Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
5. máj 2010

MP to teraz išiel skúsať do auta 😀 😀 😀 ako to ide, a či to ide po jednom kuse.. Ak ano tak aj my to chceme, tiež nám jedno stačí, nakolko my ani dalsie mimi neplánujeme 😉
A co som pozerala taký obyč. dvd prehrávač, co len tak visí, bez hier, ide min za 150eur, ako písala Veve..
Tak som zvedvaá či to pôjde 😕 🙂

mukky
5. máj 2010

začina superný film na markíze,len skoda ze som ho videla uz asi 3 krát

nikollette
5. máj 2010

Mukky aj ja pozerám jedným očkom....

zuziiiicek17
5. máj 2010

Tiez som ho uz videla,ale pozrela by som si...no bohuzial hovno pocujem
idem ja prec baby ...dobru noc vam prajem ,vyspite sa aj za mna
papa

nikollette
5. máj 2010

DObrú noc Zuzi, nech ťa Miško nehá vyspať...

mishelin
5. máj 2010

ahojte,mozem sa pridat?
pri prvom synovi som bola hrooozne tabulkova a vratilo sa mi to vtej podobe ze maly mi neche skoro nic jest teda tenstarsi..
mladsi ma polroka pije hami,ale uz nie dlho,a papa to co uvarim,aj pribinacika,aj tie dlhe chrumky a zije 🙂 a nevidim na nom ze mu to robi zle..citala som vas len par stran od zaciatku aby som sa dostzala do obrazu 🙂

mukky
5. máj 2010

zuz dobru nocku

mukky
5. máj 2010

mis pridaj da 😀 😅
ale asi by si si mala precitat skor posledných 20 strán 😀 😔

mishelin
5. máj 2010

idem skusit ci to stihnem dnes 😀

nikollette
5. máj 2010

Ahoj Mishelin...
Kludne sa pridaj, aj ked všetky "netabulky" odtialto zdrhli... My sme tu tak viac menej "netabulkové tabulky" 😅

nikollette
5. máj 2010

Mne drobček už tiž hajá... Sme sa spolu kúpali vo vani...
Chudiatko sa bojí kúpať, každý den spustí plač ked poviem že ideme sa kúpať.. Ale ked už je vo vani, je to OK..
Len sa bojí, keďže sme ho sprchovali vlažnou vodou, ked mal tie horúčky ☹

mukky
5. máj 2010

nikoll 😀
mis ved sa pridaj kludne a uvidís ako ti bude medzi nami..a neriesime len jedlo takze v pohode sme az na niektore ktore su uplne otrasne tabulky 😀 😀 😀 😀 😀

mishelin
5. máj 2010

boze toho je veela,a mne sa drieme,nemozes ma 1-2 vetami uviest do obrazu 😅

nikollette
5. máj 2010

No Mukky chcela len povedať, že sme tu v podstate tabulky, aj ked nie dokonale všetky.. Niektoré viac, niektoré menej, ale tak snažíme sa...
Ale kludne sa pridaj 🙂
Lebo tu riešime fakt všeličo.. Denné bežné veci 😉

nikollette
5. máj 2010

Idem k TV...

MAjte sa

mukky
5. máj 2010

maj sa 😀
nikoll to napísala presne...

mukky
5. máj 2010

boze ja neviem co mam s tou hlavou 🙄

leelo
5. máj 2010

ahojte, zase som tu nikoho nestihla? kukate telku?

neni sanca vas docitat. dufam, ze sa mate dobre a po vikendovych zurovackach su fit maminy aj deticky 😉

mukky, krasna fotka. taka prirodzena, velmi chic

leelo
5. máj 2010

co mas s hlavou? a co to heslo? 😉

mukky
5. máj 2010

leelo dík 😀
to som bola tusim tehu a mala o 15 kg menej 😒

a ake heslo? 😕
no mala som vecer migrenu aj rano 😒 a stale to neni ono ale nie bolest len tlak

leelo
5. máj 2010

no predsa heslo, co mas v pase. je coool, uplne sa s nim stotoznujem... 😀

to pocasie je na migrenu ako stvorene. ja sa bojim, ze ma to tiez zase prepadne tym zahmlenym videnim. ale davam si zalezat na pitnom rezime o to viac a nezabudam na megnezko. to radila vini.

ako maly? este stale ma vrtulku v rituske? 😉

mukky
5. máj 2010

ahááá 😀 motto 😀
hej má a nie vrtulku ale vrtulu 😀 no ja si tiez sem tam davam magnezium

leelo
5. máj 2010

pozerala som minule fotky - ved on je krasny ako dievcatko! asi sa moc nepotesi, kebyze si toto precita v puberte, ale je to uplny anjelicek 😉

mukky
5. máj 2010

jéj leelo dakujem 🙂 😵 aj ty máš krásneho chlapčeka 😅 ,no este má aj dlhé vlásky 😀 tak si kazdy vacsinou myslí ze je to dievcatko.hej,ale s chvostíkom 😀 aj dnes som pridala nejake nove fotky..

leelo
5. máj 2010

musim si pozriet vsetky tvoje foto vo vsetkych albumoch a poriadne, nech vidim, co maly doteraz zazil 😉
v tejto teme su chlapci myslim v prevahe. z mojho okolia deticky, co vidim, tak chalani su niekedy jemnejsi a subtilnejsi ako baby. a znami, co maju dcery, tak sa stazuju, ze tazka vychova... hmm, som zvedava 😉

idem mukky spat. tipujem, ze tato noc ajtak este pre mojho benjiho nekonci...
dobru nocku

mukky
5. máj 2010

dobru a nemusis si pozerat vsetky 😀
no a uz od mala su povymazovane ☹ tak dobru nocku

zuziiiicek17
6. máj 2010

Bre rano 🙄 🙄 🙄 🙄 Jaaaa chceeeeem spaaaaat 🙄 🙄
Maly v noci zase saskoval .Neviem ako ,ale o pol druhej som sa zobudila na to ,ze maly sedi ,kuka telku a blboce si daco popod noc .Som si vravela ,ze kym nevrieska ,tak fajn ,ale potom po mne zacal lozit atd a nakoniec vrieskat ....do tretej .A to sme zaspali okolo jedenastej vecer horko tazko 😒 Hore bol uz o siestej .No ,trafi ma .Nech uz vylezu konecne tie zuby ,lebo mu ich vyberem saaaa 😖 😀

zuziiiicek17
6. máj 2010

Inac mukky ,daj savierkove male foooootky ,pjosim pjosim 😀 Som pozerala tu jednu co mas v albume ...no naaaadherne babatko bol a teraz taky fesacik 😉

vinifera
6. máj 2010

zuzka ja chcem spať tiež. Malého vnoci strášne svrbel ekzém. (počasie trafené nech už vyleze slnkovtedy je lepšie) Takže vrčal a reval a vrnel a tak dokola. Sceeeeem spaaaaaaaaaaaaaať.

zuziiiicek17
6. máj 2010

to mi je luto vini ,ze ani tebe nedal spat 😖
A to uz dnes vidim na den,ked budem zavreta tu...take depresivne pocasie