Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

krpito
12. aug 2009

nikoll, dobrý postreh s tým zúbkom, za týždeň von 😀

nikollette
12. aug 2009

Sophie nie nemám, ja som len myslela že komentuješ akého by som chcela, a ja že tý sa ti zdali malý 😅

Krpito, ved ale nie... mojmu zacal rast o pár dníkov skôr, a este je skoro taký istý, žiadna zmena, tak preto mi to prišlo divné 🙄

krpito
12. aug 2009

nikoll 😀 my ich máme viac, tak mám prehľad ako a koľko trvá kým zúbok výjde, ja nechápem prečo niekto silou mocou robí z dieťatka supermana 🙂 😀

smily
12. aug 2009

caute mozno ona myslela ze cely sa prerezal, nie len kustek ako na zaciatku. 😒

krpito
12. aug 2009

aha 😀 možno 😝

sophie1981
12. aug 2009

krpito....mozno to ta mrkva..... 😉

nikollette
12. aug 2009

Jaj 😅 😀 😀 😎

smily
12. aug 2009

a my sa stale trapime ☹ ☹ ma to strasne navrete a furt nic... este to ockovanie dneska tak je celkom taka podrazdena... teraz konecne som ju uspala v babyvaku 😖 som zvedava aka zas bude noc..

sophie1981
12. aug 2009

oki...idem ja zalomit k mojej malej....bo o chvilu vstavam..... 🙄 ..dobruuu noc... 😉

roka96
12. aug 2009

no podla mňa to tiež myslela, že sa už celý prerezal!
inak ked je reč o tých psoch..dnes som bola trošku vytočená bola som s malým vonku a išla jedna pani s veľkým psom, asi mal aj viac kíl ako ja.. najskor išiel do kočíka tak som rýchlo otočila malého a potom na mna vyskočil skoro som spadla, a tak ma bolia kríže až jeho ksycht bol pri mojom.. no hroza. Taká som bola nahnevaná, ved si ho majitel musí ustrážit ked ho má, či nie?

roka96
12. aug 2009

smily my tiež máme perné dni. Stále plače ale nenormálne, tak sa snažím byt vonku lebo doma pomáha iba pozeranie z okná a fakt je dost tažky! A smily, kedy odchádzaš?

nikollette
12. aug 2009

Roka jasné že musí, to čo malo znamenať.. nebol ani na vodítku?
To ako si môže dovoliť nehať pusteného velkého psa, ktorý je úplne nevychovaný 🙄

roka96
12. aug 2009

bol na vodítku, ale ona ho neudržala proste sa rozbehol a bolo... som si predstavila, že by niečo urobil malému!
To je to, ked majú veľkých psov ludia, ktorí ich nevedia vychovať! Ja mám inak psov velmi rada ale zostala som v šoku!

nikollette
12. aug 2009

Ja tiež milujem psov,celkovo zvieratá, som veľký milovník, ale aj ja by som asi bola v šoku, a dobre by som tej pani vynadala, lebo to bola jej chyba, anie chyba toho psa 😒 😠

smily
12. aug 2009

roka96
pozajtra odlietame... uz dnes mam z toho krce v bruchu... musime odist z domu o 6tej rano 😖

megi93
12. aug 2009

No odbočím, ale idem sa pochváliť. Dnes sme malej kúpili chamomilu vulgaris a večer sme jej dali 5 guličiek a spí ako zarezaná 🙂 Konečne. Zúbky ju dnes vytrápili jedna radosť a toto konečne zabralo. Takže vrelo odporúčam 🙂

smily
12. aug 2009

gratulujem! nam tiez na zaciatku zabrala ale teraz - absolutne nic....

megi93
12. aug 2009

A ešte sme sa dnes prvýkrát vykakali do nočníka 🙂
A už fakt končím 🙂

megi93
12. aug 2009

No ja tiež očakávam, že to bude chvílkové. Aj Junior nám už nejak nezaberá. Veď uvidíme

smily
12. aug 2009

na malu vibrucol cipky mali uplne opacny ucinok - bola este o polnoci plna elanu.. 😠 😠 😠 😠 😠

roka96
12. aug 2009

tak smily budem na teba mysliet, aby Vám to dobre dopadlo!!!!
Ale ved zajtra sa snád ešte stretneme!

miskachrumka
12. aug 2009

nikol ale nie dlzka zubu ale sirka ten zaciatok najpr mu trcal iba taky kusocek ako taky trojuholnicek a potom sa ukazal vonku chapes ja nemyslim cely zubok ale len zaciatok sirku zubka chapes?

roka96
12. aug 2009

ja som bola dnes vonku a v celom našom meste je také smutno, ludia sú smutný kvoli tej bani, tak som aj ja taká smutná! je to strašne fakt.

roka96
12. aug 2009

no idem rýchlo umyť riad, a rýchlo k malému aspon na pár minút! ja som raz chcela kúpit tú chamomilu a povedali mi v lekárni, že mi to musí predpísať homeopatička! Tak to som ani neskúšala!

roka96
12. aug 2009

no fakt idem off! Snád zajtra bude viac času, a ked nie tak sa tu potom stretneme na dochodku, ked budú deti vyrastené a nebudeme vediet, čo s voľným časom! 😀 😀 😀
prajem všetkým dobrú noc!

smily
12. aug 2009

roka96
diki 🙂 dufam zee este zajtra sa pripojim na chvilku. a tu chamomilu v PD predavaju aj bez predpisu. v tescu v lekarni a na zapotockoch - ruza,

nikollette
12. aug 2009

Áno Miška chápem 😉
zle som to pochopila najprv 😅

megi93
12. aug 2009

No tak máme už za sebou aj nutrilon večerný, teda po dnešnej raňajšej skúsenosti už jediný a ideme spať. Niečo na nás dospelákov v rodine lezie, tak to ideme vyspať, aby to malá nedostala 😖

mama.wolfka
12. aug 2009

mukky - rodinná oslava už bola táto 🙂 my sme samostatná 3 🙂 manžel už rodičov nemá a s ostatnou rodinou sa nemusí a ja síce rodičov mám, ale akoby som nemala a s väčšinou ostatných sa tiež nemusím ... ale aspoň máme svätý pokoj a sme len sami pre seba 🙂

dúfam, že sa malému páčilo 🙂 chcela som, aby to bol jeho deň, hoci aj tie ostatné sú jeho, ale tento bol trochu viac 😀

husacinu mangel objednal u tých orig. husacinárov v Grobe - celú pečenú hus, plnené aj neplnené lokše a dusenú červenú kapustu 😉 mňam ... raz sme tam boli na husacinu, tak ho napadlo, že si takto doprajeme ... malý narodky, ja meniny a pred mesiacom sme mali výročie, tak sme sa pleskli po vačku 😀 😀 😀

... až na to, že dnes prišiel s tým, že mal večer z toho kyselinu a už nechce, tak posledné 4 kúsky a zopár lokší s kapustou zostalo na dojedenie mne, dala som si dnes už 2x a ešte ma čaká zajtra ... myslím, že budem mať na pár rokov dosť ... torta mu tiež nejak nechutí, tak ja som tu taký dojížďák 😀 😀 😀 ale chutí mi, tak čo s tým ?

mama.wolfka
12. aug 2009

... uff, je tu toho toľko, že by som nemohla celé večery len čítať a nič viac ... no ja by som aj rada, ale práca nepočká 😠 a občas treba aj hajať ... ale občas vás ešte určite počítam, papa