Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

krpito
10. nov 2009

ahojky, aj ja len pozerám či niekto prispieva 🙂 a prispieva tak keď uložím, môžem prísť erdžať ? 😎

vinifera
10. nov 2009

No super inteligentné dieťa mám. Vytiahol si spod stolíka dózu s koláčikmi (také tie suché polomáčané v čokoláde) a hned vedel, že je to na papanie. A už si to aj do úst strkal. Pekne tou čokoládovou stranou.

krpito
10. nov 2009

však keď mu Ty nedáš ? 😀 😝

nikollette
10. nov 2009

Mukky, chudáčik ☹

Ja som tiež čítala že 2, niekde aj do 3rokov, nič nerobiť.
A inde píšu že postupne v kúpeli, alebo po kúpeli. Tak maminy, vyberme si 😒

Ja s tým osobne nič nerobím zatial.

zuzka1.
10. nov 2009

kupel vraj ozaj nie, kvoli bakteriam, ani ziande macanie uz po stiahnuti v kamilkach a podobne, kvoli mnozeniu bakterii v teplej vode a podobne. to je rozumny argument podla mna.

mukky dr struhnut za ucho 😠

krpito
10. nov 2009

zuzi, ako sa máš, dávno som Ťa nepočula 😀

zuzka1.
10. nov 2009

jaaaj dobre, unavene ale dobre

ked pride cas vsetko vam porozpravam, teraz nechcem nieco zakriknut, tak etse nem mozem 😀

co ty?

krpito
10. nov 2009

oné, hádam len nie ? 😀

nikollette
10. nov 2009

Zuzi, žeby 😕 😅
neviem čo dobre myslím 🙂

krpito
10. nov 2009

nikoll, aj ja to tak myslím 😉

nikollette
10. nov 2009

tak držíme palce Zuzi 🙂 🙂 🙂

krpito
10. nov 2009

ak je to tak, zuzi pľuvni na mňa, aj ja chcééééééééééééééém ☹

mukky
10. nov 2009

zuzi 😵

baby dik,
ja som ako nemyslela ze v kupeli to robit ale po kupeli ze ked je maksia pokozka,no plakal opat ked piskal ☹ uz spinka...
som v tomto tiez na pochybach,som citala viac clankov a vsade inak,skor ale ze ano ako nie...aj mm som dala postudovat kym som sa hrala so savierkom a nasiel fotky ze aka infekcia moze vzniknut ked sa to nerobi 😒 fotky som odmietla pozriet tak neviem...
asi budeme musiet zavolat znamej

idem asi pozerat ordinaciu

mukky
10. nov 2009

krpito a ty malemu s tymto nieco robis,ci si robila?

zuzka1.
10. nov 2009

baby tehu ee este 😀 tak trapte hlavicky dalej 😝 😀 😀 😀

mukky
10. nov 2009

zuz neviem o tebe vela,dom? 😀 auto?svadba? 😀 skola?

krpito
10. nov 2009

ja som mu to okolo ôsmeho mesiaca vždy po kúpaní stiahla, ale vždy len pokiaľ išlo, žiadne nasilu, ale stále mám teraz pocit že to nie je ako má byť a neriešim, pretože dr. povedala že dobre, malý sa neobchytáva, čo si myslím že by robil keby ho tam omínalo, čas ukáže. Moja mama hovorila, že bratovi to tiež nasilu strhli, ale podotýkam odborník na urológii, žiadna pediatrička a dva - tri dni tročka omínalo a teraz má priateľku tri roky a keby mal problémy, tak asi by s ním nebola 😀

krpito
10. nov 2009

som nepostrehla, či si vydatá, ak nie, tak svadba ? mám medzery, priznávam ...

smailinka
10. nov 2009

krpito, tak je možno bohatý 🙂 🙂

ale zabila by som dr, keby to spraví Matúšovi...dúfam, že tomu nechá voľný priebeh....akurát možno mu budú hľadať vajko ako jeho tatovi 😀 😀

krpito
10. nov 2009

smaili a našli ? Ty ma vieš pobaviť 😀

a brat nie je bohatý, asi má iné prednosti 😀 ale musím uznať, je fešák 🙂

mukky
10. nov 2009

baby ja som nestihla ani tomu zabranit,povedala len ze sa pozrieme a uz to urobila 😠 ,revala som jak mala ked sme vysli von,no a sli sme hned do obchodu mu hned kupit hracku 😔 ,v draciku som vybrala takeho mensieho hrocha na koliekach,svietia mu tam tlacitka a hraje hudba,chodil s tym skoro az do vecera moj maznacik 😔

toto su len take boliestky,ale co take maminy,ktorym deti vazne ochoreju,dostanu leukemiu,chemoterapie,bolesti a podobne,co tie,ako musia trpiet ☹ ☹

mukky
10. nov 2009

boli ma hlava 😒

co robite zajtra?

krpito
10. nov 2009

mukky, pravda, len každá je úzkostlivá na to svoje mimino, veď keby sa dalo aj dýchať budeme za nich a tieto diagnózy čo píšeš si ani neviem predstaviť, ja mám pocit že by som to ani neprežila 😒

smailinka
10. nov 2009

krpi, našli, ale až na druhý krát...má jazvu nad pipíšom 😀

mukky, tak to máš pravdu...môžme byť rady, že máme také zdravé a krásne detičky 🙂

krpito
10. nov 2009

smaili, ale nevadí pri onééééééé 🙂 😀

nikollette
10. nov 2009

Zuzka je vydatá 😉

smailinka
10. nov 2009

krpito, nevadí...však je kompletný chlap, keď má obe vajká 😀 😀

nikol, to ozaj???? 😉

krpito
10. nov 2009

takže nevadí že na druhýkrát 🙂 to je fajn. Baby, ja tak strašne túžim po druhom dieťatku, len sa akosi nedarí a ja sa bojím že sa ani nepodarí. Pošlite nejakú pozitívnu energiu 🙂

bejbypd
10. nov 2009

krpi tfuj tfuj pre stastie nech uz je fazulka,najlepsie bambulka v brusku 😵ja len tak narychlo lebo cumim ordinaciu 😀a som zvedava co zuzka...zuzka nenapinaj 😀

nikollette
10. nov 2009

Krpitko posielam energiu, a vela šťastíčka 😵 😵 😵
tfuj, tfuj, pre šťastie 😉

Smaili,. ale nie teraz sa vydala 😅
myslela som to ako reakciu na Krpito, ked sa pýtala či bude mať svadbu... 😉