Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
2. okt 2009

Mám ich na sebe v albume, také svetle vysuchane, ale nie su tam tak do detailov vidieť 😉

cestovatelkaandrea
2. okt 2009

aj ja si chcem kupit take nieco, len ja mam 60kg pri vyske 166cm. takze asi tak. aby som nebola ako obtiahnuta tlacenka ☹

nikollette
2. okt 2009

ALe čo by si bola ako tlačenka, prestan 😉

miskachrumka
2. okt 2009

ja si zas radsej obliekam elegantne veci elegantne gate ktomu nejaku supis koselu alebo bluzku a sacko pekne boty .................ale pohrdnem ani samozrejme riflami ved na prechdzky s malim su rifle super! 😉 ja ked som chodila este na disky tak som ptrila medzi tie baby co nosili styl Avril Lavigne super gate ktomu clenkove botasky s velkym jazykom koselu alebo tricko s nejakym hudobnym motivom a nato kravatu a dlhe blond vlasy no natento styl som zbalila aj mojho chlapa 🙂

zuzka1.
2. okt 2009

miska nemas foto????
ja si ta neviem predtsavit, ale styl super 😉

cestovatelkaandrea
2. okt 2009

Niki uz som kukla. Dobre su 😉 skusim kuknut nieco podobne tu.

nikollette
2. okt 2009

Ja som skôr na taký ako to nazvem, hm... hviezdny look 😉
čo vždy letí 🙂

zuzka1.
2. okt 2009

niki ty hviezda 😀 😀 😀 😀 odpadavam, ja som raz sportovo, raz elegos, raz trendy=hviezdny look, podla nalady, ked idem do skoly elegos, poobede som v teniskach a ked idem v teniskach, poobede idem elegos.
cista schizofrenia 😀

sophie1981
2. okt 2009

uz spinkame v postielke a ja vegetim.....

miska....no, super styl.....daj foto, nech mrknene...... 😉 ....

ja elegantne moc nemusim, ani niesom zatazena na topanky.....ja klasika rifle, triko, tramky a hajde von....ja mam rada relaxo-sportovu verziu a hlavne pohodlne.... 😉 ...ale velmi sa mi paci styl ako nosi nikol...len ja ked sa do takeho natiahnem, tak sa necitim byt sebou.... 😕

cestovatelkaandrea
2. okt 2009

Niki aj ja to mam rada. Pred chvilou som sa tak vytocila na kolegu, ze som nebola schopna od hnevu ani pisat. Hneva ma to este viac, lebo je to moj kamarat.

nikollette
2. okt 2009

Sophie dakujeeeem 😀 😀 😀

andy a prečo??? 😕 či radšej nechceš o tom písať?

Ale raz za čas sa aj ja oblečiem elegoš, ale aj to musí byť niečo moderné, uzke, co práve letí 😅
štýlové čižmičky a tak 😉

cestovatelkaandrea
2. okt 2009

Niki zosmiesnil ma tak moc ako len mohol. keby to urobil niekto iny je mi to jedno.pomyslim si, ze nejaky zakomplexovany trkvas. ale toto si kamarati nerobia a preto som strasne nastvana. neviem kedy sa s nim zacnem bavit. normalne sa nenasieram ale toto uz bolo moc aj na mna na kludasa.

cestovatelkaandrea
2. okt 2009

este stale ma trasie od hnevu ☹

sophie1981
2. okt 2009

andrea, vraz mu jednu.... 🙄 😠

miskachrumka
2. okt 2009

sohie chodis na pokec?

nikollette
2. okt 2009

Andy vrrr 😠 😠 😠
tiež by som asi vybuchla ako atómovka 😒

cestovatelkaandrea
2. okt 2009

uz som mu povedala, ze ma nastval a sklamal. ja taketo veci nedusim v sebe. hned poviem, ze mi ta dotycna osoba ublizila ak sa tak stalo. myslim, ze ho to teraz skre ale mne je to jedno. hnev nepusti 😠

sophie1981
2. okt 2009

miska...velmi malo.......nekecam, skor albumujem pre priatelov....why?

vinifera
2. okt 2009

Sophie: Because she wants to talk with u by pokec. 🙂)) (teda sa prudko vopred ospravedlňujem angličtinárke zuzke za chyby, ktorých nie som si vedomá😀DD

Tak ja zo seba dnes robím človeka. Akurát malý mi to sťažuje spal dnes 20 min.-(( Od siedmej rána sme tradične hore a chodievame štandardne spávať o 23 večer. Akože večer o 20 je plný vitality a nie že by šiel spať. Hold sme všetci nočné sovy nemôžem predsa od decka chccieť aby ono nebolo...

Tak som mimináka na chvlilu zaniesla babke na poschodie a popri čítaní koníka si robím nechty.

Mne sa veľmi páči elegantné oblečenie - len ma nebaví v tom chodiť a v podpatkových topánkach ani neviem šoférovať takže štandardne chodím v rifliach a botaskách. No a mala som dvojo elegantých nohavíc ale tie ako som už min. týžden písala mi šlohli zo sušiaka tak už nemám ani tie☹

sophie1981
2. okt 2009

vini, but why just only with me???....does she love me more than you all or what?...... 😕 😀 we will see.....

inac ja ani neviem chodit na podpatkoch, nieto soferovat..... 😀 😀 😀 😀

sophie1981
2. okt 2009

ok, ideme von, mala vstala...este sa troska prevetrat pred vecernym ritualom..... 😅

zuzka1.
2. okt 2009

ja nie som anglictinarka, len sa ucim 😀 😀 😀 😀 😀

well done girls, vini what about to use instead "talk" the word "chat"?

zuzka1.
2. okt 2009

vini to mas co vystudovane????

vinifera
2. okt 2009

Sophie. Because u like that blue baby buggy. Everybody loves that greeen baby buggy. Miska likes that blue baby buggy. Cos she loves u now.-)))

zuzka1.
2. okt 2009

vini 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

and now she ´s trying to translate it with a directionary 😀

vinifera
2. okt 2009

Mediamatika. Žilinská univerzita v ZA. Fakulta prírodných vied. A nemá to nič spoločné s matematikou 😀 Na to, že som magor (Mgr) mam titul od júla tohto roku.

zuzka1.
2. okt 2009

mediamatika 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

krpito
2. okt 2009

baby, zoberte aj mňa medzi seba, tiež mám VŠ 🙂

vinifera
2. okt 2009

Inak som pôvodne chcela napísať: na to, že som magor mám papier ....