Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

miskachrumka
27. júl 2009

baby a co iny vzduch prostredie nedostane mi horucky alebo nejaku chrypku vam to ako deticky zvladali?ja sa ani nebojim tej cesty ale toho ako bude reagovat ked budeme tam 😒

cestovatelkaandrea
27. júl 2009

miska predpokladam, ze v Dansku bude taka klima ako je tu v Holandsku kde zijem, takze tej klimy by som sa nebala. je to dost porovnatelne so Slovenskom len je tu vlhsi vzduch co viacmenej detom prospieva.

miskachrumka
27. júl 2009

joj nevies sipredstavit ako is ma potesila ja som tam bola pred rokom a nejak som vzduch neskumala ale to okolie nó nadhera no sk je neporovnatelne 🙂

cestovatelkaandrea
27. júl 2009

no mozno sa vam tam tak zalubi, ze sa nebudete chciet vratit na Slovensko 😉

zuzka1.
27. júl 2009

miska piskoty, ved tam su cele vajcia, vajecny bielok je silny alergen a ako tu uz markiza alebo mukky spominala, je jendo, ci mas alergiu na jahody, laktozu atd, staci, ze je a ta sa premeni na cokolvek. staci , ze je uz na nieco je a uz to pojde.

Ale som rada, ze su to len potnicky. My ich mavame pravidelne.

miskachrumka
27. júl 2009

ved ale piskoty sunarka bez vajec!!!!!!!!!!!

zuzka1.
27. júl 2009

jaaaj tak, som myslela, ze normalne. sunarky moze normalne,ziadne strachy.

markiza
27. júl 2009

cestovatelkaandrea, ten dvd prehravac asi skor ako v roku a pol nevyuzijes, ale snad zalezi aj na tom ktorom dietatku, nasho mladsieho zacal krtko zaujimat az teraz nedavno.

miskachrumka
27. júl 2009

markiza ale kazde babo vnima inac nas kuka telku už teraz aj 5min ho zaujme a popri tom sa aj prevracia na brusko a gaga!!!!!!!!!!!! 😀 😀

zuzka1.
27. júl 2009

nasho bavil telkac od 5 do 8 mesiaca teraz vobec, jedine pocasie, spravy a damsky magazin

miskachrumka
27. júl 2009

aj nas pocasie a hlavne reklamy kde hraju nejaku hudbu!!!!!!!!!! 😀

roka96
27. júl 2009

tak nášho baví tv akurat vypínat a zapínat 😀 😀
ja si tiež myslím, že tam je počasie podobne nám na Slovensku takže ja by som sa nebála.. ved teraz chodia s bábatkami kade tade aj pri more kde sú nenormálne teploty ..uvidíš bude ok..
a cestovatelkaandrea možno sa niekde teda stretneme... 😀 ja som není moc typ pri more nie je to zlé ale celé dni ležat pri mori je pre mna nudné.. Takže to je moj sen dovolenky.. spoznávat 😎

megi93
27. júl 2009

No naša bambula má rada telku, ale hlavne reklamu na nutrilon a na pepsi 🙂 To môže robiť čokolvek ale keď to začuje, aj krk si vykruti, len aby na to videla a pototm sa smeje. Aj na správach sa smeje, keď ukazujú moderátorov 😅 No a z rozprávok vedie krtko a požiarnik Sa 😀

markiza
27. júl 2009

chrumka, jasne, kazde je ine, ale 5 minutove "pozeranie" telky na kupu prenosneho dvd nestaci... teda aspon ja by som ho skor nekupovala.

nikollette
27. júl 2009

No náš ma tv starasne rád.. a vydrži pozerat dost dlho, nie len 5minut... ako keby tomu rozumel 😅

bejbypd
27. júl 2009

no caute netabulkacky a tabulkacky a cele osadenstvo 😀 dlhsie som tu nebola ale som rada ze vladne aspon mier medzi obidvoma zucastnenymi stranami🙂))ja ked nie som v robotke tak som cely cas s malickou alebo varim upratujem chodime von...kedze do robotky chodim len na styri hodinky denne tak sa toho da koooopec postihat...miska super ze su to len potnicky nas trapia tiez len na krku lebo tam sa poti pod vlaskami...a k telke my sme telku zacali pozerat zhruba pred dvoma mesiacmi ja milujem telku ale malej som ju nedovolovala vzdy som si hovorila ze chcem pre nu nieco ovela duchaplnejsie ako televizor takze u nas telka bola pre nu zakazana...este sa jej cely zivot napozera az az....viem ze je este malicka ale radsej by som ju viedla ku kniham ako k televizoru...ale teraz ma dovolene rano pol hodinku az hodinku kuka minimax,a ja sa chystam do robotky potom sa napapame urobime zo seba krasavice a ide sa...mala k starkej a ja do robotky...

