Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

janac1974
20. jún 2010

@mukky 😉 jasne pochopila som 😀

mukky
20. jún 2010

@leelo nie,nestrasili,moje otehotnenie bolo asi vymodlené alebo zazrak...aj ze sa neskoncilo zle,pretoze to je problem ked zena o tom nevie a nie je liecena.su tam caste potraty ☹
no ved tsh som mala zle 😀 ,beriem dozivotne hormony,aj mm

janac1974
20. jún 2010

idem uz spat...ma to hrdlo boli...prajem vam pekne snicky...pa pa

mukky
20. jún 2010

kupim si stacionar,asi s mm budem chodit plavat,dam sa na ine stravovanie..

som schudla teraz 2 kg ale to je nic

mukky
20. jún 2010

@janac1974 tak skore uzdravenie prajem a maly ti naozaj tak neskoro vstava? 😅

mukky
20. jún 2010

aj ja idem,papa

janac1974
20. jún 2010

@mukky dakujem...uz davno ma tak hrdlo nebolelo...
maly vstava rano okolo 9-10hod.ale v noci sa budi....nevie spat vkuse...

petka035
21. jún 2010

Ahojte 🙂
@mukky no myslím,že malú to nebolí 😖 dnes má na celom viečku aj pod očkom chrastu ☹ hádam to rýchlo zmizne
inak ja sa musím v jedení tiež polepšiť,lebo moj jedálniček je niekedy:ranajky-grahamový rožok, obed-rýža so zeleninou a večera-acidko.Aj moje dieťa zje viac 😔 😝

zuziiiicek17
21. jún 2010

@petka035 ahoj 🙂 ,som rada ,ze ju to neboli .O par rokov sa na tom este zasmejete 😅
mne sa misko hra s hrncami zase 😀

vinifera
21. jún 2010

Čaute. Tak ja žeriem jak slon. A naštastie sa držím pod 59 kg pri 173 cm.
Môj chlap priberá za mna.
Mám skončenú obchodnú akadémiu - takže by som mala účtovníctvo ovládať. Nikdy som ale vyslovene účetovníctvo nerobila. A nemám bunky prebrať na seba toľkú zodpovednosť - ked vidím čo všetko vie naša účtvníčka. Ako sa stále musí zdokonalovať v odbore ....

zuziiiicek17
21. jún 2010

@vinifera tak to mas dobre potom 🙂 po porode by vela zien chcelo mat postavu ako ty 🙂

vinifera
21. jún 2010

@zuziiiicek17 Tak bývala som aj chudšia. Ale nemám chut a silu sa tomu nejak venovať. Na diety ja nie som - taká forma sebatýrania u mna nehrozí. Na cvičenie som lenivá.

leelo
21. jún 2010

ahojte. o chvilu ideme cvicit. prsi a je 10 stupnov. no comment.
zuzi, misko bude kuchar 😉
peti, len ju pekne pofotte, bude mat pamiatku. o chvilu si vy ani ona ani nespomeniete.
vini, stele musia ti uctovnici studovat nove zakony a vyhlasky, ble. ale vidis, aj taki pediatri by sa mali vzdelavat neustale a mnohi na to kaslu 😒

vinifera
21. jún 2010

no ked účtovník niečo domrví a príde na to napr danová kontrola môže to byť pekne drahé. A ked pediater niečo zmrví ... Tak sa to málokedy dostane k úradu na dohľad nad zdravotnou starostlivostťou.

zuziiiicek17
21. jún 2010

@leelo ze sa ti chce 😀 😀 😀

tak ja asi padam ,lebo michal vrieska na celu ulicu 😖

kubikulka
21. jún 2010

ahojte kocky, trosku vam sem skocim, mozno si ma pamatate, kedysi ste mi radili s kocikom, teda mukky a vini, tak idem "splacat dlh" 😉. Niekedy sa mi podari sa utrhnut a precitam si vas sem tam no a vidim vini, ze zhanas telacinu a jahnacinku. Ja som s tym tiez mala problem, po obchodoch nic poriadne, az sme sa dopracovali k jednemu panovi a unho objednavame cerstve. Da sa s nim dohodnut, caka sa ako kedy, niekedy je teliatko alebo jahniatko hned, niekedy za dva tyzdne. Ma aj nejaky certifikat na predaj, tak myslim, z je to ok. Ten pan je zo stranav, co mas kusok, tak ak by si mala zaujem, dam ti cislo nanho. My mame teraz cele tela v mraziaku a jahnacinku uz deti jedli a inak mlaskali, a to ja nemam bohvieakeho jedaka. No a aj pre dosplekaov tam ma vselijake lakocinky 😀 😀 ako ovci syr a tak.

lenka_66
21. jún 2010

caute , ako davate cez den deti spat .

