Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

krpito
6. nov 2009

veru trpezlivosti, lebo inak ... 🙂

vinifera
7. nov 2009

Niki vôna od Burberry - Weekend for women je fenomenálna. 🙂

Aby som objasnila situáciu s našimi autami. Drahý robí na autobazáre plus súkromne prihlasuje autá. On má svoju lásku Chryslera Grand Voyagera 3,8 benzín. Ja chodím na Audine A6 25 TDI 4x4 ale je aktuálne v oprave - odchádza mi turbo. Takže teraz chodím na Audinke A 6 čo máme prihlásiť ale je s tým problémik lebo je to dovezené z Ománu 😝 No a dnes večer som mala Q7 lebo drahý bol na A6 v Trenčíne a o 23.30 sme boli ešte Jeepa zaviezť do servisu k známemu...Je pravda, že chodíme často na rôznych autách. Zväčša sú to novšie modely (tak okolo 2005) ale to je len preto, že sú to "pracovné" autá. Aj ľudia na ulici už na mna divne pozerajú. No ale isto sa mi nechce im všetkým vysvetľovať, že práca s autami nás živí. A v súčasnej dobe v podstate ani moc neživí 😒 Veď ľudia v dedine si isto k tomu svoje vlastné vysvetlenie nájdu 😀

Som KO. Som zvedavá ako to zajtra vysvetlím miminakovi, že maminka chce spať lebo neskoro prišla🙂

zuzka1.
7. nov 2009

ahojte kocky,

nemozte spavat??? 😀 ja uz o 22 v tvrdom spanku.

k tym autam, my s mm mame hondu CRV, svokor ma mondeo a felicia je pracovna. MM che kupit etse dodavku a ked budem pracovat aj ja, tak auticko pre mna.

Vini Q7 je moj sen, aj bmwx6 sa mi paci, mne sa pacia velke auta.

idem ja do skoly, idem s anachystat, spravim mojim spiacim chlapom ranajky a odchod na ekonomiku, dalsia zazivna prednaska, ale krizovky mam uz nachystane v kabelke 😀 😀 😀

vinifera
7. nov 2009

No tak drahý mal budík na 7 mu. Čo samozrejme nevstal. Ale zobudil sa malý. Tak už sme sa pekne naranajkovali, pohrali a už búva. 🙂 Idem aj ja.
Tak sa zuzka pekne v tej školičke na tej ekonomike nauč ako zarobiť veľkké peniažky. Mám pre teba na dvore odparkovanú Q7 - 4,2 BA + LPG - 2007 za 30 000 Euro je tvoja 😀 Absolútne v plnej výbave. Mala som menší orgazmus ked som na tom bola v meste. No aspon niečo ked je stále bobrica chorá ☹
Neviem, čo budem dnes poobede vystrájať. Drahý šiel do PL na naáhradné diely. Svokra písala, že by chcela malého. Tak sa snád budem venovať nejakému sebaskrášlovaniu - už je to fakt nevyhnutné.

krpito
7. nov 2009

ahojte 🙂 ja sa dnes nebudem venovať sebaskrášlovaniu, veď netreba 😀 ale idem gruntovať. Mamka mi zobrala malého na celý deň a tak som si dala záväzok že dnes budem erdžať len večer, samozrejme ak budem vládať 😝 a že treba využiť ochotu mamky a pustiť sa do predvianočného upratovania 🙂

vnifera, ak zoženiem tú použitú tlačiareň na peniaze, odparkovaná Q7 .... je moja 😀 a čo sa týka tej vône, zajtra pôjdem do FANN ovoňať a ak bude dobrá, kúpim, lebo moja BVLGARI Jasmin Noir dochádza a nerada používam jednu vôňu, tak trocha zmením (možno 😀 ).

Tak babky, do minimálne 20.30 hod. tu dnes nie som a PC vypínam, nedám len búvať lebo to by ma lákalo nakukovať 😀
zatiaľ čaute 🙂

mukky
7. nov 2009

ahojte,
krpcek zaspal,a vyy ako?Co budete dnes robit a varit?ja mam od vcera plno suprovej omacky s mletym maskom na spagety,takze budem varit len pre maleho,privarok z cervenej sosovice a s jogurtom,do toho zltko a chlieb k tomu.
pocasie je sychrave 😝 asi si pojdem lahnut 😀 Mama dnes robi sisky tak mi posle 🙄 aj polievku,ja nechceeeeem,zas nic neschudnem 😝 😀
zacali vrtat 😠

mukky
7. nov 2009

vrtaju jak nenormalni 🙄 idem si lahnut k malemu aby sa nebal,pa

vinifera
7. nov 2009

Mukky pošli šišky mne. Ja mám veľmi rada šišky. 😉 Akurát sme vstali. Idem dať malému dietny obedík - lebo však ide ku babke. Tá zasa bude donho tlačiť všetko možné aj nemožné...
Mukky opať fotka. Čačaná.

