Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuzka1.
4. dec 2009

no som rada, velmi dobre si poradila. a ta syta cervena farba je ozaj pekna, ted aje to vlastne cerveno-cierne a my mame aj fusak cierny a je tam maly cerveny napis, takze nam to vsetko ladi.

nikollette
4. dec 2009

No už sa teším ked ho pojdeme aj my kupovať. Tak do Vianoc ho už chceme 🙂
potom by si mohla prihodit foto, ako to vyzera celkovo, ked sa ti bude chcieť 😉

zuzka1.
4. dec 2009

ok, ked pofotime, ok???teraz sa mi nechce 🙂

idem pred telku, vegetit, mm ide na polovacku
ja rano do skoly 😠

nikollette
4. dec 2009

Jasné ked sa ti bude chcieť 😉
ja idem kupkať malého...

zuzka1.
4. dec 2009

mne maly uz spinka, idem vegetiti a citat a spat, sa chcem poriadne vydrichmat.

vini co ty??kde si??mukky po navstevach, smaili??ta bejby co??

nikollette
4. dec 2009

Zuzi, ty furt niekho hladáš 😅
každý musí poctivo erdžať čo 😀 😉

nikollette
4. dec 2009

Zuzi co si kupila mužovi na Vianoce?
Daj nejaký tip 😉

Alebo aj ostatné baby. Ja neviem čo mám kúpiť, mám dilemu 😒 😕

zuzka1.
4. dec 2009

niki no neporadim,, mm si kupil gulovnicu a puskohlad

zuzka1.
4. dec 2009

ake inak etse svetrik, teplaky, trenky, parfem, papuce, to uz take klasicke.

nikollette
4. dec 2009

Aj my tak každý rok, trenky, parfem, oblečko, kozmetika, to je každý rok.. 😉

len som chcela niečo zaujímavé... len neviem vôbec 😒

nikollette
4. dec 2009

Idem k mojim...

pekný večer

vinifera
4. dec 2009

Ahojte ženy. Tak my sme boli na nákupe v PL - Bialske biala. Drahý šiel na odťahovke a ja ďalším autom. Mám nadšoférované na pol roka dopredu 😒
Malý bol u svokry. Predchádzajúcu noc sme moc toho nenaspali. Teda spali sme len keď mal mladý pán v puse cicik. POkiaľ som mu ho nedajbože mater jedna mrchavá vytrhla tak boli vreskyyy.
Kúpila som akurát malému nejaké vecičky. Drahý si kúpil mikinu. Ja som bola nejaká uchvátená z tých obchodov (sedliak v meste 😀 ) že som si nič na seba nekúpila. Teda okrem nohavičiek.
Mojej mame sme na Vianoce kúpili umývačku riadu a ona nám ju ofrflala, že je strieborná a ona má v kuchyni všetky spotrebiče biele. Kurde!!!! Jak keby takú myčku dostávala len tak mimochodom 🙄 🙄
Unavená som jak pes, bolí ma hrdlo a mám zdurené uzliny. Som chronicky nevyspatá. No ale malý si ešte veselo lozí hore dole 😝
Sendy 10 mne to vyslovene povedala pediatrička, že sú tam E čka. Vieš niekedy to do tých zložení nenapíšu, že E210 ale hydroxid vápenatý. Práve preto, že sa robilo veľké halo okolo E čiek tak to začali písať plnými názvami aby sa ľahšie produkty predávali.

zuzka1.
4. dec 2009

teda vini, ty si neuveritelna.
este aj PL stihas, si to pisala, viem.
malemu je lepsie,????

vinifera
4. dec 2009

Tak malý vyzerá veľmi vitálne. Narozdiel od maminky 😀

zuzka1.
4. dec 2009

no apson, ze mu je uz lepsie 😉

maminka nech si nariadi oddych na vikend, povinny spanok s malym, kupel a bude

vinifera
4. dec 2009

Kým ma cicik v ústach tak spí. Akonáhle mu ho vytiahnem tak ručí. A to ho nechám "vytvrdnúť". Keď sa snažím vymeniť mu to za dudel tak to okamžite spozná a nervačí. To ako máme spať. ????

vinifera
4. dec 2009

Zobrala ho mamina hore na poschodie. Snáď ked nebude nufkať ciciky tak bude spať.

sendy10
4. dec 2009

Baby, dakujem za nazory. Este si to preverujem, lebo my zial na nich sme, uz dlhodobejsie, malemu chutia. Snazim sa ich striedat a hoci som ich chcela obmedzit, nejak sme sa vyrazne pokazili v papani 🙄 po prvych narodeninkach, takze som rada, ze aspon nieco zje s chutou. Ked pozistujem viac, hodim to sem kompletne.