miskachrumka
27. júl 2009

BEJBYPD ja tie ved moj mali je malinky a určite ho nenecham kukat telku viac ako z´hruba 5min radsej sasnim budem hrajkat gagat a atd.......................a markiza ja nechcem kupovat prenosny tel.si ma mylis ja som len nap.ze kazde dietatko je ine.................a jamojho urcite nebudem už od teraz zvykat na telku tie by som bola radsej keby sa v buducnosti venoval niecomu lepsiemu a zazivnejsiemu!!!!!!!!!!ozaj baby mne sa ndes mali prvy krat prevratil z bruska na chrbatik je taky sikovny a z chrbatika n brusko to nam už ide skoro mesiac!!!!!!!! 😀

miskachrumka
27. júl 2009

baby mali mi teraz vypil 230ml mlicka nebude mu tazko?bol už aj trosku hore ale sa usmievkallll 🙂

megi93
27. júl 2009

Ťažko mu snáď nebude, a keby hej, tak mliečko rýchlo vyciká 🙂 A nie je až tak teplo, tak snáď bude v pohode a budete mať kludnú noc. 😉

mukky
27. júl 2009

ahojte,my ked ideme autom tiez davam do sedacky plienku,a davam ju aj do okna...je to ovela lepsie ako tie tienidla,ale mame aj v oknach foliu..ideme do chorvatska a pocestujeme na noc,myslim ze to je pre maleho najlepsie,a naspat pojdeme tak isto

idem Vas docitat

dari
28. júl 2009

celkom ma zaujala Vasa tema a zistila som, ze som asi nejaka zaostala matka... 😀 nikde som sa nedocitala, ze preco je taky hriech davat dieta do choditka??? 😕 ja som davala obidvoch, ale uz si nepamatam od kedy - do kedy. tiez sa absolutne nevyznam v tych cajikoch a kasickach hipp, pretoze boli dlho kojeni. Krpec papa pribinacikov od nejakeho roka, ale ovocie/zeleninu v povodnom stave donho dostanem len omylom, zato este nikdy nebral atb, krpata si vypyta papriku.... nejake tie zasady som pri krpcovi dodrziavala zo zaciatku, napr. spinkanie v postielke - zo zaciatku tam spaval, ale neskor uz sluzila ako odkladac vselicoho a dodnes spia s nami, teda rano sme vsetci na kope. Este som zhresila, ze som davala med na cumel, ale krpec nema ani jeden kaz, nekojila kazde 3hodiny, jedla som asi vsetko ked som kojila. Este si spominam ked mala nekakala uz asi tyzden a chuda bola strasne mrzuta som sa bola v lekarni spytat, ci nemaju nejake detske glycerinove cipky - tam som sa dozvedela, ze to mozem ozaj len vynimocne, lebo mala sa nenauci kakat sama 😅 este som ho pouzila niekolkokrat, ked sa nemohla vykakat, to obdobie preslo a mala kaka a sama dokonca! 😀
Kazda mamicka spravi ako najlepsie vie. zasadove mamicky vo vsetkom maju moj obdiv! Ja si veci radsej menej komplikujem...

knedlik544
28. júl 2009

baby my cestujeme v piatok na noc do chorvatska. 700km. maly ma 9 mesiacov. preto ideme na noc. nech co najviac cesty prespi. tak drzte palce nech to zvladneme. len maly sa obcas v noci zobudi ze chce trosku mliecka(kojim) tak som zvedava ako to budem v aute za jazdy riesit. to bude zaujimavo vyzerat ako sa budem vykrucat.
🙂)))

roka96
28. júl 2009

dari ja som tiež jedla skoro všetko, ked som kojila.. a kojím dodnes a nemám problém... sa aj čudujem, že ešte mám mlieko.. už by som aj chcela prestat, ale je to moja nočná záchrana.. idú nám očné zúbky a poviem Vám... myslela som, že to nebude takto.. v noci býva strašne často hore ale dnes... plakal mi asi aj polhodinu robil mostíčky nervózny a ten plač bolo asi počut po celom paneláku.. a nič nezabralo ani hojdanie ani nič.. a vobec sme nespali.. no aspon teraz spinká dúfam to bude dlhšie ako jeho 15 minút. ved musí byt unavený... ☹

miskachrumka
28. júl 2009

jaj roka z tychto zubkov mam panicky strach ☹

nikollette
28. júl 2009

MIshka 230 mliekca????
Váu.. aj ja by som chcela.. mne maly za celých 5 mesiacov vypil najviac naraz 140 😒 aj to len 2, ci 3x...

roka96
28. júl 2009

no nebolo to patnást minút, ale iba asi 10-... a vidím aký je chudáčik unavený červené očká..
miška náš synátor už má 10 zúbkov o 8 sme ani nevedeli, potom išli stoličky to sme začali vediet ale tieto očné sú najhoršie.. ani panadol nezaberá ani masírovanie ani geliky...
si hovorím, keby to radšej mňa bolí!!!! 😒

miskachrumka
28. júl 2009

joj tak bohvie co nieroka ..........ale aj mi to tak mavame...............jaj ja sa strasne bojim zubov no neopisatelneeeeeeeee ☹

roka96
28. júl 2009

neboj každé dieta to zvláda inak... neboj sa popredu! Možno u teba bude ok.. za chvilku uvidíš prvý zub.. vieš aké to je?? Ja ked som videla som bola taká štastná!! som ho obliekala plakal a ja pozerám do pusy a tam zub.. 😀 prvý v 6 mesiaci odvtedy nám idú stále..

miskachrumka
28. júl 2009

no aj ja som mala prvy zub presne na pol roka no uvidime tak o mesiac moznoooooooo....................a sedela som ked som mala 3mesiace no to som bola v soku ze vsetci tu na dedine boli vsoku

miskachrumka
28. júl 2009

no roka zatial vo vsetkom pomne .........a ak ja zubky tak neviem.........moja mama bola na pokraji sil ked mi isli prve dva zubky dole hlavne ten prvy som bola 5dni straaaaaaaaasne plana 😒