vinifera
7. nov 2009

No teda ženy. To si tu mám erdžať sama so sebou? 😒

mukky
7. nov 2009

ja som erdzala sama so sebou v mojej teme 🙄 😀
daj adresu,sisky poslem 😀 ja som ich nejedavala cely zivot,ani kolace som nemusela a sladke jedla,ani v tehotenstve,od porodu mozem 😀 😀 to je neuveritelne ako tie hormony aj chute zmenia 😕
a cecana ee 😀
musim ist,pa

zuzka1.
7. nov 2009

ahojte mamuse,
krpi este upratujes??
som vas citala v skole, len pisat sa mi nechcelo a nedalo.
prednaska nuda, krizovky vylustene 😀

krpito
7. nov 2009

zuzka1. teraz som dobojovala, celý deň som o dvoch kávach 😒 tak si pečiem zemiačiky, dám si s maslíčkom a cibuľkou a uvidím ako sa mi bude chcieť cválať 😀 či nie inak 😀 😝 teraz ešte idem okúpať zbojníka môjho zlatého, napapať a haji 😉

nikollette
7. nov 2009

Ahojte...
Pred pol hodkou sme došli home.
od 13:30 sme boli v BA..a to sme s malým vstávali 12:30, ked priatel akurát išiel z roboty, na jeho príchod sme až vstali s malým 😅
Boli sme u svokry, čo to sme pokupili, už aj na vianoce, mekáč bol tradične, 😝 prechádzka a tak...

Mukky pekná foto 😉

Vini, dobre ti je 🙂

zuzi, tak ty takto poctivo lúštiš v škole 😀

Idem off z kona, ideme kukať filmík...

pekný večer

vinifera
7. nov 2009

Hej hú. Už sme doma. Boli sme s drahým na večeri (asi po sto rokoch) a potom pre krpca u svokry. No a miesto romantických posteľných scén drahý šiel ešte preč. A malý sa tu zasa plazí krížom krážom...

lenka_66
7. nov 2009

niki - escada je tiez super

mukky
7. nov 2009

ahojte 😉
nikoll tak si sa vysantila na nakupoch,co? 😀 To poznam 😀 😀 pre mna je relax taketo nakupovanie na cely den,v madarsku obehame skoro vsetky nakupne centra vzdy a aspon 2 velke potraviny,i ked som taka uz vecer unavena ze v aute domov skoro stale spim,aj tak je to pre mna relax
len ked maly uz nebude chciet sedavat v kociari ci uz bude velky,to bude problem,nebude vladat
co pekne ste pokupili?
krpito mnam ,nerob chutky a ani ty vini s jedlom,som hladna

mukky
7. nov 2009

krpito spite?
vini detto?
nikol je asi v domacom kine 😒 ,ine asi uz buvaju

mukky
8. nov 2009

asi fakt spite ☹ 😀 😀

mukky
8. nov 2009

nicolette na tej stranke som nenasla vecicky ed hardy,asi som zle hladala ☹

vinifera
8. nov 2009

Bré ránko ženy. Tak už sme hore lebo tatikovi vrieska budík už asi hodinu☹ 😠 😠
Dáme ranajky. Hádam aj doobednajší spánok. Potom zaveziem krpca ku svokre. Asi zavolám kamoške zo strednej, či ideme na kávu. Sa mi o nej teraz snívalo tak mi ju to pripomenulo. No a večer idem von s kamoškou čo došla z Nemecka.

vinifera
8. nov 2009

Mukky ty predpokladám konečne spíš. A predpokladám, že niki ešte nevstala. 😎

zuzka1.
8. nov 2009

ahojte mamuse,

vcera som spala jak babatko hadam uz o 21,00.pootm sa sa prebrala, odmalovala a sup do postele 😀

co vy dnes??
ja idem dat maleho buvkat, skocime do lv do tesca na nakup. svokrusa vari, tak mam frei dnes.

vini ten edik co???

mukky
8. nov 2009

ahojte,
vini nespim,som spala vcera vecer s malym od 17 tej skoro do 23 hod a od vtedy som hore,total vyspata
pratala som a idem sa konecne najest
a ty si spinkala,skor maly?nikto tu nebol

zuz ahoj,my ideme poobede sa poflakat opat po nakupoch trosku 🤐 ale treba nam uz nakup robit a aj mm nejake suciastky si nakupit a na prechadzku ked nebude prsat velmi

nikollette
8. nov 2009

Dobré ráno...

Mukky, daj si napríklad teplákové súpravy, a tam sú všetky EH 😉
No pokúpili sme kopec ozdôb na stromček, malému laptop (už akože na vianoce), svetríky, bodynká, gatuše, niečo do kuchyne, varešky, príbory,....
Sebe tričká dve, kozmetiku 😀 spodné prádlo 😀
priatel si tiež kúpil pár vecí, ......

