Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

miskachrumka
31. júl 2009

a ktomu veku preco si sa pytala?inac nevyzeras starsie tak som si aj myslela ze budes nejak tak ako ja!

nikollette
31. júl 2009

Neviem, len tak som sa pýtala 😅

roka96
31. júl 2009

no ja som si myslela,že som mladá a ked čítam tak som popri vás stará tapa.. mám už 25 😀

miskachrumka
31. júl 2009

no fajn ako myslis 😵

nikollette
31. júl 2009

Že "už" 25 😀

roka96
31. júl 2009

inak som vyštavená... boli sme vonku a mesta si hovorím nech ide pešo unavý sa.. cesta nám miesto 20 minút trvala 2 hodiny.. všetko zbieral, obzeral do kočíka už nie.. no komédia.. a unavenejšia som viac ja ako 😅 on

nikollette
31. júl 2009

😀 😀 😀 vidíš to 😀

roka96
31. júl 2009

miška moja kámoška rodilaako ty-- a porozprávala mi o tom pred mojim porodom mi bolo do plaču..
ja som mala bez epi kontrakcie boli neznesitelné asi 2 hodiny to som si hovorila nikdy viac a ked vychádzal to ma nebolelo.. a ked som ho uvidela vyzeral ako šmoula a ja chcem ešte zažit ten pocit!

roka96
31. júl 2009

ale ved sranda musí byt.. 😀 😀 😀

nikollette
31. júl 2009

Ja už nechem dakujem pekne 😝 😅

roka96
31. júl 2009

nikollette nikdy nehovor nikdy!!!! 😀 😀
moj syn prvý polrok plakal stále pri všetkom a ja som si hovorila, že by som radšej 10 krát rodila,lebo to som vedela, že skončí.. ale nevedela som kedy skončí naše slzavé údolie!

megi93
31. júl 2009

miskachrumka prečo chceš druhé až o 4 roky? Ja by som brala aj hneď ale priestorové možnosti nám to nedovolujú 😒 Kamoška má deti jedno za druhým, vraj je to super, lebo keď sú väčšie, tak sa zahrajú spolu 😅 a všetko si to odbiješ v podstate naraz 🙂

Čo sa týka pošty, Nanku, ja mám skúsenosť, že nám veci šli aj viac ako 2 týždne...proste pošta je veľmá banda. Nehovoriac o tom, že cena poštovného je rozdielna u každej tety za prepážkou na každej pošte a úplne iná ako je napísané na nete 😖

No a kočík, my máme športový s jedným kolieskom vpredu a je podľa mňa ľahšie ovládateľný ako ktorýkoľvek iný a to sme ich vyskúšali niekoľko, keď sme chceli kupovať iný, lebo mala fázu revu v kočíku.

megi93
31. júl 2009

roka aj ja mám 25 🙂 takže ešte sme mladice 🙂 A ešte tak zo 50 rokov budeme.

Ja som mala pôrod celkom v pohode. Mala som dopredu istý cisársky v celkovej narkóze, takže to bola pohoda. Len deň predtým mi sestrička vravela, že veď vy máte pravidelné kontrakcie a dosť silné.... a ja že to fakt? 😅 Takže celkom fajn. Ale ten pocit, keď mi ukázali malú, to bolo nenormálne.... Aj každý deň by som to chcela zažívať 🙂

nikollette
31. júl 2009

Mne aj na tom prsteni vyšlo ze budem mat jedneho chlapca, aj v cinskom kalendari, aj veštica mi povedala že budem mať len jedno, a je to aj môj úsudok.. proste nechem ďalšie.. nie kvoli porodu, ale celkovo, nechcem..
chcem len jedno a dat mu vsetko co sa dá, vsetku lásku všetko...
Ostávam len pri mojom synčekovi,a to mi stačíííí 😉

miskachrumka
31. júl 2009

roka ty mas 25?no ja som si popravde myslela ze si nejaka 30 ako nic vzlom vies si mi radila a atd ja odpadnem zlataaaaaa roka si ma terz sokovala ale v dobroma amegi tak isto by som to nepovedala na nikol hej lebo je vidno ze su mlada rodinka ako mi!al evi dve no som zvas happy 🙂

roka96
31. júl 2009

megi ved sme mladice jasné!! ešte do 30 najneskor chcem jedno stihnut ja by som tiež chcela po sebe človek si to odkrúti naraz a potom možme všetci behat po výletoch!!!!

roka96
31. júl 2009

miska to ako vyzerám staro??? 😠

miskachrumka
31. júl 2009

roka stra ?no to urciteeeeeeee ty mas este od staroby daaaaaaaaaaaleo a aj mi ostatneeeeeeeee 😀

roka96
31. júl 2009

je pravda, že na svoj vek som už zažila až až....
a aj mám vela o detoch prečítane, lebo ked syn plakal nedalo mi to a ja viem skoro všetko 😀 ale nie všetko nevie nik.. ale čo sa týka detských chorob a tak!

miskachrumka
31. júl 2009

nieeeeeeee preboha nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nieeeeeeeeeee ja len ze sommyslela ze si taka strasia skusenya mamka no tesim sa no normalne som rada ze sme taketo mladiceeeeeeeee 😀 😀 😀

nikollette
31. júl 2009

Idem už offík, zalahnuť, pred telku, k mojim chlapom 🙂
Brú 😵

roka96
31. júl 2009

ale to nezaleži na veku.. niektorá čo má 30 vie menej ako taká čo má 20..
zaleží aký je človek nie kolko má rokov!

miskachrumka
31. júl 2009

spapali sme vsetko celych 240ml som rada 😀

miskachrumka
31. júl 2009

spapali sme vsetko celych 240ml som rada 😀 amas roka pravdu !!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

roka96
31. júl 2009

idem aj ja.. syn už vstal dnes zase pol hodka... no to bude zase noc 😕
tak mi poprajte veselú nočnú 😀 😀
a inak dobrú pa

roka96
31. júl 2009

myslím,že by sa téma mala premenovat na úplne volná diskusia bez hádok.. čo pooviete..
no už fakt pa

megi93
31. júl 2009

tiež sa mi zdá roka a tiež ma to teší 🙂 Tak ti prajem dobrú a príjemnú noc 🙂
Inak aj ja som si už zažial viac než dosť, možno viac než je jeden život človeka schopný stráviť 🙂 Ale všetko človeka posúva ďalej a pomôže mu do budúcna. No nie? 😉

miskachrumka
31. júl 2009

aj ja sa pripajam dobru noc odpisem zajtra ved sa tu streteneme!ahojte 🙂

miskachrumka
31. júl 2009

ved ano je to krasne roka potom len som sa chcela podelit mojim zazitkom ktory nebol bohvie aky ale co už aja ja ked to rozpravam tak vsetci kukaju ako puk ze ako je to moze ze v dnesnej dobe nechaju matku takto trpiet ze je strasneeeee! ☹ a mojej mame ked som to rozpravala tak ma lutovala plakal somnou jednoducho ked si nato spomeniem tak mam zimomriavky! ☹ ale ked mi doniesli maleho tak som zabudla on mi daval silu.........tu v bs to mas tak ze po sekcii sa musis na druhy den postavit z postele lebo mozes dostat zapal pluc aj som sa zposteli dvihala skoro 5hodin!so slzami ako hrachy 😢

miskachrumka
31. júl 2009

tak ap dobru noc zajtra baby caute