Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

megi93
10. aug 2009

Ahojte, no cesta dopadla super. Malá sa síce potila, ale v pohode to zvládla na jednotku. Obedovala tú mliečnu kašu, naprv vypila vyše 100ml asi za 2 minuty a potom už ju nechcela. Ale olovrantovala v pohode a večera už doma. Teraz je už napapaná, okúpaná a spinká. Takže super.
Ešte raz ďakujem za rady 🙂

Miška 🙂 v pohode. Toto som už musela dať zo seba, lebo by ma rozpuklo 😀

nikollette
10. aug 2009

Môj malý tu ešte bojuje s vankúšom 🙄
už vidím an naom že je unavny, ale nechce sa mu este... vzdy ked ho neham,, potom zaspí z ničoho nič, sám od seba, aspon yvdrži dlho aj do obeda... 🙂

miskachrumka
10. aug 2009

roka chcela som ti napisat ze sme boli pred vcerom v obchode a bol v klokanke a zacal mi zalostne plakat odvtedy som ho tram nemala jeho to asi tlaci na pipik!lebo ho mal cerveny! ☹

miskachrumka
10. aug 2009

megi som rada ze je tu jedna mamicka ako ja .........ja by som to už tiez chcela napisat ale nemienim sa snimi hadat .....ked sa ide niekto hadat otom ze ci macko hybe rukami alebi nie tak to je decke!!!!!!!!!a smiesne! 😅 asi ja viem co mam doma!nie niekto iny! 😠

nikollette
10. aug 2009

Ani mojmu nebolo dobre v klokanke, tak hned jak sme ju kupili sme ju predali 😒
asi im to vazne tlačí pipík, 😒

mukky
10. aug 2009

megi niekto ma potrebu nieco napisat aj viac krat,a niekto ma nutkavu potrebu,ako napr ty,stale nieco riesit,zapajat sa do debat inych prispievajucich,stale vyvratit nejake tvrdenia,davat za priklad seba a svoje dieta co je a cim ho krmis.Kazda mame svoje potreby,tie moje su aspon o zdravi.A reagovat som uz musela,na zaklade ip ktoru som dostala od nemenovanej prispievatelky a dalej sa k tomu nevraciam,takze bud kludna,alebo si zaloz temu kde sa budu pisat iba kladne reakcie na vsetko a nebudu tam ziadny odporcovia co si dovolia tvrdit nieco ine

miskachrumka
10. aug 2009

ai hej strasne zalostne palakal som ho este tak palakt nepocula!ale roka ma tiez chlapceka a on vtom bol rad!tak ja neviem! 😒 no nas vkuse place a budi sa zo sna zajtra ideme dr rano tak uvidime je mu asi aj ten prvy este prerezava lebo nieje uplne asi cely von poviem dr nech mu to pozrie a nech nam nieco dobre napise!

mukky
10. aug 2009

roka ja som davala cervenu sosovicu a tak to pekne vonalo,nie ako ked varim normalnu,a bola aj ovela skor hotova
mozno si aj ty davala tu cervenu,neviem,tusim si to nenapisala

miskachrumka
10. aug 2009

ja som s ti už ospravedlnila ze som si ta pomylila s krpito tak co riesis ?????????teraz to budes rozoberat dokedy!kazdy sa myli ty nie si dokonala ze!

mukky
10. aug 2009

moj vstal po 19 tej hodke a spal uz o 20.40 😀 anjelik moj maly...
rano vstane okolo 7 az 7.30 ,no ja chodievam spat tak po tretej,a potom to s nim dospim doobeda,spi 3 az 4 hodiny

mukky
10. aug 2009

miska ja som tvoje prispevky necitala zeby si sa mi ospravedlnila a zmylila sa,idem sa kuknut kde to je..a pisala som megi teraz odpoved na jej prispevok a nie tebe a neriesim uz nic

miskachrumka
10. aug 2009

ozaj opytam sa nato kravske mlieko nech sa mi vyjadri este raz!

markiza
10. aug 2009

mukky, mas pekne motto 😵

zuzka1.
10. aug 2009

jeeeje markiza, vitaj, kde si sa nam stratila???

mukky dakujem, prislo to. na zajtra bude mat maly etseslepaciu polevku a v stredu idem na tu sosovicku.

