Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

megi93
5. okt 2009

nikol hej na MMb, v aukcii...ako vieš?

nikollette
5. okt 2009

Aj ja som to chcela.. to ty si tá čo ma predbehla????
😅 😅 😅

nikollette
5. okt 2009

Malého brala babka von, tak som späť 😅

nikollette
5. okt 2009

Mala by som navariť, ale nechce sa mi... 😒
priateľ varí lepšie, tak počkám kým príde 😀 😀 😀

nikollette
5. okt 2009

Baby ďalšia otázočka, čo už máte väčších prckov...
od kedy sa vedia hrať v pieskovisku.. tak že nepapajú piesok, a nedávajú si všetko do úst...
chcem kúpiť, na vianoce alebo na narodky, a aby tam už mohol bud jar, leto byť...
myslíte že sa to oplatí, či mám ešte počkať?
Bud, jar, leto bude mať cca rok a pol...

nikollette
5. okt 2009

Megi haló, nie si už tu???

Ja som tiež prihadzovala na aukcii, na tú nafukovaciu sadu, bola za super cenu..
ale niekto ma predbehol 😠 😀 😀 😀

Nakoniec som kúpila nafukovacie kreslo macko poo, ale vyšlo ma podstatne drahšie ako celá tá sada 😠

zuzka1.
5. okt 2009

niki nam spravil perfis peiskovisko mm, maly sa v nom hraval od maja-juna, vtedy mal okolo 11-12 meisacov. zo zaciatku okostoval parkrat, ale prestal, ved mu nechuti. 😀

ja som to tiez riesila, ci sa tam vydrzi hrat rocne dieta a baby tu na MK v tmee pieskovisko potvrdili, ze hej. tak mm zmajstroval, je predsa stolar, este aj sindel ma na streche 😀 😀 buduci rok ide robit preliezku, take tie domceky co byvaju aj so smykalou.

no a pieskovisko ma maly rad, ked pri nom sedim cely cas, ze sa pekne spolu hrame, vydrzi tak hodinku a pol, ked zametam pri nom asi 10 minut, pokial nevyhadze vsetko rec, lebo ked mama upratuje, tak aj on 😀

nikollette
5. okt 2009

Takže vravíš že hej..
tak kúpime 🙂

vinifera
5. okt 2009

Zuzka to máš suuuper, že je manžel stolár. Lebo tie preliezky z dreva sú neskutočne drahéééééé....

nikollette
5. okt 2009

Akurát volá mama, že malý jej zaspal...
no som zvedavá, kedy pojdeme dnes spať, keď teraz spinká...

hej tie preliezky sú super 🙂 aj aj "super" stoja... 😒
aspoň čo som pozerala na MMB...

zuzka1.
5. okt 2009

no ved preto sa aj ja tesim, ze mi to ma kto spravit, etse aj prisposobit na dovr, myslim velkostou.

ved tie ceny dovidenia. boli sme vonku s malym, ocko kupe, pojdeme ku kamaratovi do baru, mm si ide prevziat listky na futbal na sobotu Slovensko-Slovinsko, sa tesi jak maly chlapec. ale nech si uzije s chlapmi vecer 😉

megi93
5. okt 2009

prepáč nikol, zdrhla som potom 🙂 No ale asi nehovoríme o tej istej, lebo na tejto aukcii som si počkala až takmer do konca a ja som vlastne iba potvrdila cenu, nikto iný nepridával. Myslíš aj ty takú, že dve kresielka ružové a žlté a modrý stolček? Za 5 €?

krpito
5. okt 2009

som nechcela, ale veď ste tu aj pohodovky 😀 pieskovisko máme aj my urobené a neviem, ale Lukas nikdy nepapal piesok a dokázal sa krásne vyhrať, dobrá vec, odporúčam 🙂

zuzka1.
5. okt 2009

krpito 😉
mne to maly okostoval ozaj zopar razy a jednoducho viac neskusal, skor , ked ma spinave ruky, na co je on alergicky, velice cistotny, len zakrici mama blee a ideme umyt rucky.

