Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

jankapiknova
10. aug 2009

budicek? nie to len tak nazyvam ze on bude moj skory budicek lebo sa skoro zobudi ked tak skoro zaspal. 😀 . Ked zaspi o 19 tak vstava po siestej. Spava okolo 11hodin, ale 2krat papa, ale to len dam flasu a spi dalej

nikollette
10. aug 2009

Aj my, len dame flasku do ust s po spiačky pije, a potom spinká spokojne dalej bez prebudenia 😉

jankapiknova
10. aug 2009

no ale teraz mal ale 3-4noci take ze sa niejak mrvil, sice neplakal ale neviem co mal ked bol taky nekludny,dufam ze dnes to uz bude ok

nikollette
10. aug 2009

Zeby zubky?
Kolko už má zubkov? 🙂

jankapiknova
10. aug 2009

Dva dole a dva hore,ale tie mu nerobili problemy ale mozno dalsie trosku potrapia,uvidime.ked to bude len toto mrvenie tak bude ok. vy uz mate niejake? nasmu vysli az v 7mesiaci a jeden po druhom behom tyzdna dvoch.

nikollette
10. aug 2009

My máme jeden dole 😉

jankapiknova
10. aug 2009

je sladky tvoj maly sompozerala album 🙂

nikollette
10. aug 2009

Dakujeme, aj tvoj je roztomilý, velmi 😉 🙂

miskachrumka
10. aug 2009

ahojte tak nam ide už aj druhy zubok dnes je plany ako cert!jeden ju už vonku a druhy kusocek už vidno!tak ideme mat super noc 😒

jankapiknova
10. aug 2009

a co robka tvoj maly? ked chodite spavat okolo deviatej tak do kolkej spavate?

nikollette
10. aug 2009

My spinkávame do obeda, niekedy le do 10tej a tak..
on je spachtoš ako ja 😅

ahoj miška...

miskachrumka
10. aug 2009

ahoj nikol va este nic ziadny druhy zubok ja som dnes zufala mal mi soal 15min za cely den a vkuse placka ☹

nikollette
10. aug 2009

Neviem ci ide druhy, moj neplačkal ani pri prvom, ani nebol nekludný tak neviem...

zuzka1.
10. aug 2009

nam vysli stolicky horne, dolne neviem, kedze ma pohryzol sopliacik maly 😀

mukky poslem ip

miskachrumka
10. aug 2009

je ta znacka macka je upgrad ci tak nejak ja ti nikol nenapisla ze je znacky fischer ale len ze je disajnovo rovnaky a vzadu ma dve baterky jednu na hranie a druhou sa zapinaju rucky a je nanom vsetko pisane po anglicky aj spieva anglicky a je mensi ako mas ty!a akurat dnes mi manzel prekladal co hovori lebo on vie po anglicky!

nikollette
10. aug 2009

Jaj tak neviem, si písala že presne ten istý, ako mame v albume, len že hybe rukami tak neviem..
mohla si cvaknut a bol by pokoj... 😅

Ahoj Zuzi 😀 😉

miskachrumka
10. aug 2009

nikol raz sa hadam stretneme osobne a ti ho ukazem jo?

nikollette
10. aug 2009

Upgrad, to je nejaky anglicky? 🙂

nikollette
10. aug 2009

Maly vypil 130ml, a neni ani zaspatý, som ostala prekvapená 😅

miskachrumka
10. aug 2009

ano nikol je anglicky asi preto aj spieva po anglicky!

miskachrumka
10. aug 2009

no nas dnes papal az tri krat po 210ml a teraz ide papat 240ml som zvedava ci spapa konecne zabuval po celom dni som zvedava dokolkej bude spat 😒

nikollette
10. aug 2009

Tak super ked ti papal tolko mliecka... 😉

miskachrumka
10. aug 2009

no ale keby aj buval............nebude rast ked nebude buvat ☹ nikol daruj nam trosku z chrisovho spanku 😅

nikollette
10. aug 2009

Keby sa dalo mozno darujem 😀
moj ja spachotš asi po mne 😅

megi93
10. aug 2009

Muky s tými reakciami 4 - 5 strán dozadu sa zase opakuješ. Napísalo to tu milion žien pred tebou a myslím, že aj ty neikolkokrát, neviem prečo máš nutkavú potrebu to vyťahovať zase.

Čo sa týka tvarohu, tak je vhodný nízkotučný pre deti od 6 mesiaca, občas a plnotučný pre deti, ktoré neprospievajú. Naša ho papá a je v pohode. Pije kravské mlieko a čuduj sa svete žije. A to som počas tehotenstva toho na nete o deťoch prečítala viac než dosť. Spravila som si názor spolu s odporúčaniami pediatričiek (ktoré ale podla niektorých sú veterinárky že ano? a všetky deti, ktoré oni ošetrujú sú asi chúdence) no a stravujem svoje dieťa najlepšie ako sa dá. Iné matky dávajú svojim deťom kravské mlieko od 2 rokov, prvú mrkvu vidí ich dieťa ke´d ide pomaly do školy....podľa mňa svoje deti trápia a sú nezodpovedné a svoje dieťa nemilujúce matky 🙄 Toť vše.

Už som to potrebovala povedať, lebo stále sme my, tie ktoré nie sme prehnane úzkostlivé považované za zlé matky. Podla mna sú zlými tie, ktoré svojim deťom nedajú to, čo potrebuje ich malý vyvíjajúci sa organizmus!

miskachrumka
10. aug 2009

no nikol ja som tiez spachtos a mali nieje!ahokj megi neries sa mi paci ze si tiez taka ze si povies svoj nazor 🙂 nechapem ludi ktory sa podriaduju druhym len preto ze je ich viac ...........boja sa napisat svoj nazor len preto ze ty druhy maju iny nazor a je ich viac tak ma budu odcudzovat ale co už kazdy je iny napiala som to nejak cudne ale kto chce pochopi kto nie ..............tak nie!a megi ako dopadla cesta?

roka96
10. aug 2009

mukky ja som skúšala dať synovi šošovicu, ale nechcel mi ju.. ale raz som mu robila fazuľu so zeleninou a to mu veľmi chutilo.. Skúšam čo sa dá, kde je veľa železa! Ja som mu tiež prestala dávat ten maltofer, tiež sme to mali na hrane kvoli tomu kakaniu! Keby to súrne potreboval nepoviem, ale s mužom sme sa zhodli, že prestaneme.. najskor hovorili, že stačí každý deň masová polievka a na druhý deň už zrazu maltofer..
no skúsim to s tým jogurtom ako si písala.. tu šošovicu myslím!

roka96
10. aug 2009

dnes som nejaká mŕta-- no idem ešte rýchlo povešať prádlo a rýchlo, rýchlo do postielky aspon na pár minút!
ahojte zajtra
meggi cesta dúfam dopadla dobre!

roka96
10. aug 2009

a ozi cottage dávate? my hej nám veľmi chutí! lučinu som tiež dávala pár krát!

miskachrumka
10. aug 2009

mukky mas pravdu nepisala si mi ip ja som si ta pomylila s krpito!prepac!sorry!