Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
30. mar 2010

idem kuk sex v meste..ja este nakuknem ale uz tu okrem wolfky asi nikto nebude,tak pááá

zuziiiicek17
30. mar 2010

jasne ved ide sex v meste,diky za tip 😀

mama.wolfka
30. mar 2010

mukky veru neodpustím 😢 tak som čakala a 😕 nič

zuzi hej, všeličo, ale to je na dlhšie ... napr. trojkolku, odrážadlo a nič

mukky, nechcelo sa mi študovať články a tak, teoreticky to trochu ovládam a preto mám pocit, že radšej nie, len som chcela tvoj názor, ale inak vďaka, aj za link, vyzerá to byť dobrý článok, neskôr prečítam
asi to uzavriem tak, že tenisky nic-moc, ale kúpim aj tenisky (nech má mm radosť) aj poriadne topky a budem mu to striedať ... teda viac topky a menej tenisky 😉

mama.wolfka
30. mar 2010

takže obe sexujete čooo ??? 😀

mukky
30. mar 2010

na joj plus zacina horor bububu..zase sa budem bať a mm uz spí,ale kuknem len jedným ockom 😀
ale vyzerá ze to bude dobrý film..

zuziiiicek17
30. mar 2010

Ja maniacim hru na facebooku,drobec sa este nezobudil 😕 😕 😕 😕 asi mi ho vymenili,lebo aj cez den bol dobrucky 😀 😀

zuziiiicek17
30. mar 2010

tak a uz idem radsej haji,lebo mi sibe 😀 dobruuu nockuuu

zuziiiicek17
30. mar 2010

A mukky ,preco nemas foto ?

mama.wolfka
30. mar 2010

tie dnešné mladé baby už nič nevydržia 😀 😀 😀
dobrúúú zuzi 😉

zuziiiicek17
31. mar 2010

Wolfka ako vidim,tak ani mukky uz nevydrzala 😀 😀 😀 A vies,ja musim este vela spinkat,aby som vyrastla 😀

lenka_66
31. mar 2010

zdravim
docitam neskor len hlasim poradnu . za mesiec sme pribrali 3 GRAMY .no lenze my sme od vcera nekakali takze sme vlastne schudli 😀 😀 😀 , ale sak my mame zasob aj na dalsiu zimu

lenka_66
31. mar 2010

adi, damiankovi vela zdravicka

mukky clanok ulozeny neskor pocitam.

zuziiiicek17
31. mar 2010

Lenka,ja si myslim,ze sa nic nedeje.mne doktorka hned pchala UM,lebo maly za tri tyzdne schudol 200g .Ja hlupa mlada zaba som mu ho davala,ale vzhladom na to ,ze mam mudre dieta,ktore nevezme cumlik do pusy ani svet ,tak z toho nic nebolo 😀 😀 😀 Ved on predsa priberie potom,este dobehne 😀 a nviem kde som citala ,ze podla novych tabuliek by kludne mohlo dieta po siestom mesiaci priberat llen 30 g tyzdenne,cize pohodaaa 😉

lenka_66
31. mar 2010

zuzi , ja viem ze sa nic nedeje.ja sa tesim teraz mame 10kg 9 gramy.sak marek je vsezrut . keby mohol zje aj mna 😀

zuziiiicek17
31. mar 2010

WOOOW 😀ja sa stazujem,ze moj drobec ma skoro 8kg 🙂 ze je velky 😀 a pri tom nechce nic papat.nedostanem do neho skoro nic,on len cici by chcel

mukky
31. mar 2010

ahojte dámy,
zuzi vydržala,spať som sla o 3.30 😀 😝 ,máš velmi mudre dieťa ty tabulka 😀

lenka my sme mali 10 kg ked sme mali rok 😀

vevusiatko
31. mar 2010

my mame 10 kg teraz 😀
inak ahojte co je s niki?

zuziiiicek17
31. mar 2010

To ako vydrzis tak dlho byt hore ?? 😕 Ja mam o dvanastej oci pomlcky a to nemam na starosti celu domacnost atd 😝

mukky
31. mar 2010

ja som dnes taká lenivá koli mrche,nic sa mi nechce...pozerám ako malý teraz roztrusil a prosím vysávač ocami nech sa sám zapne a povysáva ale nejak sa nečiní 😀 🙄
ani von sa mi nechce,aj sa zamracilo a mozno bude prsať..aj poobede 😀 😝

mukky
31. mar 2010

niki je ok 😉
len vecer obcas pozerá serialy a venuje sa p vstavaju okolo 12.hod tak este asi spia 😀

mukky
31. mar 2010

vydržala,spala som s malým 2 hodky cez den a mm dnes pozeral nove dvd s drobcom tak som spinkala do 9.hod 😎

zuziiiicek17
31. mar 2010

ahaaa,ja cez den zaspat,to bude asi tym a moj michal aj tak nikdy nespi dlhsie ako hodinu a pol,aj to uz prehanam 😀 😀 😀

nikollette
31. mar 2010

AHojte...
zase ste toho popísali, ale sa mi nechce dočítavať 😅 😝
Mukky aký horor išiel? 🙂
U nás je škaredo, stále fúka... 😖

zuziiiicek17
31. mar 2010

nika,ty si zanedbavas kona 😀 😀 😀

nikollette
31. mar 2010

Lenivá som 😝
nejak sa mi nechce 😒
Už nech je leto a krajšie počasie 🙂

zuziiiicek17
31. mar 2010

A co mate nove ? ako maly?
Veru,uz nech je pekne,v takom pocasi ani zit sa mi nechce 😀

nikollette
31. mar 2010

Nič nemáme nové, všetko po starom...
Veru hrozné počasie, ubíjajúce... alebo že by ma ubíjalo niečo iné 😀 😀

zuziiiicek17
31. mar 2010

😀 😀 na dnes nemas nejaky vtip? minule sme sa dobre zasmiali

nikollette
31. mar 2010

Ne e , to sú moje oblúbené 😀 😀 😀 😀
ešte aj teraz sa na nich zasmejem 😀

zuziiiicek17
31. mar 2010

tak nieco pohladam a kjed najdem tak prilepim 😀