ale naopak kamoskina mala sa tym krmi ako cokoladou 😖

sophie1981
5. okt 2009

hej hou prateleee... 😀

sophie1981
5. okt 2009

taakze, my uz okupkane, len soploska nechce spat....momentalne nacvicuje vresling so svojim kamosom krokodilom.......tak ju necham popasovat sa a ja ze reku kuknem, ci ste popisali daco a ma skoro slak trafil....ake romany dlhe tu...joj, ma chcete zniest zo sveta??? 😕 ...ja nestiiiham

sophie1981
5. okt 2009

krpito... 😅 😅 ....co nove??

miskachrumka
5. okt 2009

*ahojte
tak mi už tiez okupkany a vyvonany jojjjjjjj 😉 este musim ist aj ja do sprchy a este malemu dat mliecko! 🙂 mali mi strasne tazko zaspava ☹ strasne dlho ho musim uspavat nechapem preco ale to už dlhšie sa mece ako prd v gatiach a prevaluje mrnci az po umornom skoro tristvrte hodinovom boji zaspi a to je este ten z tych lepsich pokusov!

inac kukate superstar!chalani o.k vypadli nejak ma ty dvaja nazaujali!
a som zvedava na baby dufam ze nevypadne kopecka 😖

miskachrumka
5. okt 2009

*nevypadla super!* 🙂

nikollette
5. okt 2009

No už sme aj my vykúpkaný...
A hrá sa s ocinom teraz...

Ja pozerám jedným okom panelák, apotom nový seriál, keby bolo keby, no som zvedavá 🙂

Megi hej, presne to myslím... začalo to na 5eur...
tam sa cena vyšplhala na konečnú okolo 11-12eur tuším... sa mi nepodarilo prihodiť ako poslednej...
Možno to tá dotyčná čo vyhrala neprevzala vyhratú aukciu, tak to tam dala tá baba znova...
ja som tam prihadzovala už asi pred 3týždnami, či tak nejak..

Krpito, no hej, tiež myslím že je to dobrá vec, snád sa tam už bude vedieť hrať, budúcu jar, leto... no nie? 🙂

nikollette
5. okt 2009

Kto vypadol???
Nepozerala som...
ja pozerám Jojku...

sophie1981
5. okt 2009

ja neviem niki....pozeram to co aj ty.... 😀

miskachrumka
5. okt 2009

vypadli ty co aj mali vypadnut!tak vam poviem! 😉

miskachrumka
5. okt 2009

inac chcela som odpovedat vinifere o tych nakupoch a tie pohariky necham v chladnicke do buduceho roku 😕 😉 vyznie to tak ako by tam mali byt starocia!ale tak ked hovorite ze sa nepokazia tak vam verim inac zaruka je do aprila 2011 tak super a tie nakupy vinifera vies ne je to nepr ked on chodi na nakupy a nikdy nekupi to co chcem tak co!

nikollette
5. okt 2009

myslela som mená 🙄
podľa každého má vypadnuť niekto iný...

nikollette
5. okt 2009

Miška veď jasné že sa nepokazia, však kde ich ty kupuješ??
Položené v regáloch, nie??? 😉

Nie, v chladených predsa...

Idem pomaly off, pozerať new soap opera 😀 😀 😀

miskachrumka
5. okt 2009

mna mena nezaujimaju len jedno ak to chces tak strasne vediet tak si to kukni na intrenete! 😉

nikollette
5. okt 2009

😕
mená nezaujímajú, ako potom môžeš pozerať takúto súťaž...

už som si to pozrela...

idem off, pozerať new serial...

sophie1981
5. okt 2009

miska.....ako sa potom bavis von s kamoskami, kto sa ti paci a kto nie, ked nevies mena....stylom ten nosaty, okaty, vlasata??? 😕 😀

megi93
5. okt 2009

Nikol asi hej. Tentokrát som to vyčíhala asi celkom dobre. Lebo aj aukcia bola dosť krátka