Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

miskachrumka
8. aug 2009

co su satiry? 😀 som to este nepocula!no mi sme už okupkany ideme sa este hrajkat trosku a okolo stvrt na devet pojdeme buvkat!tak potom sa ozvem! 😉

nikollette
8. aug 2009

Taky tyrani 😀 😀 😀

miskachrumka
8. aug 2009

jaj no fajn nepochopila som asi si sedim na kabli pockaj posuniem sa 😀 už je lepsie! 😀

nikollette
8. aug 2009

😀 😉
som zvedava, kedy ten náš dnes zaspí...

nikollette
8. aug 2009

Miska nie si registrovana na booome, facebooku, ci pokeci nahodou?

perla200
8. aug 2009

chvalabohu za takúto tému...ano presne somt aká mamina, ktorá sa riadi srdcom.... mam plné zuby takých rád, ktoré niekedy zavanajú až úzkostou a ani to neviem nazvať.... nerob to, nerob ono.... nechod tam a tam....

nikollette
8. aug 2009

Perla vitaj 😉

perla200
8. aug 2009

dakujem nikollete...ja som momentálne taká stratená na koníku....do tehuliek písať už nemam čo, snažilka nie som.... júlovky som neprispievala a neviem kde sa zaradiť🙂

ale aj ja nekojím, ale odsávam si mlieko, mala je lenivá a nechce prsník... čo zabijem sa? a je mi strašne nepríjemná otázka...kojíš? no nekojím.... čoje koho do toho? 😠

nikollette
8. aug 2009

Ja som mala to isté, a vydržala som to do 2 a pol mesiaca, aj ked mliečka bolo dosť...
a tú otázku som neznášala takisto 😝 🙄

miskachrumka
8. aug 2009

no ja som kojila len 1,5 kvoli zdravotnym problemom ☹ som musela prestat ale neodasavala som ale klasicky kojila skoda ze len tak kratko ........ale co zabijem sa ! ☹ a tiez sa ma vkuse pytali ci ojim a ked som povedla ze už nie tak sa namna pozreli ako by som bola ta najhorsia! 😠 😠 😠

miskachrumka
8. aug 2009

inac nikol mi už buvame ako ste natom vy?.............co ste dnas papali?a ako zubok ?druhy sa neukazuje?mi mame dva bilele fliaciky z jedneho už vykukol zubok a druha je hned vedla tak asi coskoro pojde aj ten!

perla200
8. aug 2009

presne akoby som malej neviem čo urobila??? a pritom ma to velmi trápi...velmi... a každý ma len pripomienky a nechápe to.... ale akoby som jej nedala jesť!!!!

nikollette
8. aug 2009

No moj si už drží svoj vankúšik a zaspinkáva pomaly...
čo ako uspávanie, uspávas ako ja, ci v kociku?
My mame cele dasienka biele, tak uvidíme kde vykukne druhý zubok..
dnes papal malo, ako vždy 😒 ☹ 2x mliečko po 100ml, a polku hipp pohárika, morcacie-zemiaky-kukurica...
takze v noci budeme dohánať mliečko 🙄

perla to poznam... vsetci sa pýtali kojíš, a to musíš, a čím dlhšie, a skúšaj to, atd 😠 🙄 🙄 🙄 🙄

nikollette
8. aug 2009

Chris už tiež zaspal, sám 😉 🙂

miskachrumka
8. aug 2009

nikol musim hned reagovat nie v kociku ale tak ako ty ale ja musim prinom lezkat kym nezabuva a chytit ho za ritku a hupkat no zaujimave to je! 😀

nikollette
8. aug 2009

No aj my tak uspavame ked este neni natolko inavený aby zaspal sám.. ale do 5minut tak zaspinká.. je to fajn spôsob podla mna 😉

miskachrumka
8. aug 2009

no mi sme toho tiez vela nespapali takze som smutna............a o pol desiatej zas mliecko okolo 240ml je to už ako ritual 🙂

miskachrumka
8. aug 2009

no davidkovi to trva tak okolo 10-15min ale tak stale je to nieco nove preneho! 😒

martina1912
8. aug 2009

Ahojte maminky...
Nedá mi nereagovať tiež som Emmku nekojila odmietala prsník tak som jej odsávala skoro 3 mesiace a potom sme prešli na UM...

nikollette
8. aug 2009

Ale teba aspon spapá 140ml, co je parada.. mna max 120ml 😒
a potom ked okolo 22hej papate 240, potom kedy znova pije mliecko, alebo akékolvek jedlo? Aj v noci?

miskachrumka
8. aug 2009

to spapal 200ml a polku hipppohariku za cely den?no tak dens sme natoma si tak isto iba narozdiel od nas mi sme papali kasu dva krat namisto mlieka lebo doobeda nic nebuval tak nebola sanca a poobede sme boli vonku az do siestej!tak som nemala ako!ale ked sme dosli tak spapal polku mrkvicky hipp a polovicnu davku kasi lebo aby mi spapal okolo po desiatej vsetko mliecko! 😒

nikollette
8. aug 2009

Chchela som napisat 240ml...

no a ked spapa 240ml vecer, kedy papa najskor?? Az rano, ci aj v noci?

miskachrumka
8. aug 2009

prečo sa pytas som aj na pokeci ,facebooku ,aj icq prečo?aj ty si?aky mas nick ?ak si na pokeci!

nikollette
8. aug 2009

Kukni IP 😉

miskachrumka
8. aug 2009

nemam ziadnu postu co si posielala nieco?nic mi ëste nedoslo! 😒

nikollette
8. aug 2009

Baby na dnes končím.. som nejaká unavená..
papa zajtra

miskachrumka
8. aug 2009

idem aj ja som tiez nejaka osuskana 😀

miskachrumka
9. aug 2009

no ahojte to tu nikto nieje?????? 😉

miskachrumka
9. aug 2009

nikolette chcela som reagovta na to co si sa pytala ze ci mali ked mu dam mliecko ze ci este papa vnoci nie!do tej piatej spi vkuse ale niekdy rano vobec nechce papat niekedy donho natalcim nieco az okolo pol jedenastej!on nato nevyzery a ma aj dobru vahuale jadonho musis vsetko tlacit!ale n je taky ze pribere aj z cajika to zdedil pomne!

miskachrumka
9. aug 2009

dodnes rana sa zas budil ako predtym ako mu visiel zubok ja si myslim ze mu kazdym dnom vinde aj druhy!