Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
8. feb 2010

drobček už hajííí a dnes máme 19 mesiacov ...zistila som len podla dátumu ked som sla jesť jogurt 😲 😀
nikki ahoj..
ale miluješ ho svojho herca/meno som zabudla 😀 /a keby prišiel za tebou tak toho tvojho opustíš 😀 😀 😀 😀 😀 😝 🤐 😀
nikki to ma kefu na flaše 😀 ,už pár týždnov je to jeho oblubená hračka 😀 ,ked som v kuchyni vzdy ju vytahoval zo šuflíka tak som ju mu už nechala medzi hračkami 😀
ano,teraz som ho tiež pocvakala 😵

sa vytešujem strasne malý ma už 3 dni volá mama 😀 😵 😵 ..po 2 noci vstane rano o 5 aj dačo 😕 ,povie mama,pozrie sa na plagát macka pooh a lahne si dalej 😀
aj dnes rano vstal a mama hned povedal a tak krasne a s usmevom...sa rozplývam...

tato s nim bol von a vravel mu ze kde je mama a povedz mama či co a on odvtedy začal mama..inak nechce nič opakovať,len ..ta kde je,aháááá,ne/ňe/

mukky
8. feb 2010

adi ako pre nich ze to nevidíš dobre?? 😀 😕

mukky
8. feb 2010

nikk 😲 😨

nikollette
8. feb 2010

Mukky, on nie je herec on je tatér (tetovač)... a tá reality show co ide v tv, je natáčaná v jeho tattoo salone v Miami.
Kukni ako to asi vyzerá,našla som niečo krátke trailer, má to len 50sekund 😉

https://www.youtube.com/watch?v=NlxLSZIL7fg
mukky
8. feb 2010

obedujem jogurt s medom,orechovými musli..mňam..mi to strasne zacalo chutit,jem to obcas koli váhe 🙄 m to je takmer denne ale si to daval do mlieka 😝 a opakuje uz po mne a teraz robí len na jogurty 😀 ,pre nás troch 😀
len keby tie musli neboli sladké ale to by uz nebolo take chutné 😀
vcera som neskoro jedla 😠 ,tak dnes len to a potom ovocie ...nikki závidím ti jesť po nociach 😒 😠 😔

ja neviem ci to je normalne ale ja ked sa najem neskor ako po 18 hodine tak mam rano kilo hore 😲 ..
aspon keby som do leta dala tych 5 dole by som sa potesila...len tie sladkosti su pre mna kríž 🙄

nikollette
8. feb 2010

Mukky pozri toto, je tam super vidieť ten moj Ami 😉
je to konflikt medzi mojími dvoma oblúbenými 😀

cestovatelkaandrea
8. feb 2010

mukky no jasne ze pre nich. bude potom pohovor cislo dva... nastastie sa vedia prisposobit, ked im nieco povieme, ale niekedy predsa len robia po svojom...
ked ma to dozere, tak dam drobca do inej skolky, kde stravu nosia detom rodicia. Takze Damian by jedol len to, co mu ja nabalim.
desiata ovocie, obed chlebik s niecim normalnym, olovrant jogurt, par ryzovych vafly, jedna dve susienky a bol by vybaveny....
aj ked si myslim, ze teraz, ked deti ubuda zo skolky, ze velmi radi vyhoveju tomu co povieme...

mukky
8. feb 2010

pockaj a to nie je ten co hral minule v tej komedii s tymi detmi??? 😕

nikollette
8. feb 2010

Nieeeeeeee, ten co hral v tej komedii je Vin Diesel, sú podobný hej...
On nie je žaidny herec 😅 iba točia jeho salón, ako keby taká reality show...

mukky
8. feb 2010

adi iste sa prisposobia tomu co povies,budem drzat palce

mukky
8. feb 2010

no nikola počuvaj tak ty si do dvoch už zamilovaná hej? 😲 😀 😀 😀 /tretí je tvoj priatel/ 😝 😀
aháááá az teraz som si vsimla ako som zbadala tie kerky..

riadne su si podobni

nikollette
8. feb 2010

Tu je môj miláčik v súhrne 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
čo poviete 😎 😎 😎 😎

https://www.youtube.com/watch?v=2yHwOdMZcw0
nikollette
8. feb 2010

NIe Vin je fešák, ale nie som z nehotak hotová ako z Amiho 😀
Bože, musím sa vrátiť do reality.. ajtak je už zadaný, resp. ženatý môj Aminko 😅

