Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

krpito
1. okt 2009

miskachrumka a ako uteká ? 🙂

miskachrumka
1. okt 2009

zeby v pavuku!!!!!!!!!! 😅

krpito
1. okt 2009

miskachrumka a odkiaľ si, priamo z B.Š. alebo z okolia ? Pýtam sa preto, že to tam poznám 🙂

pajinka23
1. okt 2009

dobre ravko babule 🙂 🙂 🙂 my sme len teras vstali 🙂 🙂 🙂 Mali mi zjedol za misku karfiolu zo zemiakom a teras spokojne gaga 😀 😀 😀 pokalil sa taaak strasne ze si obkakal aj teplaciky a aj pipik mal ceeely 😝 😝 😝 😝 ved viete 😀 😀 hi hi

miskachrumka
1. okt 2009

okolie presne Svaty anton poznas?

pajinka23
1. okt 2009

zevraj dobre ravko miesto ránko 😀 😀 😀

miskachrumka
1. okt 2009

pajinka to poznam!

krpito
1. okt 2009

poznám, neodbočíš na Iliju, ale ideš rovno 🙂 krásne prostredie 😉

miskachrumka
1. okt 2009

veru nadherna priroda a cerstvy vzduch 😉 a v kastieli si už bola?

krpito
1. okt 2009

bola ešte na ZŠ a to už bolo dávno 😀

miskachrumka
1. okt 2009

tam som chodila 9rokov 😉 ta skola tam stoji už dost!

nikollette
1. okt 2009

Ahojte,
dnes si malý trocha privstal okolo 10tej, tak sme sa napapali a na hodku sme boli vonku na dvore, som ho tlačila v autíčku, a pozeral psíkov, a všetko možné...

Zuzi, no tak pomaly začnem s tým jogurtíkom, zvolenským bielym, uvidíme či mu bude chutiť 😅
nie je moc kyslí?

lenka_66
1. okt 2009

Dobry den,
my sme tiez netabulkovy.mame 7 tyzdnov a apetit 4 mesacneho dietata.doktorka ze vela priberame ale co mam robit? skusala som mu davat menej no vydrzala som iba necely tyzden.vecne plakal hladom.na druhej strane si zas uvedomujem ze na take male brusko je to zataz. este trpime aj kolikami.ako by ste krmili na mojom mieste? sme uz iba na UM moja mliekaren nestihala take mnozstvo.

nikollette
1. okt 2009

A som zabudla dopísať a už zase spinká 😅

nikollette
1. okt 2009

Baby moj sa úplne preorientoval spať na bruško, ked bol malinký to neznášal,a teraz sa furt pretočí na bruško 😅

Lenka vitaj 😉

miskachrumka
1. okt 2009

nikolette aj v spanku?nas hlavne vtedy dam ho spat na bok a ked sa otocim tak spi na brusku hlavku vytocenu na bok! 😒

nikollette
1. okt 2009

Hej veď v spánku...
Ja ho vždy uložím na bok pekne, raz na jden, raz na druhy a on sa zamrví, a predhodí sa na bruško, občas zadoček vystrčený 😅
a tiež hlavička na bok, však inak by nevedel dýchať 😉

miskachrumka
1. okt 2009

no nas si hocikedy da aj nostek tak ze dycha si len jednou dierkou ale davam pozor s snazim sa ho dat tak aby sa nemohol prevratit v noci! 😉

nikollette
1. okt 2009

A ako ho dáš aby sa nemohol prevrátiť.. ten môj je už príliš šikovný na to aby som ho nejak udržala... 😅

krpito
1. okt 2009

žiadne dieťa sa neudusí 😉 môj ročník a aj neskoršie boli dávané na bruško už od narodenia aj v pôrodniacich a ja som inak vraj ani nechcela spať, dokonca aj v kočiari som spávala na bruchu a moja mama spomínala že hocikedy ma našla obrátenú a pri nej tetka, vraj veď sa Vám zadusí 😀

sophie1981
1. okt 2009

caute..uz sme aj napapane......polievocka ma velky uspech.....som prisla na to, ze mala nechce mixovane, len popucene....potrebuje zut!... 😅 ....tak zula o dusu, asi 3x som s nou triasla, co je zabehlo, ale ved musi sa to raz naucit nie...dufam, ze dovtedy nescvoknem..... 😅 🙄

ahoj lenka....ja ti neviem poradit......kolko ma drobec??...myslim vahu...ze sa dokine zda ze pribera vela...

nikollette
1. okt 2009

Sophie, aj nášmu už zabehlo, ked papal niečo čo bolo len popučené, nie rozmixované 😅

Lenka aj mna by zaujímala tá váha 🙂

sophie1981
1. okt 2009

nikol, vy este mixujete?

krpito
1. okt 2009

myslím že väčšinou majú deti dispozície priberať po rodičoch, ale sú aj výnimky určite 😀

lenka_66 Ty vyzeráš štíhla podľa fotiek, možno tato ... 🙂

megi93
1. okt 2009

Ahojte dievčence, viem že táto otázka je úplne od veci, ale na modrej streche mi nikto neodpisuje a potrebujem to vedieť fat súrne. Neviete ako dlho trvá vybavenie hypotéky alebo úveru? Chceme kupovať byt a neviem kolko nám to bude trvať. Ďakujeeeem

nikollette
1. okt 2009

Sophie, no hej mixujeme niečo, niečo pučíme, podla toho čo 😉
alebo skleničky dávame, tam je tiež úplne rozmixované...

sophie1981
1. okt 2009

megi...my hypo nemame......neporadim....ale zalezi od toho kolko papierov ta budu ziadat...to schvalenie by asi malo byt do par dni a taktiez prevod penazi......teda co sme my brali stav. uver pred 8 rokmi to tak bolo....

nikollette
1. okt 2009

No Sophie, podla mna to nie je do pár dní...
my síce tiež úver nemáme, ale čo počujem od známych to vybavovanie úveru dosť trvá vo väčšine prípadov...
ale poradiť z osobnej skúsenosti tiež neviem...

sophie1981
1. okt 2009

niki...ja len ako sme to mali my pred tymi 8 rokmi...bola to ost rychlovka....do mesiaca sme mali prachy na ucte...ale je pravda z to bolo len 115 tisic.... 😖

nikollette
1. okt 2009

NO tak jasné...
to nie e potom úver na byt vieš...

Určite je rozdiel 100 000sk, a 2000 000sk 😉