Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
22. dec 2009

ahojte,ja pozerám ordináciu,potom sa stavím

vinifera
22. dec 2009

Do kelu zabudla som na ordináciu. Som myslela, že ked nie je panelák tak ani iné seriály nebudú

mukky
22. dec 2009

ja som minule casti nejak len očkom sledovala a nechapem ze Kronerovi sa ako teraz narodila dcére či ako? a s kym? 😕

krpito
22. dec 2009

baby, tu sa určite nachádza nejaká dobrá duša 😠 je kopec báb, ktoré majú rôzne fotky a nikomu to nevadí a mne ich stále admini vymažú, ale ja mám svätú trpezlivosť 😀

bejbypd, žiješ ? 🙂

vinifera
22. dec 2009

mukky viem ale napíšem neskôr
volali sme 112 boli tu policajti aj ambulancia
tak ho zobrali prečo
boha prosím aby ho nechali na psychiatrii až máme aspon trocha kludné vianoce

krpito
22. dec 2009

vini, čo sa stalo ?

zuzka1.
22. dec 2009

vini? ☹ 😕

krpi niekto ma na teba zasadnute, coo??

ja som sa prebrala zo spanku, idem sa umyt a spat, etse muza nahnat z fotelky do postele.

krpi kde sa tulas cele dni, ci chystas este???

krpito
22. dec 2009

zuzka, som na nervy, posrala sa mi práčka, mraznička a aby toho nebolo málo, mm mi nechtiac rozbil sklo na stolíku v obývačke, som momentálne na prášky 😔

a na "dobrú dušu" teraz seriem, kua som naštvaná 😠

vinifera
22. dec 2009

Zasa bol opitý. Tak zapálil plynák 4 horáky. 3 zhasol ústami ohen a nechal bežať plyn, že on potrebuje len jednu... Ked to mama chcela zastaviť tak začal byť agresívny a vyskavovať do nej. V kúpelke nechal bežať vodu, že on ide prať. A ešte bol aj zakúriť v pivnici.
Tak sme volali 112 lebo je to už fakt neunosné. Policajti ani nečakali na ambulanciu hned ho zobrali. Teraz ho hospitalizovali na psychiatrii na pár dní na pozorovanie.... Ja sa bojím toho, že ak ho za pár dní pustia (lebo sa tam nebude môcť prejaviť) tak príde domov a pohluší nás. Dúfam že je tam dobrý lekár a hned pochopí kde je problém.
Nikdy som nemyslela, že budem na vlastného otca volať policajtov. Ale ked na vašu vlastnú matku nadáva, že je p...a jedna s---á .... a snaší sa ju fyzicky napadnúť čo iné ostáva

vinifera
22. dec 2009

akože ucpal umývadlo hadnrami a nechal bežať vodu - takže to tielko po podlahe a všade

krpito
22. dec 2009

fúúúúúúúú, vini pevné nervy, no nezúfaj, keď sa nedá inak, treba predísť tragédii ☹ čo je môj posraný mraziak oproti tomuto, no asi nič ☹

zuzka1.
23. dec 2009

Dobre ranko,

teda vini hrozne, no ked treba tak treba, snad mu tam pomozu, lebo to musi byt na nerva. Posielam stastiiicko, nech to prejde a mozte sa tesit z krasnych sviatkov.

Krpi aj tebe posiela stasticko, ked sa j.be, tak sa j.ebe a vsetko naraz. stolik kupite aj teraz, ak mate znameho sklara zaskli, pridi k nam dame spravit, jedneho poznam. mraznicku ti poziciam nasu, mame nejake co nepouzivame take starsie a dones pradlo, poperem, vysusime, ozehlit si uz musis sama 😉

slunce3
23. dec 2009

Vini držím palce,pevné nervy a hlavne pokojné sviatky

zuzka1.
23. dec 2009

Nadišiel krásny vianočný čas,chcela by som Vám k nemu zaželať:nech peniaze Vám dajú slobodu,láska domácu pohodu,zdravie radosť zo života a šťastie nech sa pri Vás denne motá.Pod stromček 365 darčekov a v každom z nich jeden krásny a šťastný deň.Silvestrovskú náladu a dobrú pohodu po celý rok 2010 anjelsky krásne sviatky a čertovsky dobrý nový rok.🙂

krpito
23. dec 2009

Veľa darčekov, čo srdce pohladia, rodinu, priateľov, čo nikdy nezradia. Šťastné a veselé Vianoce Vám praje krpitko s rodinkou 🙂

krpito
23. dec 2009

chladničku s mrazničkou a práčku po sviatkoch musíme kúpiť ☹ ale taký je život 😉

krpito
23. dec 2009

a aby toho nebolo málo, v PC mám vírus, neviem dokedy bude pojazdný 😠 kua presne ako zuzka píšeš, keď sa j..e, tak sa j..e, ale sú Vianoce 😉 😀

mukky
23. dec 2009

Kapor sa nám pripiekol,
majonéza skysla,
babka sa nám ožrala,
do oblátok drisla.
Dedo zožral štedrák,
stratil pritom zuby,
dal si jedno poldeci,
med mu tečie z huby.
Darčeky sa rozdali,
zase žiadna sláva,
v pyžame od manžela,
vyzerám jak krava.
V telke idú rozprávky,
popoluška, mrázik,
na zábradlí balkóna,
zmrzol deťom jazyk.

