Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

miskachrumka
1. okt 2009

chceal som napisat ze mas co zbierat! zas ked bude vacsia tak ti bude pomahat odkladat pradlo nie?! 😉

krpito
1. okt 2009

baby, ste sa včera "rozšúpli" 🙂

nikoll, váha akurát 🙂 k ostatným dvom váhovým kategóriám sa nebudem vyjadrovať, snáď len toľko že je to dosť ☹

no a čítam že tu máme aj nadpriemerne inteligentné dieťa 😉

sophie1981
1. okt 2009

miska.....ja mam rata velvet.....s napenenym teplym mliekom......a troska cukru....mnam...len skoda, ze nemam cas si penit mlieko, akurat tak cez vikend, ked mam dalsie 2 pary pomocnych ruk a cez tyzden pijem kavu stylom rano spravim, vecer vypijem.....zohriatu v mikrovlnke.... 😝 😝 😝 😝 😝

aha, uz rozumiem s tou poradnou..... 😅 .....

a vsetkko najlepsie k vymesacninkam Davidkovi..... 😉

miskachrumka
1. okt 2009

sophie dakujeme! 😉 ja pijem zas tak ze rano spravim a dopijam vecer studenu ako mrtveho paty 😀 noco už! 😅 este som nestihal ani ranajkovat ale nejak mi nechuti 😒 nic mi nejde na chut.mali buva ko cukrik trci mu len hlavka je z velkej perinky idem do poradne s jednou mamickou ma tretie babo lujzu ma nadherne velke modre oci 😉 tiez z vysej vehovej kategorii ma 3,5mes a osem kilo 🙂 no co vsetci sa nas pytaju cim to stopeme 😀 katka ma kolko?

miskachrumka
1. okt 2009

ekny datum narodenia 3.3 ja som zas 1.2 a mali 1.3 tak mame marcove deti rybicky nase 😀 inac super znamenie! 😉

miskachrumka
1. okt 2009

zabudam pismenka tukam len tak aby sa ratalo lebo nechcem zobudit drobca!idem dopit kafco !

sophie1981
1. okt 2009

katka je asi priemer...neviem...7 mesiacov a 7200g....si ani neviem predstavit 3-mesacne babo s 8 kilami.... 😕 ...to aku mala startovaciu vahu???

sophie1981
1. okt 2009

ja idem doumyvat podlahy a tiez troska odpit s kavy..... 😀 ....mala tiez spinka, tak ze vyschne vsetko kym diablica vstane.... 😒

miskachrumka
1. okt 2009

ale ked sa narodila mala 4800g a 58cm! 😕 😉

miskachrumka
1. okt 2009

a teraz ma už skoro 70cm a okolo 8kilo uvidime dnes! 😉 ale tiez nije tucna no co mi tu na dedine mame same velike deti 🙂

miskachrumka
1. okt 2009

ja som zvedava dokedy bude tento moj buvat! 😒 ale mohol by aj do jedenastej 😅 nehnevala by som sa!strasna zima je vonku som zvedava kedy nam napadne sneh! 😖

miskachrumka
1. okt 2009

už je hore 😒

sophie1981
1. okt 2009

aj moja

sophie1981
1. okt 2009

miska, ty byva na severnom pole???.....ked uz sneh cakas...... 😀

sophie1981
1. okt 2009

idem sa skulturnit, nech nepohorsujem svoje okolie a nech sa ma male deti neboja...ta moja je na moje ranne vybuchy uz dostatocne vycvicena...odlozim ju do choditka a idem sa venovat sebe....nieco pre tabulkove.... 😀 😀 😀 😀

roka96
1. okt 2009

no čaute konečne chvilku čas...nejaká som zanesprázdnená ...
Niki dakujem za pochvalu fotiek... 😉 😉
Zuzi sranda, že ti drobca aj vážili- nás len zaočkovali a nič ☹ ale ked ho doma vážim tak má 11,5 ale on sa tam tak mrví takže neviem, či to je presne toľko...teraz sa vyšvihol hore a nejaký slížik začína byť...

roka96
1. okt 2009

Miška všetko najlepšie dodatočne k meninám, ved som úplne zabudla, že Michal a Michaela majú spolu...asi tým stresom 😠

roka96
1. okt 2009

my tiež pijeme iba velvet a senzacione na striedačku...my sme kávičkári s mužom a káva jednoducho musí byť. 😉

roka96
1. okt 2009

včera som strihala muža 😅 baby na konkurze reklamy na hrozu nemáte šancu 😅 vyhral by on... ja som si myslela, že to viem...no po ostrihaní som prišla na to, že nie.,..chudáčik, bude sa musiet dat total na krátko..
ja som tapa

sophie1981
1. okt 2009

jemine roka, esteze ta ma...moja materska demencia sa stupnuje zavratnou rychlostou zo dna na en...aj ja vsetko najlepsie k meninam.......dodatocne..... 😀

roka96
1. okt 2009

inak u nás sa to akoby začalo zlepšovať! noci sú stále také ako boli...ale cez den spinká hodinku doobeda a hodinku poobede- klop klop...
ale od dnes chceme zaviest dat spinkat o 12 a potom až večer uvidímne ako to dopadne 😉

sophie1981
1. okt 2009

roka, ja som chlapa strihala z jari....dedo kupil masinku tak som sa hned do toho pustila...nastastie som si v polovici uvedomila, ze to nejde tak lahko ako to v skutocnosti je a zachranila to kadernicka.....len si radsej nepredstavujem ako sa museli na tom rechtat..... 😝 😀

roka96
1. okt 2009

cesnák milujem aj ja...ked som robila náš ranný rituál s kolegom bol langoš... 😢 😀 aspon sme si nemali čo vyčítat- ten dych 😀

miskachrumka
1. okt 2009

nie sophie ale som len zvedava kedy asi tak napadne 😅

roka96
1. okt 2009

no ved aj ja sa tešim ked príde z tadial...no ja frajerka som strihala nožničkami,,,si hovorím, čo je tažké na tom ostrihat krátke vlasy...

roka96
1. okt 2009

inak to preto, že moj muž ma kučeravé vlasy a oono sa to točí a točí a strihaj to... 😅
dúfam, že naša princeznička bude mat vlasy po ňom...krásne kučery 😉

roka96
1. okt 2009

baby musím íst postavit varit, lebo kvoli internetu nemožeme byt hladný 😲 potom sa ešte stavím... 😉

miskachrumka
1. okt 2009

roka dakujem! 😉 ale aspon ti misko rastie ja by som som tie nebola proti keby sa tei tukove vankusiky maleho preniesli na dlzku 😀 😝 a ja som raz strihala mojho a viac nikdy poedal 😀 😀 tak nech si teda plati kedarnicku 😠

sophie1981
1. okt 2009

ideme vooon.....tak zatial...poobede ked budem varit sa staviiim.....teda ked drobenka bude spinkat.... 😨

miskachrumka
1. okt 2009

tak sa zabavte!tento moj zas uteka za mackou 😀