Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

kristinka4m
26. aug 2009

Dakujem tak vyskusam ten fenistil a uvidime a skusim to aj s tou stravou.Roka a vy teraz byvate v byte?

roka96
26. aug 2009

teraz v Handlovej je to 20 km od Prievidze ale chceli sme íst do Pd lebo tam sme aj tak skoro stále..
akurát keby je záhrada! bolo by to iné!

smily
26. aug 2009

ahojte
roka, a ten domcek je kde??

cestovatelkaandrea
26. aug 2009

no roka keby som bola na tvojom mieste tak by som brala ten domcek. pre mna je pocit slobody a priroda viac ako to,ze nebudem az tak blizko rodiny. a 20km zas nie je az tak vela.ale zas to treba zvazit v tvojom pripade, comu davas vacsie priority. dufam, ze sa rozhodnete dobre 😉

roka96
26. aug 2009

ved to, že my obaja sme vždy chceli dom.. no ved dnes pozrieme a uvidíme.
smily dom je v Handlovej. 😉

miskachrumka
26. aug 2009

ahojte tak som volala dr o tej hrcke ze tochce vidiet tak asi dnes pojdeme jej to ukazat dnes je poradna pre mamicky no kazdu v stredu od pol druhej do pol stvrtej...........som zvedava co povie ☹ .................roka nevahaj a ber 😉

roka96
26. aug 2009

najlahšie sa rozhoduje človeku kým sa ho to priamo netýka.. ja keby sa ma to netýka poviem ber ved to je perfiš.-.. asi sa moc zamýšlam..
Miška dúfam dopadnete dobre!

miskachrumka
26. aug 2009

roka tak prepac odvolavam to

miskachrumka
26. aug 2009

dufam že to bude fakt ok 😖

miskachrumka
26. aug 2009

roka prepac ak som ta tym urazila len som ta chcela trosku nakopnut .........................ved je to predsa na tebe nehnevaj sa

roka96
26. aug 2009

Miška prečo su stále myslíš, že sa hnevám?? ved sa pýtam na názor a nie som nahnevaná za žiadny.. akurát je to tažké!

miskachrumka
26. aug 2009

neviem mi to tak pripada ze sa hnevas ☹ ale som rada 😉

roka96
26. aug 2009

😉 Miška

miskachrumka
26. aug 2009

zlata len som ti chcela povedat ze aby si potom nelutovala aj mi predavame dom nechces 😉

kristinka4m
26. aug 2009

roka no my byvame v rodinnom dome a nemozem si stazovat len zase my mame strasne ale strasne velku zahradu takze tatik sa poriadne naroby kym pokosy.V byte som nikdy nebyvala aj ked nejaky cas som chcela je tam predsa len menej prace.Dom ma svoje caro ked vypustys deti do zahrady lahnes na lehatko a relaxujes a vecer vytiahnes gril zavolas susedov no pohoda Myslim ze akokolvek sa rozhodnes bude to spravne drzim palce

cestovatelkaandrea
26. aug 2009

aj ja pozeram stranky s domami tu v NL ale ked vidim sumu 200.000eur a viac za dom v radovke, tak mi nie je do smiechu. ale tak mozno sa v priebehu par rokov rozhodneme nieco kupit.
chapem ta roka, je to tazke, ved aj ja sama mam problem si vybrat vhodnu lokalitu pre nas.

nikollette
26. aug 2009

Ahojte, no dnes sme boli u dokiny, kvoli horúčkam, a že nepapá...
že vraj je úplne ok, že to nepapanie je z tepla a aj zo zubkov a horúčka zo zúbkov...
vraj ho nemám nútiť... že ona tam máva 70% mamičeik s týmto problémém v lete, ze za mesiac nepriberú ani gram, hlavne že neschudnú a po lete sa rozjedia.. že je to normálne úplne povedala.. tak so kludná 🙂
a že sa nám tlačí von veľa zúbkov...
maly je mrzuty, uplakany, co u nejho nie je zvyk, ani na net nema cas, stale sa mu treba venovať...
no to tie zuby 😒 😠
našťastie v noci aspon spinká pekne do rána, síce nie do obeda ale aspon do 8mej - 9tej 😉

