Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

cestovatelkaandrea
2. aug 2010

caute, dokatovana osa sa hlasi 😉
cez vikend sme prezili nalet komarov na Damiana. ma viac ako 20 stipancov ale nastastie uz dnes reakcia nebola taka ako v sobotu. ucitelky v skolke si mysleli, ze su to kiahne, ked zbadali tie pupaky na jeho tvari 😀

womenne
2. aug 2010

Ahojte
vini tak paradne že ideš na dovču bude super uvidiš,len sa nezlakni ak sa ti maly prve dni vysype-možn až pluzgiermi,moje netere to tak mali obe-to more vytahovalo ekzem,po 2-3 dnoch sa im to krásne zlupalo a bol klud.Oni idu 20 augusta tiež do CH.Inak pozor na chorvatsku policiu tam je to prisne a vo vajičku malemu nesmu trčat nohy a hlavne hlava-my sme dostali pokutu za nožky 😅 .ale naši sa skor vyspali už v klasickej autosedačke pretože celu noc v abluku ležat nieje bohviečo.

zuziček ja som mavala tiež nervy pri uspavani a to na 2x kedže mam dvojičky,v roku som ich ale učila zaspavat samych a mame to tak doteraz proste uložit,pohladkat,pusa a ist preč,ak moc plakali vratila som sa zase uložila pohladkala a preč naučili sa pomerne rychlo 😉

vinifera
2. aug 2010

@womenne tak dík za info. Z vajca mu nohy trčia takže beriem autosedačku. Ono ani tam nie je spať žiadna slasť. 😕 No a som zvedavá čo ekzém spraví.

womenne
2. aug 2010

@vinifera ak by sa ti vysypal tak ho enchaj kupat sa dalej,alebo pred odchodom skus sa ešte poradit s lekarkou 😉

Inak minule sme šli cez KNM askoro nas piclo vtych kolonach to je tak každy den predtym kruhačom?? 😕 nemali by lepšie svetelnu?

vinifera
2. aug 2010

@womenne To je stým kruháčom tak stále 🙄 Práve som sa dozvedela že nejdeme zajtra večer ale až v stredu lebo nestíhajú (tá rodina čo mám s nimi ísť) neva. Dont stressss.

zuzka1.
2. aug 2010

dobre ranko,

mm ma nechal pospat a vzal malinkeho 😵 😵
idem hodit rychlu sprchu, polepit sa dokopy a sup na kontrolu.

wau, women to som este nepocula o tej autosedace, dobre vediet. My sme mali stastie, ziadna policia na ceste nic, isli sme zo soboty na nedelu, a domov tak isto. cesty prazdne, klud, ziadna policia, dobra cesta.

Vini hlavne, ze idete 😉

nikollette
2. aug 2010

Dobré ránko...

Idem si spraviť kafe...

VIni, tešíš sauž čo 😵 potom foť, foť, aby sme kukli ako ste sa tam mali... 😉

nikollette
2. aug 2010

@zuzka1. mark 4 máme obe 😉
Ideš ho predávať? My sme s ním veľmi spokojný 😵

nikollette
2. aug 2010

@zuzka1. a to máš pravdu, že v snehu radšej stým kočíkom ani nikam nejdem 😅 😀

adal
2. aug 2010

Dobrý deň, píšem v mene moje dcéry (Adal), dnes o 11.35 porodila krásneho syna Tobiasa, dĺžka 54 cm a váha 3610 g.
Išlo to rýchlo, obaja sú v poriadku a dcérka Vás všetky pozdravuje.

nikollette
2. aug 2010

@adal gratulujem a želám všetko naj tebe aj Tobiaskovi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leelo
2. aug 2010

jeeeeeeeeeej. @adal ohromne sa tesim! tak predychavanie pomohlo, celu noc som na teba myslela. snad si to nakoniec fakt mala rychlejsie ako 1.x 😵
gratulujem k malemu Tobiaskovi, krasne miery! nech ma zdravy a stastny zivot. si statocna maminka, velmi pekne ta pozdravujem a zelam vela radosti s babatkom 🙂

zuzka1.
2. aug 2010

@adal Jemineeeeeeee, gratulujemeeeeee 🙂 😵 😵 😵 😵

Nech su obaja zdravucki, vela mliečka a pohody. POzdravte Dadku od nás 😵 😵 😵
Vidite, mamina prisla z kupelov a Tobiasko sa uz aj pytal 😵

leelo
2. aug 2010

@zuzka1. bolo to vsetko nacasovane. uz od narodenia maly poslucha na slovo 😵

zuzka1.
2. aug 2010

ja mam stichy vonku, o 7-10 na kontrolu, kupat vobec aspon 3 tyzdne este, neopalovat-to nech hovori niekomu inemu- a inak dobreee-
kafe v meste, maly u nasich, pak s nami na obediku .

idem hodit do pracky a slnit sa 😵

krasny den dnes 😵

vieraj
2. aug 2010

@adal prajem aj ja vela zdravicka a mliecka. A mamou Wolfkou si budete moct vymienat info o drobcoch 🙂 pa

vinifera
2. aug 2010

@adal Gratulujem!!! Tak už si včera mala tušenie 🙂 Nech ste zdraví a štastní🙂
A máte super modernú babku. Keď takto šikovne zvláda koníka 😵

vinifera
2. aug 2010

@zuzka1. Ty si čo vlastne robila s tou nohou?

vinifera
2. aug 2010

Inak pôjdeme pravdepodobne až v stredu lebo idú dať ešte auto do opravy.

nikollette
2. aug 2010

A kam idete?

vinifera
2. aug 2010

@nikollette Pravdepodobne na Makarsku. Ale by aj nemusela byť - lebo tam vraj býva dosť plno. Závisí od počasia. Ale tak ideme autom takže by nemal byť problém sa presunúť v prípade potreby.

nikollette
2. aug 2010

Jasne 😉
Závidím, už aj ja chcem ísť 😵

zuzka1.
2. aug 2010

@vinifera tam som bola na damskej jazde, odporucam, kranse letovisko, dost ludi, ale na plaz sa pomestite 😉

podkla som sa o koren z vinica u kamarata na chate, dopadla na betonove schody.

janac1974
2. aug 2010

baby caute,poradte mi,co je prenos dat GPRS?

vinifera
2. aug 2010

Mne sa niččč nechceee. A to by sme o dva dni mali ísť do Croatie....

janac1974
2. aug 2010

dakujem vini...pytam sa,lebo dcere prisla fa za 40eur a mala tam prenos dat cez GPRS,mna to uz nebavi,
som vravela mm,ze im staci kredit na urcitu ciastku...som nasrata...
inak vini prajem peknu dovolenku,malinky to potrebuje,tesim sa s vami 😵

janac1974
2. aug 2010

@leelo vlastne tebe dakujem za link,idem citat 😉

leelo
2. aug 2010

@janac1974 no tvoje dcery vyuzivali datove zluzby na mobile. preco to maju zaplatene? zrus im to

leelo
2. aug 2010

@janac1974 myslim - to je sluzba navyse, nie standard.