Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
9. mar 2010

Sme boli hodinku vonku na dvore a ešte chvílku aj na balkone.
Ma normálne aj slnko chytilo. Úplne teplúčko je. Vyslovene praží slnko, ani vietor nefúka, takže paráda 😵

Mukky, vidíš 😅

nikollette
9. mar 2010

Malý samozrejme už zalomil 😅
Ja idem prvý krát jesť. Len ešte neviem že čo. Asi si dám kávu (moju presladené, premliekovanú) a pôjdem si ešte posedieť na balkon, na chvílku.

vinifera
9. mar 2010

Ahojte ženy. Tak ja som ráno upratala ten Saigon čo tu bol. Potom som vo vani zo seba spravila človeka. A bola som na vačší nákup v hypertescu (aj potraviny aj nejaké oblečenie pre krpca). Zbehla som aj granule kúpiť psom. Akurát som do seba hodila polievku. Spallla by som. Mi chýba že som nespala s krpcom doobeda.

nikollette
9. mar 2010

Ahoj Vini.. Ako malý?

Ja som ešte 20minút posedela na balkone, pri kávičke, nechty som si spravila, kým malý spí.
Už by mohlo toto počasie ostať.

Naša čivava zje granule iba Eukanuba alebo royal king, v podstate je to to isté.
Ale len tie šteniatkovské, tie úplne maličké. Iné nezje ani keby umierala od hladu 😝

nikollette
9. mar 2010

Pre malého došla babka, že ho chce zobrať na prechádzku, tak som vychystala krpca.
Som si spratala čo som musela, urobila som si šalátik (ladový šalát, jarná cibulka, paradajky, cesnakový dresing, varené vajíčka, sol, ) a chalujem.... som dnes ešte skoro nič nejedla...

Vini, píš ako je na tom Tomi s ekzémom. Myslím na vás. Keďže zajtra je už streda. Idete na kontrolu?

vinifera
9. mar 2010

Ja kupujem hypoalergenny Cibau. Lebo máva ten bledý problém s kožuchom. Tak kupujem granule Sensitiv radu.
Nechcem nič zakríknuť ale vyzerá to tak že po tých antibiotikách to má lepšie. Idem mu akurát spraviť večeru. A pojdeme si dať jednu natieraciu fázu.

mukky
9. mar 2010

ahojte,len narychlo som nakukla ci ste tu..ideme na 20 min na prechadzku,maly nedavno vstal tak nech vymrzne trosku a večer zaspinká 😀
večer sa stavím..

nikollette
9. mar 2010

Vini, tak super, len tak dalej, nech sa mu to zlepšuje 🙂

Mukky, zastav sa, ja tu asi tiež budem 😀
Malý zaspal akurát, tak rátam že sa este zobudí za hodinku, a spať pojdeme okolo 22tej 😒
no čo už...
Mp išiel cvičiť.. teraz cvičí každý den, okrem nedele tuším...

nikollette
9. mar 2010

NO idú mi dnes seriály, tak idem pozerať, a vám kočky zaželám pekný zvyšok večera.... 🙂

mukky
9. mar 2010

ahojte,ja tiez kuk jedným okom serialy,ale uz ma nejak nebaví ani ordinacia ani panelák..asi si dnes pozriem nejaky film a neviem preco mi nejde takmer tyzden antik archív 🙄
a este musím kuk 2 časti ☺bez servítky☺

mukky
9. mar 2010

vinifera verím že nikde nepojdete a malý sa vylieči 😅

nikollette
9. mar 2010

Dobrý večer, resp.noc...
Moji chlapi už spia, ja mám dnes nejaký svoj den 😅
Som si pila šampus, polku flase, a som normálne opitá, tak ak budú chyby i preklepy, tak sorry... 😅

Je tu niekoho 🙂

cestovatelkaandrea
9. mar 2010

hehehe Niki, ja som tu jednym ockom. ucim sa na skusku. vo stvrtok mam test. ake serialy si kukala?

nikollette
9. mar 2010

Ordináciu a Panelák...
a teraz popíjam... normálne som opitá... by som išla sa niekde zabaviť.. haha... 😀 😀 😀 😀

cestovatelkaandrea
9. mar 2010

no aj ja si dam asi jeden zdravotny po tom co docitam tie somariny co mam pred sebou
sa nediv, ze si opita, ja by som uz po pol flasi tancovala v obyvacke 😀

nikollette
9. mar 2010

Ved to, vôbec nepijem, ani na malého narodky, max jeden prípitok šampusu, a aj na oslavách...
proste mi alkohol ani nechutí, a nepotrebujem sa opíjať...
len teraz ked chlapi išli spať, som dostala prvý krát chuť si tak sama vypiť, v klude 😅

a som stihala polku šampána deluxe, a este popíjam...
jaké to je divné... opitá na koníku 😀 😀 😀

cestovatelkaandrea
9. mar 2010

ja ma tiez niekedy take dni. sama si sadnut dat si pohar vinka a len tak oddychovat.... ale take chvilky su fakt len raz za uhorsky rok....
no zatial vobec nevidim, ze by si bola opita, pises uplne normalne... niekto nie je ani opity a neda sa to po nom citat 😀 😀 😀

nikollette
9. mar 2010

Mukky, kde si kočka???
Ja opitá tu brázdim po nete, po chate 😀 😀 😀 😀
mi maldý zajkovia vypisujú na pokeci... 😀 😀 😀

cestovatelkaandrea
9. mar 2010

ale ale baba jedna... s mladi zajkovia, fuj, ze sa nehanbis 😀 😀 😀

nikollette
9. mar 2010

Ze nehanbíš... ved nie ja im vypisujem, ale oni mne... kedže som prihlásena na pokeci... 😝
a chyby, mozno preto nie su, lebo sa stále opravím.. aspon co moje opité oči vidia 😀 😀 😀

cestovatelkaandrea
9. mar 2010

Niki aj im odpisujes? Esteze nechodim na pokec... 😀 😀 vela mojich kamaratov je tam v utajeni a potom sa divia, ze si pisu so susedou

mukky
9. mar 2010

nikoll,na zdravie 😀 😀 😀

nikollette
9. mar 2010

Neodpisujem... ignorujem také pošty...

Mukky, dík... pod si dať ja ty 😀 😀 😀

nikollette
9. mar 2010

Do kelu, som vyliala šampáno 😝

mukky
9. mar 2010

de luxe je výborné,len ta asi zajtra bude boieť hlava 😀 😔
ako vstanes k malému ked ti vstane napr.o 7? 😀

mukky
9. mar 2010

nikoll som abstinent zarytý uz nejaký ten ročik 😀 ale na vineu by som došla 😀

nikollette
9. mar 2010

Snád ma nechá vyspať ako vždy... 😀
furt len tých smilov dávam 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mukky
9. mar 2010

otvor si druhé 😀

mukky
9. mar 2010

niki 😀
adi čau 😉

nikollette
9. mar 2010

Nie tak vyliala, ale že ako som si nalievala tak mi kopa vytiekal z pohára 😝
ešte mám nejaé zásoby 😀 😀