Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
26. máj 2010

No už sú ryby fuč. Teraz po ne došiel nejaký chlap na jeepe, co má doma 2500litr. akvarko, kde má tie mini žraloky, a čo ja viem čo... my sme na tieto hebedá mali aj tak malé akvarko 😒

Vini, bolo to také smutné ☹ 😢 žvé kuriatko, ... a ako ho had zlhtol, ešte sa hýbalo ako išlo dole... ve lebo had to nerozkúsal, ani nezabil.. takže až tam sa v nom udusí a zomrie 😔
Ale to je nič, oproti videám "animal cruelty" 😢 😢 😢 😔 😔

nikollette
26. máj 2010

Tie ryby dával MP zadara. Ten chalan (cca30ročný nabúchanec) mu doniesol za to flasu, a ked išiel hore pre ryby a uvidel že mám malého, tak pri odchode mu dal ešte 20eur... MP nechcel zobrať kede to dávala, zadara, ale ten chlap, že aspon pre malého... Mal charakter 😉
Kokšo onmá doma to akvarko v stene, ho vyšlo okolo 300 000sk 😕
a že žraloky.. to je už in paráda 😵 😵 😵

nikollette
26. máj 2010

Ten chlap má že asi najväčšie akvarko na SK 😕
že najväčšie návštevné akvarko je v bojiciach, niečo cez 1000l, a ona má viac ako 2x tolko 😕
Takže do dobrých rúk sme dali ryby.. Budú sa tam mať ako "ryby v mori" 😉 😅

vevusiatko
26. máj 2010

Niki ja mam kamosa co choval krokodily 😀 krokodile :D jak sa to sklonuje? 😀 😀 😀 krokodili? 😀 😀 😀 fasa moja gramatika :D

Niki co porabate?

nikollette
26. máj 2010

Ja jem melón, jedným okom pozerám MZN a tak 😉 a vy??? 🙂

vevusiatko
26. máj 2010

mnam melôon som este tento rok nemala 😀
ja nic take pozeram cely den kociky na nete 😀 😀 😀 a mala uz vykruiikuje v postielke 🙂

nikollette
26. máj 2010

Ta chytila mánia, čo??? 😀

vevusiatko
26. máj 2010

ja neviem co ma to pochytilo pozeram kociky cele dni ale to je dobre lebo si vyberiem teraz a snad o rok ak sa nam zadari babo tak budu lacnejsie lebo uz budu stare 😀 😀 😀

nikollette
26. máj 2010

Vtedy u budu zase iné novšie modely 😅

vevusiatko
26. máj 2010

no to hej ale vtedy nebudem pozerat 😀

leelo
26. máj 2010

ahojte, B spi 🙂
vevu, ja som mala pri kociku jasnu volbu - najmensi na trhu 😀 mali sme totiz donedavna este swifta

vevusiatko
26. máj 2010

gesslein swift?
ja chcem gesslein f2 cocon 😀 pre druhe a swift som chcela no nikde som ho v ba nevedela zohnat nazivo tak som kupila presne taky ako ma nikol babypoint 😉

vevusiatko
26. máj 2010

aha asi auto myslis 😀

leelo
26. máj 2010

a tvoja mala je novembrova? planujete babo cca na nejaky mesiac? 🙂

vevusiatko
26. máj 2010

no asi by som mala prestat tolko citat kociky 😀

leelo
26. máj 2010

@vevusiatko ano, afto 😀

vevusiatko
26. máj 2010

hej hej mala je novembrova nie neplanuje uvidime ako sa zdari snad sa cez leto podari a bude letne babo 😀

vevusiatko
26. máj 2010

😠 😅 mne to pomalicky pali 😀 😀 😀 ja ze kocik swift a potom mi doslo ze mas drobca este maleho 😀

leelo
26. máj 2010

my sme mali byt nov, ale sme okt. a dobre tak! bola nadherna jesen, ked sa maly narodil

leelo
26. máj 2010

hej, swift je predany, ale spokojnost s kocikom trva

leelo
26. máj 2010

@nikollette takze ste dali rybky na adopciiu? vyzera, ze im tam dobre bude 😉

vevusiatko
26. máj 2010

aky mas kocik leelo?

vevusiatko
26. máj 2010

leelo ty si z nemecka po kolko idu u vas gessleini? napriklad gesslein f2 cocon aj s vanickou?

vevusiatko
26. máj 2010

jeeej mas bugaboo pekny kocik len na nas rozpovet drahy 😀 😀 😀

lenka_66
26. máj 2010

caute ,
o com tocite ???

leelo
26. máj 2010

no gesslein ti musim pozriet...
bgb nebol tak drahy ako na sk, tam by som ho vzivote nekupila

vevusiatko
26. máj 2010

kolko bol u vas ?

vevusiatko
26. máj 2010

leni ahoj si mi chybala 🙂

lenka_66
26. máj 2010

mukky, nasla si nieco ? marek tu vyvreskoval a mne doslo ze bude hladny bo naposledy jedol o 13 ☹