Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
21. jún 2010

Ženy čo robíte. Boli sme chvíľu vonku ale je tam kosa jak na Kamčatke ... ☹

nikollette
21. jún 2010

Leelo ,práve že nemáme pekne...
Ale už kašleme na to.. ved nezmrzneme, bude horieť gril, a alkoholík nás zahreje... Ved nie je december 😅
Už sme to stále prekladali, stále niekto nemohol, a teraz môže každý, zatial, klop, klop.... 😉

nikollette
21. jún 2010

Asi idem spať s malým... Nič sa mi nechce, škaredo je, zima, brrr...

zuziiiicek17
21. jún 2010

Ahojte ,ja som tak nervoznaaaaaa 😠 babka furt je*e do mna ,uz mam dost .Maly vkuse reve a mna ide trafit ...vonku prsi a depka z toho ...

vinifera
21. jún 2010

@zuziiiicek17 Moja zlatá aj ja som dnes vstala hore riťou. To bude asi tým trafeným počasím

zuziiiicek17
21. jún 2010

DO ......................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Moja milovana babka dala malemu kakao a chleba vo vajci ! Asi ju zabijem .Naco som tu do p...,ked sere na to co jej vravim ???? Na hovno asi ,aj tak si robi po svojom Jasne ,ze maly je cely sflakaveny 😠 😠 😠 😠 dpc

nikollette
21. jún 2010

DObré ránko...
Som si po dlhej dobe poobede pospala s malým, a spali sme od štvrť na päť do teraz 😕

zuziiiicek17
21. jún 2010

ako ti je fajne 😀

nikollette
21. jún 2010

Zuzi 😲 😲 😲 😕
Jeblo by ma 😠

Vini, asi máš pravdu, možno počko, ja som tiež taká nijaká 😝

leelo
21. jún 2010

ahojte. zuzi, uz aj ja som vytocena z tvojej babky. asi to bude tym pocasim, co na mna dolieha.
o co jej ide?

mukky
21. jún 2010

ahojte,
vecer nakuknem.asi 😀

zuziiiicek17
21. jún 2010

@leelo ja neviem ...ona mi stale hovori ,ze on nechce papat,alebo mu davam same zbrndy 😔 ja som z nej uz chora .ona nechape ,ze maly je nachylny na alergie a ze mna nezaujima ,ze mna mama od pol roka krmila slaninou atd ...je to moje dieta a bude jest to co JA poviem .ale mozem si ja piskat ,ked tam nie som .ktovie kolkokrat mi ani nepovedala ,co mu dala .ako minule chlieb s lekvarom jahodovym! len som si vsimla ,ze mal na puse 😠

zuziiiicek17
21. jún 2010

@mukky no nie ze asi ! 😀 sa potrebujem postazovat ,takze nakluses laskavo 😀

leelo
21. jún 2010

@zuziiiicek17 ale preco to ona riesi vobec? povazuje ta za nezrelu robit dobre rozhodnutia, co sa tyka vlastneho dietata, pritom je sama nezrela! ved sa chova ako decko - ked tam nie si, rychlo ho niecim napcha. ved to je ubohe a trapne

leelo
21. jún 2010

@mukky cau. musis potom poreferovat z endokrino 🙂

zuziiiicek17
21. jún 2010

@leelo ja som dnes uz maximalne vytocena ...uz neviem co mam robit .jeden cas uz bola v pohode a potom zase zacala .v podstate si dva tyzdne to zase robi .od ked tu bola moja mama .to boli az dve na mna ...mama dala malemu aj kockovy cukor 😠 uz som si s nou aj sadla a vysvetlila ,preco to nema robit ,ale neda si povedat .Ona stale dookola to svoje ,ze my sme tiez vsetko jedli a sme tu atd.ale vtedy ani v tych jedlach neboli take chu*oviny ako teraz 😔 a ja mam vdaka mojej zlatej mamicke dodrbane oblicky

leelo
21. jún 2010

@zuziiiicek17 esteze dojcis, toho chrani pred vsetkymi tymi alergenmi co mu ona serviruje. asi chce mat z neho astmatika, asi si dala taky ciel 🙄

mukky
21. jún 2010

dojdem až tak po 21.hodke,mm alebo ked mm bude kupať maleho? 😕 ,ale len nenápadky,lebo som chcela pratať 😀 😝

vinifera
21. jún 2010

@leelo nie je pravda že kojenie ho chráni pred všetkými tými alergiami. Ale MM tlmí prejavy a priebeh. A preto je odporúča kojiť deti alergické alebo s nábehom čo najdlhšie.
Inak by som zuzka tvoju babku nakopala do riti. Aj si jej malého ukázala ked je teraz flakatý? Že či je spokojná?

