Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

leelo
19. máj 2010

peti, dobru

mukky
19. máj 2010

nikoll 😀 musim uz raz kuk na tych tvojich kerkáčov 😀

mukky
19. máj 2010

peti a kde mame foto s novym ucesoom???? ☹

leelo
19. máj 2010

niki, kerkaci mi idu. videa predtym ne-e

zuziiiicek17
19. máj 2010

V tescu som kupila 🙂 kupodivu mi boli dobre tam .A tricko v kiku som kupila 😵 tam maju veci take stany na mna 😀

lenka_66
19. máj 2010

aj by som napisala ze chces ale to by som musela do tv a to by bola celonarodna komedia 😀

zuziiiicek17
19. máj 2010

Niki ,ja sa potom mozem pridat na to stretko 😝 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ?on je taky fajnyyyyyy

leelo
19. máj 2010

lenka, ty vtipalek 😀 😀

zuziiiicek17
19. máj 2010

A drobcek bol dnes dllllho s babkou a keby ste ho videli ako za mnou stvornozkoval rychlo,ked ma zbadal 😵 chruuustik

nikollette
19. máj 2010

Zuzi žeeeeeeeeeeeeeeeeee..... aj chris je super.. oni dvaja... Ami a Chris... Ich možem...
Ale zase Chris Garver je velmi šikovný a asi najvacsí umelec z nich 😉

nikollette
19. máj 2010

Leni čo napíšeš....
Al mne to vysnívajte tak že bez kamier stretko s nimi... 😀

zuziiiicek17
19. máj 2010

chris je velky umelec ,ale pokial ide o vzhlad ta AMI 😵 😵 😵 keby som ho stretla ,tak ho asi oslintam 😀

nikollette
19. máj 2010

A ja už nemám Discovery CE takže už nemám Miami INk.. Takže už iba cez net ich môžem očumovať 😅

mukky
19. máj 2010

zuzi hej tam maju stany 😀 ja som tam bola vcera a mm som akurat vravela ze tu si kupim na moju prdel velku asi rifle ak nebudu inde 😀
a mali vypredaje v rescu este,hej?

misko musel byt zlatý 😉 aj malý sa tak tesi ked mm pride domov

a dr je super 😀 ze je na teba naviazany..

nikollette
19. máj 2010

NO ale už je ženatý... 😒 😀

mukky
19. máj 2010

tak som sa vyrevala pri modrom z neba ..minule som tušímnevidela musim dnes kuk z archivu,to bude slzavé udolie 😨

lenka_66
19. máj 2010

niki a co by si s nim na stretku ????

muuky resco je kde? 😀 pojdem aj ja minat

mukky
19. máj 2010

ženatý nie je telesná vada 😀

mukky
19. máj 2010

resco je v rescu koza 😀

mukky
19. máj 2010

ide na markize dobry film len som ho videla asi 3 krat 🙄

leelo
19. máj 2010

mukky, nechavas sa zahravat so svojimi emociami. rozboril to vie. mne stacilo ako spovedal toho chlapca, co sa pokusil o samovrazdu. to bolo zverstvo. odvtedy som s nim skoncila

lenka_66
19. máj 2010

tak tak zenaty aspon tri nebude nosit prat , len si budes uzivat 😀

mukky ze ta prava podryva co stale preklepuje 😀

zuziiiicek17
19. máj 2010

mukky 😀

nikollette
19. máj 2010

tu je so ženou

nikollette
19. máj 2010

Ja som minule stretla v senci tú babu s troma deťmi z MZN co bývali v pivnici a na jazerách im poskytli na rok bývanie 😔

zuziiiicek17
19. máj 2010

JA nemam rada modre z neba ,Ono je to aj tak robene ,aby kazdy reval 😒 ja radsej nepozeram ,lebo by som revala furt

lenka_66
19. máj 2010

niki sak ty budes za ceresnicku na torte 😉

nikollette
19. máj 2010

Ale aj Vilo má čo robiť velakrát aby sa nerozreval 😨

mukky
19. máj 2010

leni psssst 😀

haloooo,zuzicek tu je zem..aky make -up si si klupila??

mukky
19. máj 2010

rozboril ma nezaujima,ale ludia v tých príbehoch,o je len moderátor..v &&&ba siel pri mne a stele si uhladzal vlasy 😕 ale mal pekné čisté topánky..