marek doteraz len kocik chcel .posledne 2 tyzdne som si s nim lahala.no tym sa nam pokazilo aj vecerne zaspavanie.mam ho nechat v postielke revat? neda mi to .ale zas ak mu to nezatrhnem tak budem s nim hadam aj do 18 spat

bobacik_29
21. jún 2010

@lenka_66 no mne moja mala spavala do 6 mesiacov iba v kociku ked zerevals om ju povozila a ese zaspala na noc spavala v postielke potom som to zrusila a dala ju do postielky aj cez den nechcelo sa mi totiz stale monitor dychu stahovat hore dole ale ja som nemala problem s placom lebo sa hned naucila tam spat teraz aj ked sa obcas zobudi ju necham porevat a zase zaspi 😀 moj starsi syn bol nezmar ten v noci vecne vrestal tak spaval pri mne ale potom som ho to nemohla oducit tak pri tejto som si povedala ze ziedne uspavanie nebude 😀

bashenka
21. jún 2010

Bré ranko 😉 ....
@mukky varila som.... len som si k tomu pridala aj kuracie mäso a okolo som naukladala mozarellu ... ale bolo to mnamky 😉 aj priatelovi chutilo si to nevedel vynachváliť 😀

leelo
21. jún 2010

@lenka_66 ako sa vam pokazilo vecerne zspavanie?
nechat vyrevat ti urcite neodporucam, ved sama pudovo citis, ze je to blbost, ze ti to nesedi. dietatko, ktore place same v postielke sa musi citit strasne opustene a nechcene. strati doveru k mamicke a este sa to zhorsi tym, ze zacne mat pocit, ze musi o nu bojovat, lebo by mu zase niekam zmizla, a teda bude este viac na mamke zavesene, co je presne opacny efekt ako niekto od vyplakania ocakava.
holt, sme jedine mamicky, ktore nase deti maju a je to nasa povinnost im vyhoviet. toto riesia miliony zien na celom svete. ja si vzdy poviem, ze este v puberte budem rada, ze sa bude so mnou vobec bavit, tak si ho teraz uzivam 😀

bobacik_29
21. jún 2010

leelo no ja tiez nezdielam nazor nechat dieta vrieskat ale raz za cas neuskodi ked si trosku poreve len treba rozoznavat ako place pretoze nie je plac ako plac....a deti su prespekulovane uz aj ked su male heh moja mala reve hned ked vidi manzela lebo ju naucil nosit na rukach takze ked ho zbada hned reve tak manzel teraz iba uteka ked ju vidi 😀 pri mne to napriklad vobec neroi lebo vie ze ja ju nosit nebudem 😀

vinifera
21. jún 2010

@kubikulka Ahoj. Prosím pošli mi číslo do IP. Veeeľmi pekne ďakujem. 🙂

@lenka_66 Ja malého doteraz uspávam tak že si si ním ľahnem do postele (lebo postieľka nehrozí vôbec) a noedídem kým nezaspí. A cez den dokonca spávam s ním. Teraz sme vstali. 😉

nikollette
21. jún 2010

Ahojte...

Mukky, hej pekný dník sme mali. Ja som si nekúpila nič 😕 som asi moc náročná, nikde sa mi nič nepáči, len frflem nad vecami... MP somnou neznáša nakupať... Zato on si kúpil nejaké tričká a riflové kraťase 🙂
Jesť sme boli 2x, prečo? 😀
A tvoj muž je poklad, to som ti už písala 😉 😵
Mukky hej videla som ťa 🙂 a si kočka 🙂
Ako si dopadla u lekárky?

Jani skoré uzdravenie, nech si čím skôr fit 😉 A také veci stávajú.. chlapi nás dokážu vytočiť čímkoľvek 😒

Leelo a mna nechceš do friends na FB ☹ 😅 aj ja chcem pozrieť brácha 😀

Vini, ja mám tiež podobný odbor ako ty (obchod a podnikanie) v podstate to isté ako Obchodná akadémia, tie isté predtmety, všetko... a učtovníctvo neznášam 😝

Lenka, my vstávame okol obeda, a sppáva ešte raz za den.. Okolo 15tej má "poobedný spánok" niekedy spí pol hodku, inokedy aj vyše 2hodín,....

Náš malý pekne od roka až do teraz spával v postielke.. Aj tam sám pekne zaspal. A teraz nejak štrajkuje, musí zaspať s nami... až potom ho môžem preložiť, ale velakrát ani nepreložím...keďže zaspím skôr ako on 😅

K jedeniu. Ja tiež prvý krát jedávam okolo 15tej. Vtedy mávam ranajky. SKôr neviem jesť... Aj v sobotu MP navaril obed, na 13tu vtedy som vstala, a nedokázala som do seba nič dostať ešte...bolo pre mna moc skoro 😔

My robíme konečne piatok tú opekačku. CCA 15ludí, zatial každý môže tak som zvedavá. Mama bude u nás hore v dome strážiť malého.....

nikollette
21. jún 2010

Baby malý mi zväčšil písmená, je to otras, celá strana...
Ako to zmenším na povodnú velkosť na notebooku?????

nikollette
21. jún 2010

Už to mám 😉

nikollette
21. jún 2010

Leelo, už som posala žiadosť na priateľstvo 🙂

nikollette
21. jún 2010

A v stredu ideme s malým na očkovanie. Uvidíme či nás bude očkovať...
A v piatok ešte pred opekačkou de senca.. Do tej 18tej.. Na Senecký karneval.. Atrakcie, masky, stánky, atd... Malému sa určite bude páčiť, minulý rok to ešte nevnímal... 🙂

nikollette
21. jún 2010

Hm, keď som tu ja, tak ani živej duše tu ☹

lussy23
21. jún 2010

Ahojte! Sem tám vás čítam. Už neviem, koho je to dcérka, čo si ublížila na očko, volala sa Ninka, Prajem jej nech sa jej to čoskoro zahojí. Mukky - chudáčik malý. To je strašné,ako sa trápi s tým kako. ☹ Prajem vám, aby ho už nezapekalo 😢
pekný deň.

leelo
21. jún 2010

cau nikol, uz sme friends. ja tie foto z krstu mam aj na konikovi. a neblaznite s tym mojim brachom 😎 😝 😀 😀
tak super, ze budete konecne opekat. asi uz u vas ma byt konecne pekne, co?! u nas nic moc...