Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
11. sep 2009

A chutil mu čo, komu by nechutil mekáč 😅

megi93
11. sep 2009

Ahojte, Zuzi ty si bola včera v mlynoch? Aj myyyyyy. Sme sa možno aj stretli a nevedeli sme 🙂 Inak pozerám, že si zo Zlatých moraviec, to je rodisko a dlhoročné bydlisko môjho manžela a na staré kolená sa tam zrejme zase presťahujeme 🙂 Aj mne sa inak mlyny páčia strááášne, ja som takýto megalomanský kapitalistický konzument 🙂 A McDonald....milovala som ho, ale mala som dve nepríjemné skúsenosti, takže odvtedy som tam ani kávu nevypila. 🙄

roka96
11. sep 2009

ja v mc milujem hlavne rolku a zeleninový šalát dám si vždy to!
zuzka a čo dávaš inak malému pit?? Lebo moj nevypije hocičo.. kupujem mu 100 percentnú jablkovú štavu, lebo čaj moc nechce, alebo niečo bez konzervantov.. ale rozmýšlam, že kúpim nejaký sirup bez konzervantov a budem mu dávat ten..

roka96
11. sep 2009

zase porušujem všetky zásady zdravej výživy..
robím si hlanolky.. no ale ked si robíme chute s tým mc donaldom.. mnam.

roka96
11. sep 2009

boli sme na dlhej prechádzke poobede a malý bol taký zlatý..papal bananík a on je naučený všetky smeti hádzat do koša... tak s tou šupkou od banána hladal smetiak prišiel tam tou jeho tarbavou chodzou a zahodil..
a taká babka bola hotová, že aký je rozumný! tak sa na nu usmial zakýval jej.. no Zlatúšik moj. 😵

roka96
11. sep 2009

a boli sme na preliezkách a pieskovisku a nechápala som. .. boli tam mamičky s detmi a vela formičiek v pieskovisku.. Drobec si požičal lopatku- nikto sa s nou nehral a jedna mamička začala kričat na syna, že kde má lopatku a nech si ju zoberie.. chápete?? Som hovorila malému nech ju dá chlapcovi, ktorý sa s nou ani nehral.. trápne. no neviem, či len pre mna.. fakt ma niekedy udivuje prístup..
ja učím malého podelit sa so všetkým.. on aj ked papá tak vždy dá aj mne 😉

roka96
11. sep 2009

Zuzka v Nitre sme boli tiež pár krát.. ale ked muž robil obchodáka som chodila často s ním a v každom meste, kde bol sme si dali.. moj muž je totiž na tom závisly..
neviem my vždy ideme do BB a ked sme bývali v PD chodili sme do Žiliny..

roka96
11. sep 2009

kde ste??
ten panelák je ale zamotaný..už nevedia, čo tam asi dat..

roka96
11. sep 2009

my máme asi úplne iný režim dňa ako ostatní.. ved ja tu skoro stále vediem monológ ☹
zajtra chceme íst opekat.. dúfam nebude pršat.. no idem umyt riad- klasika a do postele...
dobru

nikollette
11. sep 2009

Ahoj Kati,...
no všímam, že vždy keď si tu ty, kopec monológových textov tu vznikne 😅

Ja sa už tiež teším, keď malý bude behať 🙂

A McDonlad, veru veru mnam,mnam 😀

nikollette
11. sep 2009

Jáj, náš malý je ešt stále hore s ocinom...
nejak sa mu nechce spať 😒

nikollette
11. sep 2009

Teraz som tu zase sama ja ☹

nikollette
11. sep 2009

Baby môj má kopec hračiek, ale teraz som zistila, že ho zabavia skôr také jednoduché veci, ako sáčok s chipsami 😅
čo tu on s tým šušťavým balíčkom chipsov stvára 😅 😕 😕 😀
a zabáva ho to už asi pol hodinu, a keď sa mu to pokúsime zobrať, celou silou si to ťahá, až je červený a neuveriteľne pri tom kričí 😀
ja umrem 😀

nikollette
11. sep 2009

No nik sa tu neobjavil, tak ja na dnes hájim spánok..
offík 😵

zuzka1.
11. sep 2009

megi ako sa vola a kolko rokov ma mm???

tak pridi sem, to by bolo super.

ty mas kolko rokov???

roka maly pije cistu vodu, rajec alebo domaci cernicovy sirup. rajec bylinkovy.

zuzka1.
11. sep 2009

dzusy mu nedavam, ked tak riedene, ale to malicko, skoe vynimocne.

roka96
12. sep 2009

zuzka náš vodu nechce .. sem tam ho oklamem a dám mu k obedu, ale to vypije len z pohára.. ja mu kupujem takú štavu, to u nás je taký obchod fructop a to viem, že je len z jablk žiadne konzervanty, ani umelé sladidla.. a aj to mu riedím...skúsim ten rajec.. to ma nenapadlo. je to minerálka, síce bez bublín.. no skúsim.