nikollette
26. aug 2009

Baby, ak to nie je novorodenec s nejakou chorobou (že stalé spí, a trebalo by ho budiť na jedenie) netreba bábu nič nútiť nasilu... lebo začne z toho zvracať... včera som to zažila..a dnes mi tp aj dokina povedala.. on vie kolk potrebuje! Ked bude hladyn alebo bude mať chuť naje sa.. ak nie, je zbytočné to síliť...
dnes som do neho nenutila nič po radách lekárky, a vypýytal si pekne sám, ked bol už vážne hladný!
Mala pravdu... 😉
Budem sa snažiť nestresovať sa nad tým, aj ked niekedy je to velmi ťažké, ked vidím kolko malý je..naúríkald dnes za celý den od noci iba trištvrtku skleničky,a 120ml mlieka...
ale čo už.... včera som ho nútila, nasilu a začal sa dusiť normálne 😢 a vygrcol jedlo za celý den... to už nebudem riskovať...
a dokina sa ma pýtala čo papá celý den, a j že jednu výživu a 100ml mlieka.. ona že jemu to v týchto teplách, stačí... základ sú tekutiny počas celého dňa...
a ked sa mu pozrela do pusy a uvidela ze mu idú zuby už sa teda vôbec nečudovala, že nechce jesť... 😉
Inak dnes vážil 7600g..

miskachrumka
26. aug 2009

ahojte tak mi byvame v byte ale nestazujem sa okrem toho ze mame jednu primityvnu susedu 😠 😝 ale inac ok ale tiez by sme chceli nejaky mensi utlny krasny domceka zahradku veliku to nemusim ja niesom na prace v zahradke 😝 😉 roka rozhodni sa spravne 🙂

miskachrumka
26. aug 2009

roka a andrea kde ste?andrea hadam sem este dojdes pred cestou?! 😕

miskachrumka
26. aug 2009

baby kde ste?tak dnes musim cakat do desiatej kym mali bud papat a tu nikto 😒

nikollette
26. aug 2009

Baby dnes v čakarni v poradni bola jedna mamina s 8 mesačným chlapčekom, výškovo ako môj, ale mal 12kg 😲

sophie1981
26. aug 2009

😀 caute.....uz skulturnena s dobrym pocitom valam svoju rit aj s malou rituldou v posteli.....a citam.....

takze, nikol.som to vravela, ze maly bude oki a ze sa rozpapa......v septembri zje aj teba.... 😀

roka.....my zatial byvame v bytovke s rodicmi....ale staviame domcek na dedine, par km od nasich, velmi sa tesim a nemozem sa dokat, kedy bude ako tak obyvatelny a padam tam...zahrada....sukromie, ziadne susedy, ktore ti odratavaju kolko krat vyjdes vytahom na 3. poschodie, alebo ci si si vytrela nohy od blata pred vchodom.... 😝 😝 😝 😝 ...no jednoducho, aj ked na dedine su ludia priamo utociaci a ohovaracni si stale chranena svojim plotom, za ktorym sa im mozes vyskierat a oni mozu tak akurat prd.... 😀 😀 😀 😀

andrea...ufff, to balenie......mna to caka v oktobri, dnes sme konecne kupili letenky.....17 oktobra letimeee, sa tesim ako somalske decko s kuska chleba..... 😀 😀 😀

mukky
26. aug 2009

ahojte,teeeeda,budem mat co docitavat 😎

miskachrumka
26. aug 2009

roka a andrea tak zjtra vas tu cakam papa idem ja nakrmit maleho a buvat lebo ma už tento moj chlap tase vyhania 😠

sophie1981
26. aug 2009

mukky, to ber ako za trest, ze zanedbavas..... 😀

roka96
26. aug 2009

ahojte a sophie kam idete? Ak to nieje tajomstvo..
no boli sme pozriet vyzerá dobre akurát roboty a roboty..ale s tým sme rátali.. a zase mám plnú hlavu no musíme sa rozhodnut ...
teraz bývame v byte sami ale nenaplna nás to. vždy sme chceli dom.. akurát teraz nemáme hypotéku a na dom by sme si museli zobrat na prerábku.. no ved napíšem ako sa rozhodneme! 😉
idem si lahnut som zo všetkého unavená!!
pa

mukky
26. aug 2009

sophie 😀 ,polepsim sa 😀
nad ranom sme sa vratili z dovolenky,bolo fantasticky

ale vidim ze vo vela temach je nejak prazdno,ale tu ste popisali toho dost 😵

sophie1981
26. aug 2009

mukky...som rada ze bolo dobre....maly to ako zvladal???

roka, letime len do londyna....ani nie na dovcu, ale papierovackovo dovolenkovo..... 😝

roka96
26. aug 2009

to je jedno ale uvidíte kus sveta.. pozerám ešte na nete tie Miškové mostíky, čo robí..vačšinou píšu maminy, že ich deti boli pohybovo- vývojovo pozadu.. ale náš išiel asi podla pravidiel.. no neviem ved budem múdrejšia v stredu..
no idem dobrú nocku pa zajtra