zuziiiicek17
21. jún 2010

@leelo len vies ,ak to bude takto dalej ,tak ma uz trafi asi ...ona ma stale berie ako decko neschopne sa postarat o dieta ,pravdepodobne preto ,ze byvam s nou a ona vari a ja sa staram o maleho .Vycita mi aj to ,ze som s malym doobeda v posteli ,lebo nic nerobim vtedy ,ale ked maly spal doobeda 30minut ,tak som bola tiez zla ,lebo nespi preto ,zeja som ho tak naucila 😢
ja uz ani nepamatam ,kedy som urobila nieco dobre 😢

zuziiiicek17
21. jún 2010

@vinifera teraz je v kostole ,maly zaspal ,cize to neuvidi .dufam ,ze to zmizne do rana ,i ked na druhej strane mi zajtra neuveri ,ze mu nieco bolo 😖

leelo
21. jún 2010

@zuziiiicek17 to som ti presne napisala: vidi v tebe nezrelu a namiesto toho, aby ta viedla, tak ta zhadzuje - co dokazuje ze nezrela a prihlupla je ona

leelo
21. jún 2010

@vinifera myslela som to tak, ze ked mu babicka tak krasne zavadza alergeny do stravy, tak dojcenie tvori ten ochranny stut, aby ich lepsie toleroval

vinifera
21. jún 2010

Inak ma tu asi je..e . Ja som neporodila dieťa ale vrhla divú zver.

leelo
21. jún 2010

oprava: ochranny stit 🙂

zuziiiicek17
21. jún 2010

@leelo vdacim jej za vela,ale uz s nou nevladzem stale bojovat. ☹ vzdy budem najhorsia ,aj keby som sa pokrajala ,tak nikdy nebudem dost dobra.Dokonca moja mama povedala ,ze Misko je viac mojej babky ako moj 😠 ma s tym nasrala ,lebo ja k nemu vstavam ,ja sa s nim hram ,ja ho nosim ked place ,ja sa strachujem o jeho zdravie ,ja dbam na zdravu stravu ,ja ho kojim ,ja sa ucim neustale ,aby som si mohla povedat ,ze som spravila vsetko preto ,aby som bola dobra matka .

zuziiiicek17
21. jún 2010

A aby som nezabudla ja som ho 9 mesiacov vynosila a 44 hodin v bolestiach trpela ,kym ho porodim

bejbypd
21. jún 2010

ahojte babiky 😵 Zuzka moja hneď reagujem smerom k Tebe..tiež som to mala podobné no mne sa do života miešala moja krstná...odkedy pracujem,tak som si narobila také poriadky v rodine že až..Moj Michal sa už na mňa nemohol ani pozerať,ako ma moja rodina stále diriguje a trápi,bývalo mi zle a podobne..a to som mimoriadne veselý,optimistický človek...tak som sa jedného krásneho dňa prebrala a povedala si že už to skončí,som dospelá žena,žijem so svojím partnerom,vychovávame spolu našu trojročnú dcérku...teraz už rovnakým podielom finančným sa podielam na chode domácnosti šekoch a účtoch aj ja...stojím na nohách 250 hodín mesačne mi to spraví teraz v júni...pomedzi to sa snažím byť svojej malej stále plnohodnotnou mamou s tým rozdielom že teraz má už aj plnohodnotného otca 😉 tak prečo by ma mala moja rodina ponižovať,nevážiť si moje názory a dirigovať?bohužiaľ chladne ako ja nezvyknem som každému povedala svoje a mám pokoj..či ma to mrzí?nemrzí,pretože už si zaslúžim za všetko čo robím pre svoju rodinu aj trochu úcty...a zuzik ty takisto si mladé žieňa,ktoré je starostlivou mamičkou synčeka,ktorého nadovšetko ľúbiš,vzdala si sa kvoli nemu všetkého,máš to s partnerom ťažké,takisto aj so svojou maminou si to mala ťažké,popri všetkých týchto veciach si zaslúžiš úctu nie zhadzovanie teba samého ako človeka,tak vztýč hlavu a všetko to babke povedz,že je posledná ktorú máš ze si ju velmi vazis a si jej za vsetko neskutočne vďačná,ale že aj ty máš ťažkosti v živote a potrebujeŠ skor oporu ako kritizanta...Veľmi s Tebou súcitim a držím palčeky nech sa Ti konečne všetko zlepší 😉

vinifera
21. jún 2010

@bejbypd Krásne si jej na záver sformulovala radu 😉
Fúúúha 250 hodín? Ved to je na mrtvicu. Pamatam si mesiac ked som odrobila 230 a chodila som sa plaziaci. A to som ešte nemala rodinu. Moja úcta mladá pani.

zuziiiicek17
21. jún 2010

@bejbypd 😢 dostala si ma ,slzicka mi tecie po lici .Dakzjem ti pekne za tvoje slova.Mas uuplnu pravdu,asi by som to mala aj ja tak urobit ,ale vzhladom na to ,ze som na babke zavisla,tak neviem ci si mozem dovolit jej velmi oponovat 😔 mrzi ma ze ma neberie ako dospelu osobu ,ale snad sa to zmeni .vlastne keby som nemala vas ,tak ma nema kto podrzat a podporit 😔 preto vam naozaj dakujem 🙂