Už viem aká je to vonavka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Jedna milá mamička na moju reakciu tu na MK, mi napísala IP, a povedala, ktorá to asi je.
A myselal som inak na tu ale nebola som si istá.
DKNY Woman 😉
http://www.parfums.sk/dkny/dkny-women-100-ml-pa...

mukky
8. nov 2009

ahojte,
maly mi prave zaspinkal,idem sa k nemu asi supnut,ale normalne som taka nesvoja z tej prasacej chripky ze stale nad tym rozmyslam,ci vobec mame brat maleho do obchodov...
uz budes mat vlastnu kuchynu,hej? 😀
takze nas citaju aj ine maminy/kukucky/ 😀

no a ja si na tu svoju neviem spomenut co bola fantastickaaaaa,ale to vy ste este boli deti ked som ju pouzivala 😀 🤐 tak nebudete vediet...neviem ci sa nevolala govani,ale dala som do googla ale nic som nenasla.flakon bol matny,zeleno hnedy,lepsiu vonu som od vtedy nenasla 😢 a vraj sa nevyraba
ja som dnes opat triedila zimne veci a letne a uz aj pomaly mu su veci male,na jedne adidasky slapky letne som celkom zabudla,takze ich ani nenosil 😒

nikolette dobre ste kupili a najviac malemu,nie? 😉

mukky
8. nov 2009

nikol a je citrusova ,nie sladka?mna normal bolievala hlava ked mm este volakedy fajcieval vanilkove cigary a aj zo sladkych vonaviek ked som obsluhovala a nejaka baba ci zena mali take sladke vone ze ach,a zistili mi ale alergiu na vanilku 😀 😀
mala som dobru kamosku,teda ako deti sme sa vydavali a potom neskor ked som robila v obchode a peknucka bola,velmi pekne sa obliekala ale taku strasne zlu vonavku mala,nie ze len sladku ale aj tazku,ako tie stare vonavky co chlapi s nimi na velku noc chodili,ako sa volali? 😕 som uz jej naozaj chcela uprimne povedat ze je to strasne nedobra vona ale nakoniec som jej to nepovedala..hadam niekto iny..ale ja by som sa neurazila osobne

krpito
8. nov 2009

čaute baby, ja som akurát uložila malého spať, ešte nahádžem riady do myčky a vyložím nohy 😉 Doobeda sme boli vonku, nie je bohvieako, ale na vzduch treba 🙂

mukky, presne aj ja rozmýšľam nad tou chrípkou a hovorili sme s mm, že nebudeme teraz brávať malého do obchodov, všade je veľa ľudí. Radšej sa vždy dohodnem s rodičmi alebo svokrou a šupneme ho tam kým nakúpime. Hlavne treba stále umývať rúčky, fúúúúú ťažká doba 😖

niki, chrobák v hlave, hneď zajtra pôjdem vyskúšať obe vône, nech som sexi 😀 uvidím ktorá bude lepšia. Mám šek ktorý dostávam z FANN-u pri príležitosti menín alebo narodenín, je tam dobrá zľava tak si urobím radosť 😉

sa mi drieme, asi zaspím 😀 😝

nikollette
8. nov 2009

Krpi vyskúšaj, ak je to tá čo myslím je fantastická. ženy si ju nevedia vynachváliť.
Mukky hej citrusová, svieža, skvelá 😵

mukky
8. nov 2009

idem ja si lahnut,oci mam jak krtek

iste vyskusam ak na to nezabudnem,len teraz mam dost vonaviek a sprejov k nim,ked som kojila velmi som sa nemohla vonat
paaaaaaaaaaaaaaaa

bejbypd
8. nov 2009

Caute baby...navarene,upratane a dietatko spi...konecne sa mozem najest aj ja od rana som sa nezastavila...tak konecne chvilka oddychu...nikol ta vona je super raz som ju mala,no ja som skor typ na vyrazne vone co vacsine ludi vadi a preto nedam dopustit na moju Mont blanc ta je uplne uzasna 😉 vini ja na teba furt myslim skrz toho ze ty ani neoddychujes neviem poradit co s malickym a jeho spankom,ale byva strasne dlho hore ja ta obdivujem,by som si vlasy vytrhala...neviem podla mna by si mohla skusit ulozit skorej aj cez plac...vravim ja som v tomto bola drastak...Miska mohla plakat kolko chcela o pol deviatej okupana,napapana,sup do postielky a hotovo...trvalo asi tyzden kym sa to naucila a odvtedy je pokoj..mala asi desat mesiacov vtedy...no ale zase Miska spi az velmi rada tak sa to neda ani porovnat...no budem drzat palceky nech sa cim skor maly nauci skorej spinkat a ty budes moct konecne oddychovat lebo si to zasluzis 😉 no idem sa ja ted najest ale nakukam a citam 😀