markiza
10. aug 2009

dakujem zuzka za privitanie 😵 stratila som sa na dovcu 😉

nikollette
10. aug 2009

Moj uz zaspal konečne... o hodinku ho idem este dokrmit.. joj.. jak vzdy 😅

sirinka
10. aug 2009

ja ze sem po dlhsej dobe nakuknem a tu furt hadanice.... 😝

meggi povedala by som to tak...su maminky, ktore daju svojim detom to co v danom veku potrebuju a su take, ktore k tomu este nieco pridaju navrch 😉

baby a sa tesim, ze nepouzivate tie klokanky, ze ste take super maminky a respektujete volu vasich syncekov, ked v tom nechcu byt...oni dobre vedia, preco sa im v tom nepaci...

mukky
10. aug 2009

markiza dakujem a vymyslela som si ho sama 😵

chrumka a neviem koho sa pytas na to mlieko?dam ti tu nieco ak si chces precitat...

http://www.alinka.sk/c/co-je-to-alergia-na-biel...

http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=20435

mukky
10. aug 2009

chrumka ospravedlnie prijimam

markiza
10. aug 2009

no neviem mukky, pochybujem ze bude chrumka stracat cas klikanim na tie linky

nikollette
10. aug 2009

Viete co nechápem.. vsade je písane ze jahody nie su vhoden pre deti do 1roka, ani pre kojace maminky..
hlavne ze vyrabaju jahodové výživy z čerstvých jahôd od 4.mesiaca 😕

sirinka
10. aug 2009

niki na to som sa pytala jednej pani, co nam prezentovala vyrobky hipp...
odpoved: v jahodach su problemom iba tie jadierka na povrchu...takze v hipp sa tieto jahody cistia rucne a odstranuju sa z nich tie jadierka 😅 a preto nie su ich jahody alergenom a preto su vhodne aj pre 4mesacne babatka...
dobra haluz, ze... 😀

mukky
10. aug 2009

markiza si ma uprimne rozosmiala 😀 ,ale podla mna si to urcite precita,iste chce malemu tiez len to naj..
nikolette to je biznis,a to so zdravim akosi do hromady nejde 🙄

zuzka nemas za co dakovat

nikollette
10. aug 2009

Sirinka to je teda riadna haluz vazne 😅
ale preco potom nie su vhodne pre kojace maminy?

yvka1
10. aug 2009

mukky,miška ja som si na nete našla o tom ovku s tvarohom,malej som to dávala keď mala asi 8 mes. tá výživa -teda vraj -obsahuje tvaroh v takej forme aby bol vhodný aj pre baby. ale tým sa nechcem naozaj s nikým hádať.ani podporovať Mišku a ani odporovať mukky.

maminky a veď sa toľko nehádajte, veď každý má svoje dieťa a každá sa oň staráme ako najlepšie vieme. Veď ich ľúbime nie? 😉

suem
10. aug 2009

Mukky, krpito ja Vas obdivujem, ze este mate silu a odhodlanie prispievat.
Musite byt velke optimistky, ked si myslite ze to u poniektorych z principu netabulkovych prinesie osvietenie mysle.
Musim vsak napisat, ze som milo prekvapena z pristupu nikollette ako sa snazi co najviac zistit, diskutuje, argumentuje, aj ked niekedy nesuhlasim... Prepac ale na zaciatku si mi pripadala ako verna sestra mch, a z nej ja skutocne nemozem... Ten slavny pes tomu dal korunu, dizajnovo rovnake hracku znamena na pohlad takmer identicke. Snad len fischer price a upgrade nemaju totozny vyzor 😠 😨

sirinka
10. aug 2009

niki lebo vsetko co kojaca mamina zje, prejde aj do mliecka, teda aj alergeny...ja jahody jem v pohode, male na nich nereagovali...ja som za to, kojenie nie je choroba, teda nebudem drzat nejaku prisnu dietu...iba v pripade, ze vypozorujem, ze niekotre potraviny malej nerobia dobre, tak ich na cas vysadim...

mukky
10. aug 2009

yvka ,pekne napisane..

nikollette
10. aug 2009

Sirinka no to hej, pravda.. ak vidis ze mala je v poho, prečo obmedzovat.. ale to s tymi kostkami, na povrchu jahody, že v Hipp to ručn oberajú, no pekne 😅 z každej jednej jahodky obrať postupne, tie mini zrniečka, no dakujem pekne 😕 😅

Suem, no díky teda..a v com nesuhlasis so mnou? Nie v zlom sa to pýtam, len zo zvedavosti 😉

miskachrumka
10. aug 2009

yvka si am strasneeeeeeeee potesila ani si nevies predstavit ako 😀