aj ja sa pridávam k želaniu šťastných a veselých Vianoc,hlavne veľa zdravíčka a rodinnej pohody,praje muukky s rodinkou

vinifera
23. dec 2009

Krpitko šak to je super. Budeš mať nové. Ja by som sa tak tešila. 😎
Ale tú tlačiaren na peniaze znesiem aj staršiu 😀

mukky
23. dec 2009

vini dnes este vas nemám celkom prečítane len som zahliadla ze zase máte zle s otcom..viem čo je to volať na otca policiu,bohužial...a ked ma este dobil ze som nevladala ani dychať... 😒 dufam ze tie časy su už prec,mama,segra a ja sme sa ho skoro 30 rokov báli...teror psychicky a fyzický...ale teraz je to super,chodí na nakupy,pečie,vyvára..pomáha mame...prajem ti strasne aby sa to vsetko zmenilo a Tomáško spominal na dedka len a len v dobrom..

mukky
23. dec 2009

ja som si konečne sadla,už mám hotovo 😎 ,už len zajtra pár maličkostí chcem doupratovat a pobaliť darceky a ideme k našim poobede ked maly vstane,budeme tam do večera a pozajtra sami doma,popozajtra vecer len zbehneme ku svokrovcom...

nikollette
23. dec 2009

Ahojte baby...

Konečne som si sadla. dnes boli posledné predvianočné celodenné nákupy 😝
ufff, ledva sme ti vyvláčili z auta 😒 😝
Okupala som sa, fajnovo relax, hlavu zafarbila, nechty spravila, urobila som teraz smotanovú tortu, no chaldnicku máme takú plnu že sa nám tamn ezmetila. Tak tuhne na balkone. Priatel este dorába dočistuje akvarko.
Malý spí. Darčeky sú už pod stromčekom. Vsetko upratané.

Vini, to mi je luto ☹ ☹ ☹ prajem nech sa to zmení, zleší s otcom a nech máte pokojné sviatky.

A pridávam sa k ostatným vianočným Vinšom, a želám krásne Vianoce baby, vám aj vašim rodinám!!!!

Zajtra tu isto nebudem, ....

Tak sa majte krásne a ešte raz krásne Vianoce!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

mukky
24. dec 2009

Keď k štedrovečernému stolu zasadneme, myslíme na tých, čo radi máme. Posielame anjela, aby vás chránil, posielame lásku, v ktorú veríme, posielame plamienok, nech vám v srdci blikoce a prajeme vám tie najkrajšie Vianoce...mukky s rodinkou

vinifera
24. dec 2009

Mukky to je mi ľúto, že aj u vás to bolo takto. 😔

Kočky ďakujem za psychickú podporu.

A prajem všetkým to najlepšie. Krásne Vianoce a to všetko okolo toho 😀 (hmm zasa sentiment - to mi zabudli sudičky nadeliť do vienka 😅 )

nikollette
24. dec 2009

Baby tak šťasné s veselé..

Dnes sme Vianocovali do cca 14tej doma, potom u našich, a potom u priatelovych rodicov. No u jeho otca so zenou.
Zajtra nas caka Ba a jeho mama, a v sobotu moj dedko.
Takže este sa nabeháme.
Pridala som aj nejaké dnešné Vianočné fotky 😉 😉 😉 😉

Tak pekný Vianočný večer želám

mukky
25. dec 2009

vini už to prebolelo,ale jazva na srdci a na duši ostala...a snivalo sa mi s tebou celu noc 😀 ,len si bola asi o 20 kg tažšia 😀

ako ste preživali vcerajsie Vianoce?
my sme sa mali super,boli sme u nasich 8 dospelákov a 2 deti,kecali sme,papali..deti sa tesili z darcekov a zo seba.. 😀 ,zlate boli velmi...neterka je o 12 dní mladšia..my sme prisli domov skoro o 22 hodke,maly sa vypil mliečko a zaspal...vstal o 8.20,mna este nechali pospať do 10.30 😀 a to som sla spať skoro,o 1 hodke..potom som prala este maleho veci,dorobila šalát a pobalila drobcove darčeky

zaspal az o 13.45,takze hodku uz spi,ale hodinu bol v postielke,nechcelo sa mu spinkať..ked vstane,urobime si druhé Vianoce...obalim a vypražím kapra a mm urobim pstruha.. k tomu šalát a dáme malemu naše darceky..kapustnicu si dal mm teraz,ja nebudem,už mám kilo hore 😀 😀 a nevladala by som kapríka,mnam,mnam..a niečo sladke 😀

mukky
25. dec 2009

vini a ako otec? 😕 ,ak nechces nemusiš pisať..

nikollette
25. dec 2009

Ahojte..
no dnes sme pochodli svokru a mm krsnú.
Malý si pekne zarobil na jeho rpvé Vianoce, a tolko hračiek podostával, a vecí, že máme zásobu na dalších 5 rokov. Ked som to ukladala v detskej, tak som si povedala, že už fakt nebudem kupovať hračky. Jedine na sviatok, narodky, meniny, vianoce a tak. Ved máme plnú detskú 😕 Vsetky ulozné boxy prasakjú vo švíkoch 😀 priateô vraví že nám nestačia 3 izby a kuchyna, že musíme pristavať, lebo máme tolko vecí 😀

Zajtra este k mojmu dedkovi, a Vianočné návštevy končia. Uff...

A čo vy baby, ako ste trávili Vianoce?

Mukky, kukla som foto, chudáík kaprík, už tam plával hore bruškom 😅
malému sa páčil asi 🙂

vinifera
25. dec 2009

Tiež som kukala, že kaprík už bol hore bruchom 😨

mukky
25. dec 2009

ahojte,kaprik este žil,len bol lenivý 😀 😀 ,ale potom to rozchodil 😀 ..chudáčik,aj luto mi ho bolo ze musi zomrieť 😢 😢