Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

cestovatelkaandrea
12. aug 2009

smily ty tu nie si? ako ti ide balenie? a co mala ako so zubkami?

smily
12. aug 2009

uz som tu ahoj...
uz to mam pobalene do tyhc vakuovych sackov...este manzel dolozi svoje tricka - a vysajem vzduch.. potom obuv a zbalit prirucnu batozinu...
mala - neviem ci som si zvykla alebo sa to nejak upravuje ale v uz druhu noc spi o cosi lepsie - ja som viac hore ako ona 🙂 🙂 u sa budim zo zvyku a ona vedla spi 😎 😎
dnes sme boli na druhom ockovani tak teraz len trpnem aby nemala reakciu...

megi93
12. aug 2009

No naši susedia majú rotvajlera a ten je mohutný ale keď uvidí niekoho známeho, tak piští ako šteniatko 😀 a našej malej špicky sa bojí, lebo ho večne dohryzie 😅

Naša malá je dnes ako sto čertov. V jednom kuse mrnčí plače a keď ma nevidí 2 sekundy, tak má záchvaty. Lozila po izbe a akonáhle sa mi otočila chrbtom, že ma nevidela, sadla si a spustila rev. A keď ju mám na rukách, tak sa len túli, občas zaplače.....prečo sa deti nerodia už rovno so zubami????? 😠 Ach jaj. No nič, musíme vydržať 😖

cestovatelkaandrea
12. aug 2009

smily tak to zvladas dobre. a aku mala Arinka reakciu po prvom ockovani? hadam bude mat len zvysenu teplotu

megi mozno tvoja mala chyta obdobie uzkosti typicke pre deti okolo osmeho mesiaca. je tu aj na to tema. treba to len preckat 😉 nas maly toto obdobie nemal, ale to je tym, ze chodi do skolky od styroch mesiacov

smily
12. aug 2009

moja po prvom nemala nic len po 3-4 dnoch dostala soplik. neviem ci to bolo tym ockovanim alebo proste zhoda okolnosti...

cestovatelkaandrea
12. aug 2009

tie sopliky asi boli zhoda okolnosti. o takej reakcii som este nepocula 🙂
letite lietadlom alebo idete autom? ako to mate rozplanovane s detmi?

sirinka
12. aug 2009

cestovatelka inac ten vyhlad...za taky by moj muz neviem co dal...on zboznuje plachetnice a vsetko okolo toho... 🙂

smily
12. aug 2009

ideme lietadlom.. autom sme raz isli (este ked sme nemali deti)...38hod. dakujem pekne uz nikdy 😠 😠 ide aj manzel tak ten bude mat na starosti starsiu, ale dopadne to ako vzdy- obidve budu sa lepit na mna...no co uz nech sa a spon stara o batozinu 😉

smily
12. aug 2009

a ten vyhlad je fakt super..

cestovatelkaandrea
12. aug 2009

smily tak to si neviem ani predstavit 38hod ani bez deti 😝 lietadlom vam to fakt ujde skor. a ake je tam teraz pocasie, chladnejsie ako na SR?

sirinka dakujem, hlavne teraz v lete je to parada.lode s jachtami sa casto menia. cez zimu je tam smutno

smily
12. aug 2009

dnes je tam +24 a na piatok hlasia +17. tak je to len o trosku chladnejsia ako tu..

cestovatelkaandrea
12. aug 2009

tak to mate v pohode. ja som si myslela, ze je tam chladnejsie

roka96
12. aug 2009

Andrea perfktný výhľad! Ja som sa pozrela na ten náš! Z jednej strany ako tak pekný a z druhej ďalšia králikárňa! 😀

roka96
12. aug 2009

ten prípad o tých fotkách - to stiahli z intenetu- žiadne ihrisko..proste podobná stránka a oni tam dali fotku nejakej maminy a ona to náhodne objavila!

roka96
12. aug 2009

Ja sa tiež bojím nechat syna hocikde samého.. človek nevie. Akurát ma raz nenormálne nahnevali v obchode ma vyhodili, že ako som si dovolila tam príst s kočíkom, vraj som ho mala nechať vonku a tak podobne!! Takú krásne stažnost som napísala, že až----odvtedy majú napísané, že s kočíkom možu mamičky chodiť!
Strašne som bola nahnevaná!

roka96
12. aug 2009

ja som tu vždy, ked sú tu není ostatní! No čo už..Boli sme v obchode, potom pozriet bývaleho kolegu- super kamarát, teraz spinká a potom pojdeme von s trojkolkou!

roka96
12. aug 2009

ja som tiež chcela psíka, ale odkedy mám Mikinka tak si to absolutne neviem predstavit.. som rada, že stíham niečo doma porobiť!!!

nikollette
12. aug 2009

Ahojte, akurat som dorobila malému video a pridala na youtube, je tam od narodenia do pol roka 🙂
hodím aj link, 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=9lb5uTIVJzA
megi93
12. aug 2009

nikol, malý je perfektný 🙂 A má kopec hračiek ako naša malá.

vinifera
12. aug 2009

Si mam milo prekvapila s tým výberom psov Nikollette. Inak aj ja som chcela argentínsku dogu. No ale to už som mala týchto dvoch. To už by bolo veľa. 😎 Nehovoriac o tom, že keď máme teraz už aj mimi tak to je už úplne bez šance. Ten zabaví celú rodinu, nielenže mňa🙂 Inak super výber pesničky k tomu videu niki 🙂

nikollette
12. aug 2009

Megi dakujem 🙂

Vini, mám dobrý vkus však 😀 😀 😀 tí psi sú krásny... ale zatrhla som si to, možno neskôr 😉
Ani neviem ako ma napadla tá pesnička, len tak z fleku, ze dám tam hentú, a celkom sa tam hodí 😉

sophie1981
12. aug 2009

cau.....nikol.....pekne havany...na moj vkus dost male......my mame troska vacsieho havina.... 😉

sophie1981
12. aug 2009

havany=hafany 😝

miskachrumka
12. aug 2009

ahojte tak mi už buvame tak mame už aj druhy vonku aj ked len kusok ale je a ten prvy je už skoro cely vonku 😉 tak aspon vieme prečo nebuva!

vinifera
12. aug 2009

Sophie1981 - toto je fenomenálna fotka 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

sophie1981
12. aug 2009

vinifera...ja viem.... 😀 ...mala ju zboznuje a aj velka zboznuje malu..... 😀 ....laska na prvy pohlad... 😅

roka96
12. aug 2009

nikollete v akom programe to robíš?

nikollette
12. aug 2009

Roka windovs movie maker 😉

Aj náš už hajá, o chvílu idem dať mliečko ako vždy 😅
Miska pred týždnom začal tvojmu malému rásť zúbok, a už je skoro celý vonku???? 😕

Sophie, ale ved bordo doga, je vacsia ako doberman... hlavu ma aspon 3x takú 😅 aj telo 😉

sophie1981
12. aug 2009

nikol...ja som si vsimla len tu malu lili......mas aj doginku??.....noo, u nas na sidlisku ma jedna baba, tiez peknu....moja mama stale dudra na psov....hlavne tych vysokokmennych.... 😀 .....

sophie1981
12. aug 2009

len na doginach mi vadi to slintanie.... 😝 😀 ...hlavne v lete.... 😅