Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

michaelafiladelfiova
9. apr 2012

@nelicefo zmrzka uz davno zjedena bol to nanuk len:/(
@bubush teraz jja nestiham , ale domyslam si🙂

bubush
9. apr 2012

@nelicefo ano tak sa vravelo ze na druhy den vracaju dievcata chalanom oblievacku 🙂

nelicefo
9. apr 2012

@michaelafiladelfiova aha..🙂 ty musíš byť ale zmrzkový maniak🙂

michaelafiladelfiova
9. apr 2012

@bubush nebol, oni ich dali ale ako potravu cico... no ja neviem akoze 12 skreckov mat doma nic moc, nechali sme si len nasho Alfonza.

nelicefo
9. apr 2012

@bubush hej to poznám..ale takto to ešte nepraktizovala.😀 joj táradlo moje.🙂

bubush
9. apr 2012

@michaelafiladelfiova jezis ako potravu 😀 ja ze riadny biznis, ze budu po 10 korun predavat 😀

michaelafiladelfiova
9. apr 2012

@nelicefo ja som to mojmu uz dnes vratila , 🙂

nelicefo
9. apr 2012

@bubush

@michaelafiladelfiova keď tak pozriem na tú foto a že ako potrava...až mi je ich ľúto.😀 😅

nelicefo
9. apr 2012

@michaelafiladelfiova áno a ako? 🙂 riadne? 🙂

bubush
9. apr 2012

@nelicefo ale to sme v detstve aj my chceli urobit, vzdy sme boli huste, ze to tym chalaniskam vratime a nic z toho 😉 no tak som zvedava ci to tvojej vyjde 🙂

michaelafiladelfiova
9. apr 2012

@bubush ee, lebo vraveli ze tie male su divne ved oba rodicia boli rovnakeho druhu...

bubush
9. apr 2012

@michaelafiladelfiova ako rovnakeho druhu? hadam nie dvaja chlapci 😀 😀 😀

michaelafiladelfiova
9. apr 2012

@nelicefo no vodou to schytal,ked sa asi chystal obliect . no vratil mi to zas tak som sa stiahla.

nelicefo
9. apr 2012

@bubush to čo ťa nenapadne...že dvaja chlapci. 😀 😀 😀 😀 😀 no dobre že som tú kofolu položila.😀

nelicefo
9. apr 2012

@michaelafiladelfiova 😀 😀 😀 vojna čo? 🙂

bubush
9. apr 2012

@michaelafiladelfiova 😀 😀 😀 😀 akoze ja nemozem ale zas sa tu rehocem ako sibnuta - ten tvoj vyraz ze tie male su divne, to ako videli? mne sa zdaju skreckovia rovnaki 😀

michaelafiladelfiova
9. apr 2012

@bubush nie🙂 ze sirsky skrecok, ale ze mohla to byt jeho sestra ci co. pritom sme ich kupovali v inych obchodoch a az po polroku co sme uz mali Alfa,

bubush
9. apr 2012

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelicefo
9. apr 2012

@bubush no aj ja som zvedavá..😀 ale tak bude sranda ak áno.🙂

bubush
9. apr 2012

@michaelafiladelfiova jaaj uff ja tu idem fakt do kolien 😀 😀 😀
to sa da naozaj vidiet ze mali akoze "postihnute" deti? mne to pride cudne 😀

nelicefo
9. apr 2012

@bubush že postihnuté deti.😀 😀 😀

michaelafiladelfiova
9. apr 2012

@bubush no presne povedali ze retardovane, tu je jeden co sme ho mali dlhsie mal tak divne srst

bubush
9. apr 2012

@nelicefo no fakt, mi neuveris ale strasne nad tym rozmyslam ze ci aj tak male zvierata sa nemozu parit ako niektori nasi cig..ni ze ako to mohli hned vidiet ze su cudne, ja som myslela ze to ma taku malu tvaricku tak nevidiet nic podivne..

nelicefo
9. apr 2012

@bubush 😀 😀 hihi ved aj mne je to čudné.🙂

bubush
9. apr 2012

ja nemozem 😀 😀 😀 😀 😀

nelicefo
9. apr 2012

Joj baby....a tak som sa tešila že pôjdem skoro spať..teda pre mňa je skoro 23:30:-p
A prd...teraz mi začal hotel paradise a potom idú profesionáli 😀 😝

nelicefo
9. apr 2012

@bubush len sa nám nezadus smiechom😀

bubush
9. apr 2012

@michaelafiladelfiova no tak nehnevaj sa ale podla mna je ten skrecok zlaty, vobec nevyzera ako retardovany, to by ma ako chovatelku mohlo aj nasrat 😀
ved aj ludia maju cudne vlasy, rozne im stoja a nie je to ziadna vada 🙂

nelicefo
9. apr 2012

@bubush mne vždy stoja ako Einsteinovi a veru vadná si neprídem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bubush
9. apr 2012

@nelicefo vies co ale davno som sa tak dobre nezabavila, fakt si pripatam ako v skole na zakladke ked sme sa smiali uz len ked sme sa na seba pozreli, ja neviem co mi je ale teraz mi je vsetko smiesne
a pozeram ze zacal hot.par., profesionali - tie nove casti?