Baby odporúčam vypočuť túto pesničku a slová. Krásna... Bohovská 😵

https://www.youtube.com/watch?v=6iaCnjnq15E
cestovatelkaandrea
8. feb 2010

taky mily chlapik je to... len keby nebol potetovany. ale to by asi potom nebol on... ale inak v pohode, tiez sa na tu show sem tam vecer pozeram u nas v NL ked nemozem zaspat.

mukky
8. feb 2010

ok večer kuknem ..idem zalahnuť k drobcovi,dnes bude dlhý deň..majte sa ako chcete 😀

nikollette
8. feb 2010

Ano pozerávas to občas? Konečne niekdo 😉
Ja som s toho hotová... Tá show prispela aj k tomu že malý je Chris 😅
Velmi sa mi to meno páčilo, cele tehu, ale bolo to tak na 90%..
a ked som asi v 5mesiaci začala pozerať Miami Ink, a boli tam tí dvaja Chrisovia, tak sa mi to meno úplne zapáčilo a bolo rozhodnuté 🙂
NO hej, keby nebol potetovaný už by to nebol on.....
Baby napíšte do modrého z neba že je to môj sen, nech ma pokeruje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nikollette
8. feb 2010

oprava - niekto 😝

cestovatelkaandrea
8. feb 2010

pripominas mi mna, ked sa povie meno Axel Teichmann 😀 😀

mukky
8. feb 2010

nikki sa tu rehlím z teba ale v dobrom.. prepáč 😀 😀 😀 uz fakt odchadzam len ze ci si praješ nech ťa pokeruje ci po..fuje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 fuj hanba mi ale mi to prislo strasne smiesne 😀

nikollette
8. feb 2010

Lyžiar 🙂

nikollette
8. feb 2010

co s myslela tým po..fuje??? nechápem fakt 😀
pokeruje, je potetuje 😀 😀

nikollette
8. feb 2010

Ja som inak dlho nemala žaidny idol, myslím v nejakej známej osobnosti...
a my to bolo úplne smiešne, že niketo vedel niekoho tak obdivovať, či paltonicky "milovať"
ale od kedy som natrafila na Miami Ink, som to zažila...
Naposledy som tak bola pobláznená z Luneticu ked som mala 13rokov 😀 😀 😀 😀

mukky
8. feb 2010

pokefuje 😀 😀 😀 😀 🤐
koli tebe budem unavená 😀

cestovatelkaandrea
8. feb 2010

bezec na lyziac a tiez sa mi zrychli tep, ked ho vidim v telke. dokonca som ho videla na zivo na dovolenke teraz v january a isla som si hrdlo vykricat na pretekoch....

ja viem co myslela mukky 😀 😀 prasiatku sa o kukurici sniva 😀 😀

nikollette
8. feb 2010

Jáááj... 😀 😀 😀
Andy ja keby že uvidím Amiho, alebo Chrisa na živo, tak by som asi celý rok potom nespala, a len o tom rozrprávala 😅 by som sa sním minimálne vyfotiť musela 😎
Aj ja ho chcem vidieť na živo, kokšo...

mukky
8. feb 2010

adi 😀 😀 😀 😀
fakt idem,o 3.15 som dnes sla spať a o 7.15 malý vstal..som vyšinutá,ja viem 😀
dobru nocku.. 😔 dufam ze pospi este aspon 2 hodky 😝

nikollette
8. feb 2010

My ženy vieme byť hrozné 😖 😅
keby mp tak ospevoval nejakú, tak by ma asi porazilo, by som mu to hned zatrhla 😕

cestovatelkaandrea
8. feb 2010

a co si myslis, ze som robila ja, fotila ako besna. dva dni sme ho s manzelom nahanali s fotakom na trati. prvy den sme ho pofotili dost. No a druhy den bolo menej ludi v cieli, tak som si vravela, ze ked dojde do ciela, tak na neho zarevem a odfotim sa s nim. mangel mi ale zobral fotak, lebo chcel urobit akcne fotky na trati. taka som bola nastvana. tak som na neho iba zarevala a zamavala mu a ukazala zdvihnuty palec. aspon sa na chvilu na mna pozrel, podakoval... ale na dalsie preteky si sancu nenecham ujst. fotak ku mne priviazem.

nikollette
8. feb 2010

perfiš, super, wau, so sexi 😎 😎 😎 😎
baby ja ho zbožnujem strašneeee...
toto je moje úplne naj video o ňom... uff, mám srdce až v krku 😵

https://www.youtube.com/watch?v=M2DsSLLgkdU
nikollette
8. feb 2010

To je super... ja by som mojho asi obesila na najbližšom strome, keby mi v tu chvilu zobral foťák...
ale ja mám kaú šancu že sa dostanem do Miami.. do jeho salónu ☹