Ak by som zacala prispievat aj sem, tak mi uz manzel asi vazne zrusi net 😀 😀 😀 , lebo odkedy som doma, tak som na nom zavisla 😝 . Kym si vsetko povycitujem, poodpisujem na maily, tak su 2 hodiny a nase "svajciarske hodinky" uz o siedmej vykrikuju 😀 a to moje vstavanie potom, ani nehovorim 😝 ...

mukky
4. dec 2009

ahojte 😎

sendy tá tvoja kaša má tam toho teda dosť..ja som aj pre toto bola tak proti nim do roka a od roka len par krat,snad 1 krat za 2 týzdne dávam bio hipp bez cukru ochutenu,máme rozne chute,lebo su tam aj vitaminy a stopove prvky,ved sme si písali uz davnejsie,ktore len tak v strave neziskaš

neviem nájst link na tu nasu kasu ktoru pouzivame novu,bio ryzova kasa obsahuje bio ryžu.nic viac a este energeticka hodnota je tam uvedena,je super,asi na 150 ml vody ide 1 PL lyzica aj nieco,má 200 g a stojí neuveritelných asi 20 sk v starej mene
ale tiez ju nebudem davať casto
čítala som o tych kasiach ktore vy spominate ze dievcatka by ich ani nemali papat,kedze sa z nich priberá

mukky
5. dec 2009

tu je link na podobnu kasu som zabudla pridať
http://www.berkana.sk/nomina-ryzova-kasa-300-g-...

sendy10
5. dec 2009

Cau Mukky,
ved ja stale cakam, ze este odpises na tu kasu Holle a puding Amylon 😀 .

Chcela som, aby aj ostatne baby napisali, vsak viac hlav-viac rozumu 😉 .
Mne je totiz dost tazke vypustit tu kasu, lebo potom budeme asi len na mlieku a vode,lebo momentalne mame silny bojkot vsetkeho ostatneho ☹ , uz si neviem rady 😢 ...

mukky
5. dec 2009

som nemala cas.. 😀
sendy ten puding ako chces,raz za cas snad mozes 😀 prepac mala si mi napisat urgentnu ip niekedy mam toho viac 😀
a preco nechces skusit tu kasu co som dala link,das tam mliecko a je to alebo bez mlieka.das tam ovocie..

sendy10
5. dec 2009

Mukky, jasne skusim, len neviem, ci ju zozeniem. V nasom bioobchode (www.slnecnica.sk) som ju nevidela, len tie nemecke Holle...
Inak kuk sem: http://www.bio-obchod.sk/produkt-4045/babio-bio...
v zlozeni: difosforečnan železitý, síran zinočnatý, vitamín A, jodid draselný, uhličitan vápenatý... a to je biokasa...fakt intenzivne hladam vsetko proti kasiam, ale nech pozeram zlozania bio a nebio, tak sa to na moje prekvapenie dost prekryva... 😝

mukky
5. dec 2009

sen volam s mamou za 20 minut tu budem newviem ci este ty ano...maju ju v kauflande pri haluskach aspon u nas..ale niektore obsahuju stopy arasidov a soje tak te som nebrala treba citat..

sendy10
5. dec 2009

Dakujem pekne, Mukky. Kuknem v Kaufiku pri haluskach 😉 , mohli by to mat aj u nas. SKusime a uvidime. Dobre si mi zas poradila 🙂 🙂 🙂 .
Asi tu uz nebudem, ide nam 12-ty zub, tak sme mrzuti a uplackani, takze vecer som KO. Doteraz som varila, este sa mi chladi polievka, idem do sprchy a hajiiiii 😀 .
Dru nocku!

nikollette
5. dec 2009

Ahojte 🙂

nespím ponocujem...
mukky už som ako ty 😅

mukky
5. dec 2009

😀
ja volám s mamkou este stále

nikollette
5. dec 2009

Aj mamka lubi ponocovať ? 😅

mukky
5. dec 2009

hej 😀 som po nej 😀

nikollette
5. dec 2009

Ty kokšo 😕 😀