Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
25. máj 2010

Ale ved ja som teraz v sobotu bola v meáči dokonca 2x 😕

mukky
25. máj 2010

kamarát ktorý je jeden spickový chirurg a aj robí tranplantacie mi mm minule povedal ze robí aj silikony,keby dal zlavu,hmmm 😀

mukky
25. máj 2010

@nikollette ty si potvora,aj mm ide ked ja chcem nieco 😀 ale ma vodicak,aj dnes mi siel nakupit výzivy pre mna 😀 ,lebo si neviem predstavit zacat ranajkovat chlieb,potom by som uz nevládala obed 😖 ..tak mám vacsinou vzdy jogurty,ale nechcem ich koli kaloriam 😔 .tak budem papat výzivy,tie lubim..ale naj by bola bez cukru,kupim si take nabuduce ked pojdeme na nakupy

mukky
25. máj 2010

boze ja som minule mala tu tasticku v mekaci 😔 ,co veve spominala a neskutocne je to dobrééé,sme mali jablkovu jednu a aj cecioriedkovu ci visnovu jednu??tak ta kyselkava bola teda riadne dobrá,mam rada kysle,aj kysle zmrzliny,kyslý caj,kapustu ale kysle uhorky eeee 😀

VEVE takze ti pekne dakujem 😠 a je to dost 1 euro za taku malu tasticku 😒 ..ale bola som sklamana z espressa,vodnate 😝

nikollette
25. máj 2010

JA nemám rada tie taštičky, to vnutro mi prde také umelé 😝
AJ v noci ti ide po niečo??? 😀 😅 moj chudák unavený z roboty, z cvičenia a ide 😔

mukky
25. máj 2010

@mukky a co je to tá ovocne vrecusko?tam je ovocie iba a aké?a ten jogurt nepoznás?a salat s kuracim masom ?to je zdrave a je tam maso..

mukky
25. máj 2010

@nikollette siel by aj v noci ale ja v noci nejem 😀 ale siel by,no jasne ze ked vstava o 4 aj nieco tak by som ho neposielala ked uz spí 😀
ale by som chcela niekedy taku veceru objednat pre nas vecer ked uz malý bude hajať,ved sa uvidí..

mukky
25. máj 2010

ja som naposledy obedovala a potom som mala len kavu 😔 ale som zabudla zjest ovocie na veceru ,no nic uz..vytrimem do zajtra 😀 😝

mukky
25. máj 2010

idem volat ,papa

mukky
25. máj 2010

ale ne do budara,ani z okna ale na mobil 😉

nikollette
25. máj 2010

Akurát pozerám čo kúpim odtiall malému.. lebo je ešte hore 😕
Happy meal (ten jogurt ovocný, ovocné vrecúško, jablkový džúsik, a hračka) MP mi má ešte volať 🙂

nikollette
25. máj 2010

A nechoď preč ☹

nikollette
25. máj 2010

Teda čo MP kúpi 😀

mukky
25. máj 2010

odpovedz na otazky co som polozila 😀 uz som tu

mukky
25. máj 2010

tam malo byt niki a nie mukky hore

nikollette
25. máj 2010

Na aké otázky, som mimo 😕

lenka_66
25. máj 2010

caute, aj som docitala ale zabudla ako vzdy 😨

nikollette
25. máj 2010

Malý mi sedí na kolenách a uvidel obrázky McDonaldu a úplne začal kričať 😅 že ham, ham.. zlatko mojeeee 😅
Lebo vždy aj jemu niečo kúpime, o teraz v poslednej dobe...

nikollette
25. máj 2010

Chudáčik, úplne tu vykrikuje že chce papať 😅 😕 a ukazuje na obrázky

mukky
25. máj 2010

@nikollette aktualizujem svoju otazku co je co v mekaci ak vieš 😠 😒 😀

mukky
25. máj 2010

@lenka_66 cau a citaj este raz babko,mozno si spomenieš 😎

lenka_66
25. máj 2010

co blaznis s mojou hlavou 😠

lenka_66
25. máj 2010

jaj niki ma po akvarku

tvoja svokra chodi pichat babku

petka upratovala

zuzka byva s humaskmi co nemaju ani zub.kefky

a SAVIER sa konecne kupkal

mukky
25. máj 2010

@lenka_66 😀

nikollette
25. máj 2010

Mukky aha prepáč, som slepá... Aj malému sa napoli venujem...
Ten jogurt je s ovocím,.. kalsický jogurt s lesným ovocím... v ovocnom vrecúšku je klasicky ovocie, co na tom vysvetlovať 😅
Jablká, hrozno.. alebo lesná zmes 😉 to som nakázala kupiť aj pre malého v happy meale 😉

lenka_66
25. máj 2010

co mejes nevies inak radovat ????????

kristina nepostupila 😠

nikollette
25. máj 2010

Ešte sme ale happy meal celý nekupovali malému. Som zvedvá ako zareaguje, určite sa poteší 😵 😵 😵
Ovocné vrecúško (lesná zmes) jablkový džúsik, kuracie nugetky a hračka 🙂

nikollette
25. máj 2010

Už mi volal že vyrazil domov 🙂

nikollette
25. máj 2010

Jaaaj a prepáč ešte na šalát si sa pýtala... Ten som ešte nejedla,(moc dietne na mna, a dávaju k tomu iba minerálku, a to nič moc pre mna) iba kuraciu rolku, to je na stýl saltu len je to celé v rolke...

mukky
25. máj 2010

@nikollette a to je nakrajané to ovocie??odfot vsetko ked p dojde 😀 😀 no a som mala ten shake jahodovy teda to bolo riadne sladké,ale dobre len menej sladky by mohlo byť