roka96
12. sep 2009

a napadlo ma,že každý rok chodíme do Nitry na Autosalón.. minuly sme neboli , lebo bol drobec malý, ale tento rok určite pojdeme.. 😉

roka96
12. sep 2009

Nikkollete ja som tu už písala u nás hračky neboli in... 😀 tiež ich má plnú izbu a vobec sa s nimi nehrá.. čo ho teraz baví, je takú disney autíčko odrážatko, ale aj to tlačí po celom byte.. neodráža sa ako sa má, ale tlačí.. to je jeho oblúbené brmbo..
a ked bol vo veku tvojho bavili ho vatové tyčinky 🙂 , sáčky atd atd 😅

roka96
12. sep 2009

a teraz ho velmi bavia mačičky.. nahána ich po dvore .. aj knižku má o cici mici a to jeu nás teraz in... síce na chvilku, ale predsa.

zuzka1.
12. sep 2009

ahojte kocky, tak peciem, lebo sme to vcera prewsvihli a slopkali v zahrade 😀
dnes je gulasovica, pridu susedia asi 4 pary, a jedny znami. bude akcia. este idmee aj na vinobranie.
svokra ma meniny! dnes! tak jej pecem tortu, ananasovu.
a pojdem pomoct svokrovi s gulaosm, lebo robim najlepsi 😀

maly spinka, aky bol dobrucky, rodicia rozbiti a maly s apekne hrajkal, moj zlaty. nechal nas pospat.

megi93
12. sep 2009

Ahoj zuzi, dnes máme podobný "osud" 🙂 Aj ja idem piecť, mamina a babka majú dnes meniny a zajtra bude u nás slávnostný obed, tak idem piesť orechovú tortu 🙂

Manžel má 25 rokov a volá sa Filip. Neviem či poznáš. Ale zrejme hej, lebo on pozná asi skoro celé Moravce - teda ludí a aj ludia jeho. Inak niekedy v blízkej budúcnosti sa chytáme do moraviec popozerať, poprechádzať a tak, tak potom sa ohlásim dopredu a môžme dať stretko 🙂

nikollette
12. sep 2009

A ja neviem piecť ☹

zuzka1.
12. sep 2009

mego jasne, ja mam 23, takze je mozne, ze sa pozname. napis do ip priezvisko, snad poznam ozaj.
kedykolvek pojdete sem, daj veidet, stretneme sa.

ja som robila ananansovu, mego my mame nejak moc spolocneho, etse aj tie svokry maju rovnake mena, rovnaky denny plan. uz je vsetko hotove, osm znicena, este vyvesam pradlo a budeme sa s malym hrat, pojdeme , ked rpide svokrusa na tie slavnosti. gulas hotovy, hostia pozvani, nakup doma, mm bol zobrat. mozme slavit a vegetit.
este idem svokre upratat kuchynu, ked uz ma tie meninky 😀

nikollette
12. sep 2009

Malého som dala na dvor s ocinom, a ja sa idem pustiť do veľkého upratovania 😝

Zuzi, mEgi, vám príjemnú oslavu 😉

zuzka1.
12. sep 2009

niki 😉 tebe upratovanie 😉

nikollette
12. sep 2009

No už som skončila, uffff 😝 😅
idem papať, priateľ varí kuracie soté, ryža, anannás, hríby... mnam, mnam... 😀
však si aj zaslúžim po takom výkone 😀

megi93
12. sep 2009

Nikollette veď pečenie je najjednosuchšia vec na svete. Piecť som vedela skôr ako variť, prať, žehliť a pod. A zbožňujem piecť, aj keď teraz na to už nie je toľko času 🙂

No ja som tortu dokončila, nakoniec vznikli dve 🙂 U nás dnes nečakane tiež bola svokra, ale nezdržali sa. Ochutnali tortu a už aj prchali do Moraviec 🙂 Išli na hroby, tak vzali aj manžela.

Inak ten ananás vám dievčence závidím. Ja som ho mala rada, ale zostala som naň alergická. Ja iba keď náhodou niečo zjem a je tam kúsok ananásu, alebo šťavy, tak sa okamžite vyhádžem a v tom lepšom prípade mi opuchnú len pery a svrbí ma hrdlo a celé ústa. Ak by toho nedajbože bolo viac, tak mi okamžite opúcha jazyk a hrdlo a je zle. A to isté mám aj na kiwi. :(

nikollette
12. sep 2009

Hm megi, len ja na to nemám nejak nervy...

Vsak malému urobím smotanovú s ovocím, mnam, mnam...
a jedna baba tu robí krásne torty, ako neskutočné niečo...
už som sa snou dohodla že od nej objednám, na torte kopec postaviciek, na motív macko poo, madgaskar, alebo všeličo čo si len vymyslíte...

má nick alinouska...
nakuknite do albumu, proste paráda, ja som nemala slov 😵
to je fakt talent 😉

nikollette
12. sep 2009

Tu je niečo z jej albmu:

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

a má este jeden albumík...