Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

lenka_66
25. máj 2010

bre ranko

mukky , to co si pisala vcera bolo presne aj u nas .maly sa prepisal az strach .mne slo hlavu roztrhnut a tlaky a piskoty (bez makcena 😀 ) v usiach.

zuzi , verim ze tvoj priatel si teraz isto vela pocuva aka si ty ..... . a mozno ani nevie ako sa k tomu vsetkemu postavit.vas ma rad .na brata s rodinou je zatial odkazany 😠 .

vinifera
25. máj 2010

Kde ste všetky?
My už máme raňajky za sebou. Aj kávu som už mala. Obed som malému uvarila. Osprchovať som sa stihla a tu stále nikde nikoho. Doma ani živej duše - MP a oco sú v robote. Mama u zubára. Tak sa idem vysušiť a idem voooooooooooon lebo je konečne krásne 😵

vinifera
25. máj 2010

A kukám že je stále čas posunutý o dve hodiny do predu ...

leelo
25. máj 2010

vini, cau.
my sme teraz vstali. cize som este nic nestihla okrem ranajok.
u nas bolo vcera nadherne, dokonca 28st., dnes mierne pod mrakom.

leelo
25. máj 2010

cas blbne stale, ale predchvilou som mala otvorenu annag temu a tam bol ok. ale teraz je zase zle

leelo
25. máj 2010

a ,momentalne je ok aj tu

mukky
25. máj 2010

ahojte,chlapi odisli von a ja nám varím tak som len nakukla,neskor sa pridám a dočítam,lenka sli k fazuli 😀 😀
idem ,mam na plne pecky hudbu,konečneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,papa

zuziiiicek17
25. máj 2010

hojky 😵 niki si sa pytala ,ci maju hnile zuby ...oni nemaju ani zubne kefky doriti 😔 teraz jedia paprikove cipsy ! zatial nic nevarila ,ja som este dnes NICnejedla! ale tak nebudem im chodit do chladnicky .Ved som na navsteve .To ,ze ona ranajky neje,neznamena ,ze ani ostatni 😖
S mp sa uz bavim ...asi ...uvidim ,ked pride z roboty .ked sa nebude normalne chovat ,tak budem zlaaaaa.

zuziiiicek17
25. máj 2010

joj ,mukkyyyy ☹

leelo
25. máj 2010

@zuziiiicek17 tak to mas inu sociologicku studiu tam. no ale snad nie ste vy s miskom hladni...

zuziiiicek17
25. máj 2010

Misko nie a ja aspon schudnem 😀

leelo
25. máj 2010

@zuziiiicek17 😀 zase vymyslas...
kolko izbovy byt tam maju? a kolko vas tam momentalne je? uz si bola aj prahu pozriet?

zuziiiicek17
25. máj 2010

dvojizbak ,su tu zatial oni dvaja ,dve deti ,dva psy a mp ,ale o mesiac sa stahuju do trojizbaku
v prahe som bola cca dve hodky 😝

leelo
25. máj 2010

a aj si si nieco kupila? 😉

zuziiiicek17
25. máj 2010

nic,lebo s vecami sa mi nechcelo chodit po obchodoch

leelo
25. máj 2010

aha, chapem. to si bola po ceste tam..
dokedy ostavas?

zuziiiicek17
25. máj 2010

Asi do nedele 😖 chcela som ist v piatok ,ale mp chce aby som este ostala .Velmi sa mi nechce ,ale co uz 😔

leelo
25. máj 2010

na 1 strane sa fuci a na 2.mas ostat. ty si taka dobra dusa..

vinifera
25. máj 2010

prsšííí 🙄 😠 ☹ ☹ ☹

vinifera
25. máj 2010

@zuziiiicek17 No to si fakt dobrá duša. Neposlúcha a ešte mu všemožne vychádzaš v ústrety.

leelo
25. máj 2010

vini 😠 my sme minuly tyzden stravili zavreti doma, tento week sa to snad nezopakuje, ved to je o nervy

zuziiiicek17
25. máj 2010

Ja viem ,ze som sprosta ,ale co mam robit .Radsej tu ostanem dlhsie ,lebo viem ,ze tu uz nepridem tak skoro .Ani keby mi zaplatili .Poviem vam ,ze som si nemaslela ,ze budem moct niekedy povedat ,ze nejake dieta neznasam ,ale tie dve potvory nevychovane by som najradsej vystrelila na mesiac.

zuziiiicek17
25. máj 2010

inac ,tu prsi uz druhy den 😠 cez vikend bolo pekne celkom

leelo
25. máj 2010

zuzi, ale keby si sa mala do ciech stahovat, tak byvate s tp sami, nie?!

zuziiiicek17
25. máj 2010

Jasne ze sami ,uz ked ,tak chcem daaaaaaaleko od nich byvat 😖

leelo
25. máj 2010

ble 😖 tak humusne na mna posobia

nikollette
25. máj 2010

AHojte..
Dočítané ešte nemám.
Včera ked malý zaspal, sme si s MP vypili varené vínko, pokukali telku. MP išiel ale okolo 22tej zalahnúť k malému. Ja som ešte ostala pozerať TV a jesť (čo je úplný nezvyk, že sama ostabem hore pri TV) ale asi to bol včera osud.
Čo so písala že máme tie veľké ryby v obývačke (a oni a zvyknú byť a skákať, narážať do akvarijného skla) Tak okolo pol noci, veľký tresk, jeeeb, šplech, a narazili nejak do bočného skla, čo sa uvolnilo, a hneď s azačala liať voda... Kópec vody...
Utekám do spálne pre MP ten rýchlo vyskočil, ale kým dobehol za pár sekund do obývačky, už polka obývakčy zatopená, a asi 2cm voda v celej izbe... A to odtiekla len štvrťka akvarka... rýchlo kýble kde to tieklo, furt meniť, lebo sa neustále plnili..
Utierať handrami to vodu, teda vyžmýchavať do kýbla... No na porazenie... Mali sme čo robiť cca do 3tej... koberce rýchlo von na balkón, celé premočené sa sušia... 😝 😝 😝 😝 😝 teraz sú ryby v malého vaničke, a idú preč... ked ich nikto nebude chcieť ani zadara, tak ich tak vyjebnem von oknom 😠
A MP že kupime iné rybky, menšie.. Ja že nie. 6e jedine kúpime do toho akvarka malému suchozemskú korytnačku, čo može
aspoň pohladkať, chytiť, nakrmiť... Aby mal nejaké zvieratko okrem našej čivavy 😅

Pôjdem vás dočítať......

nikollette
25. máj 2010

Pre boha oprava že byť - jasné že tam malo byť "BIŤ" ako sloveso.... fuj, ked som to uvidela spätne 😝

leelo
25. máj 2010

@nikollette cau
no to ste mali krasnu noc teda. nasi maju akvarko uz 25 rokov. aspon viem, co sa mohlo stat a nestalo sa. ale ryby su male, jedine, ze by povolilo samo - unava materialu. ufff

vinifera
25. máj 2010

No tiež si myslím že to bolo únavou materiálu -možno preťažením.

No ale každopádne ste mali zaujímavú noc. Nestačí že sú povodne po polke SR - ešte aj obývačku Vám vytopí 😝

Mne sa chce strááášne spať. Malý spí v kočíku. Ale má prísť kamoška aj s malým tak na nich čakám.