aj 300g. no už aj to začala pred včerom vymýšľať. A fakt tak krásne papala 😒

mukky
15. máj 2010

my máme este obalený karfio z predvčera 😝 sme vcera nejedli...mm je na chate u kamaráta tak bude tam jesť a ja nejak nemám na nič chuť a malý ma urobenu zemiakovu kašu so zeleninou

petka035
15. máj 2010

no u nás má malá zemiaky s cuketou a žltkom a my nič teda. na karfiol by sa mi mm vykašlal a ja tiež vyprážané nemusím.si dám tuniaka rio mare 🙂 a mm nech si spraví niečo 😅

mukky
15. máj 2010

petka malá asi nemá chuť,netreba ju nutiť..aby sa jej jedielko celkom nesprotivilo,iste ked bude hladná spapká niečo..daj jej iba to čo lubi zatial..

mukky
15. máj 2010

my máme radi karfiol vyprážaný aj zapekaný,mm nie je takmer vobec prieberčivý a malý je evidentne po nom 😀 akurát mm nezje granadír a fliacky s kapustou nemusí a polievky velmi 😀

mukky
15. máj 2010

malý narobil spusť v obývačke,ale hraje sa sám tak ho len sledujem čo vyvádza 😕

mukky
15. máj 2010

takto to u nás vyzerá počas dňa 😕 😕 😲 😲
katastrofa 😔 a to má vybratých len fakt zopár hračiek...

petka035
15. máj 2010

hm, nechcela by som to upratovať 😀

mukky
15. máj 2010

ho učíme nech si to upratuje sám 😀

dievcata tu chodila taká reklama na podprsenku co vyzera tusim aj ako tielko ,aj v tv som ju zahliadla na dekolt,na sposob pusch-up a neviem ako to mam najst v googli a ani na to nejak teraz nemám cas...asi viete co myslím len ci to tak funguje?? 😕 😀

mukky
15. máj 2010

petka aj teba to čaká 😀 /ten bordel pri hraní 😀 😔 /

petka035
15. máj 2010

mukky tak Ninka teraz zápasí s plienkami, vždy sa doplazí k postielke a balík je pod postielkou a čo tá s nimi narobí 😔 😀

petka035
15. máj 2010

idem ja riešiť ten obed.papa

mukky
15. máj 2010

ja už som vyriešila,uvarila som si kukuricu s hráškom,to budem mať ako prílohu ku karfiolu,zemiaky si nedám a mm došiel že je hladný 😕 že zjedol len ráno jednu klobásu na chate aby vládal betonovať tak si objednal cestoviny s krupicou to má strasne rád 😀
umýva graty 😀 ,malý dopapal obedík,idem ho uložiť a variť

petka čo stenakoniec obedovali?džuru z koláča? 😀 😀 😀

potvorky ostatné kde ste?zuz este si v obchode? 😕 😕

nikuš kedy si vstala?či este buvaš? 😕

mukky
15. máj 2010

aktualizujem svoju otázku z 11:43 😀

leelo a ostatné? 😕
.

petka035
15. máj 2010

mukky ja si dám toho tuniaka a mm že si niečo kúpi v obchode,lebo za chvilku pojdeme ked malá dopapá

nikollette
15. máj 2010

Ahojte 🙂

petka035
15. máj 2010

Niki ahoj 🙂

nikollette
15. máj 2010

U nás sychravý oničom deň dnska 😒

zuziiiicek17
15. máj 2010

mukky aj ja som nad tou podrprsenkou rozmyslala 😕 moze to byt dobra vec ,ale nebude to vyzerat neprirodzene,ked budu tak dvihnute ??A ja nechcem aby mi zvacsili ,iba dvihli 😕