Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
12. apr 2010

Lenka,ja uz hlboky ani nepouzivam...odkedy som kupila novy tak ten strary stoji v pivnici 😀

vevusiatko
12. apr 2010

asi vysadim na balkone 😀 ale nie amme aj my zahradu aj dvor ale tam trava nie je iba bordel 😀

zuziiiicek17
12. apr 2010

mimochodom,kedy sa ma vratit mukky ?

vevusiatko
12. apr 2010

to som sa chela spytat aj ja 😀

zuziiiicek17
12. apr 2010

Ale uz je po vikende,tak by uz aj mohla 😉 ci isli na dlhsie ?

vevusiatko
12. apr 2010

neviem mbne sa zda ze na par dni 🙂

nikollette
12. apr 2010

Ahojte..
U nás je škaredo, leje, brrr...
No a noc bola hrozná... aká ešte doteraz nebola... malý má od včera hnačku, už večer bol taký mrzutý, len by spal, a v noci aj vracal viackrát.. napínalo ho, aj ked zaspal chudáčik... ale spinkal, len sa dosť mrvil, a som ho celú noc hladkala... okrem pár minutových spánkov... Teraz spinká zase... taký je slabučký ☹
Dnes som mu nedala ešte nič jesť, ajtak by to asi vyvracal, alebo vykakal (hnačkou)
Iba čajík... v noci ani to nemohol... hned ho z toho naplo...
O 13tej dojde mp a bere nás k dokine... tak uvidíme... držte nám palce 😢 ☹

vevusiatko
12. apr 2010

niki drzim palce to bude snad len nejaka lahka viroza...drzte sa 😉

nikollette
12. apr 2010

Díky, už cakam na mp.. malý este hají chudátko... ☹
Mali ste to už niektorá? Mna to tak strašne vylakalo.. som malého ešte nevidela vracať... iba občas ked bol menší grckať mliečko troška, ale to je iné 😒
Teraz normálne vracal, aj caj, vodu vsetko... ked už nemal co, tak ho napínalo a sliny mu išli...

Ja tiež neviem kde je Mukky... mne sa zdá že písala že idú preč na 4 dni... alebo sa mýlim? 😕

vevusiatko
12. apr 2010

niki my sme to mali dvakrat a vzdy do troch dni preslo vzdy nam parkrat vracala prudom , potom ju napinalo...lekarka ti isto predpise take napoje aby nebol dehydrovany.... a potom to prejde zajtra mu uz nic nebude len tu dietu bude drzat a bude hnackovat 😉 uvidis

nikollette
12. apr 2010

Dík, fakt si ma upokojila, aspon trošku..
tak my ideme pa...

vevusiatko
12. apr 2010

papa niki potom napis 🙂

lenka_66
12. apr 2010

niki , drzim palce nech je to len take o nicom a nie neaka dlhodoba pliaga

vinifera
12. apr 2010

Nika tak snád to bude rýchlo preč.
Práve som malému pretriedila komodu s jeho vecami a vytriedila som veci čo sú mu malé a čo su z polyesteru a všetko čo nie je bavlna. No teda moc nám toho neostalo.... Ale tak už som pokúpila aj nové veci. Len je to ešte na sušiaku tak snád z holou riťou chodiť nebude🙂

nikollette
12. apr 2010

No tak lekárka tam dnes nebola 😖 som si pomýlila ordinačné hodiny ☹
takže ideme zajtra....
celý den horúčkuje, poplačkáva, mrzutý je........ 😒
A nič nejedol 😒 nechce.. akurát 5 malých kukuričných chrumiek ☹ ani čaj nechce ☹ ☹ ☹ ☹
musím ho do tekutín nútiť, ale aj tak vypije len minimum ☹

....a dík za podporu.....

dankolucka
12. apr 2010

ahoj niki, sleduj ci dostatocne cika a snaz sa mu podavat tekutiny v malom mnozstve, ale casto. Prip. vybehnite do lekarne pre rehydratacny roztok, mne to zaberalo pri malom, ked maval taketo stavy, pomohlo to zadrzat tekutiny v tele. Ak by sa nezlepsil a stale v noci vracal alebo silno horuckoval, v takychto pripadoch ja neriskujem a volim radsej pohotovost. Ale to ta nechcem vyplasit, dufam, ze to nebude nutne.

zuziiiicek17
12. apr 2010

Ach niki,drzim palceky ,aby to cim skor odislo 😒 To urcite bude len nejaka viriza uvidis 😉

lenka_66
12. apr 2010

niki , skus mu dat cmulat mokru vreckovku ak bude totoal odmietat pitie.

mukky
12. apr 2010

ahojte 😵
tak som Vás dočítala,zajtra sa stavím 😉
bolo super,len malému sa zmenil režim a nechcel spinkávať ani vecer ani cez den koli zmene prostredia.....hádam sa to vráti do starých kolají

som si poplakala pri tom videu ☹ ani som to nemala pozerať...chudatko babatko malinke,ved bolo tíško a hralo sa..tá by videla,by lutovala že sa narodila...
detičkám vela zdravíčka .....

musím íst zalahnuť,ked náhodou malý nebude spinkať cez den 😕 😲 😀 😝
pá zajtra ..

lenka_66
13. apr 2010

jeeeeeeeeeeeej nocny vtak mukky priletel 😀

zuzi ,miskovi len to naj k 7 😵 😵 😵

niki, dufam ze uz aspon kusok lepsie

mukky
13. apr 2010

leni 😀

baby malý mi vychádza z postielky,to bude pruser 🙄 ...už tam s plačom začal z prenosnej vychádzať,nožku cez postel a šup von.som bola presvedčená že doma nedosiahne a prdlajs 🙄
ráno vstal a šup nohu cez postel a už bol pri mne.ešte že nie z tej druhej strany kde by spadol na podlahu 😔

bude asi dnes problem aby ostal v postielke a spinkal cez obed,a nevyskočil,na velkej asi bude skakať..

mali sme ritual rano ked vstal mliečko do postielky a potom sa tam hral taku pol hodku kým som ho vybrala aby nevygrckol mliecko pri behaní
aj cez obed,bud trosku mliecka alebo vodicky pred spánkom a pekne lezal,odisla som a zaspinkaval..
mám obavy aby nevyskočil z tej strany kde je podlaha,aj ked na postel vyskočí nech z nej nespadne na zem,mám vybrať tie tyčky nech prelieza sám? 😖

vevusiatko
13. apr 2010

mukky ak mas taku postielku kde su tycky tak mu ich vyber radsej nech tak vylieze akoby mal padnut 🙂
inak ahoj chybala si nam

lenka_66
13. apr 2010

mukky daj este pre istotu na zem paplon napr. a ked to uz bude zvladat pekne aj spinkanie bez padov tak zoberies .abo su aj take zabrany na postel

mukky
13. apr 2010

kde ste?
u nás katastrofa,malý vylieza ked sme dali tyčky von a behá preč,vie si otvoriť dvere a nedaju sa zamknuť,chcel kludne vyliezť aj z tej strany kde je podlaha,ledva som ho zachytila..len plač a zlostí sa,kričí a plač opať neskutočný.ledva vidí aký je unavený ale nechce byt ani na velkej posteli..keby som vedela ze sa mu to takto naruší,nikde nejdem...
mne sa hlavne jedná o to ze on behá a je unavený a bez spánku nemože byť a aby si neublížil pri páde,ved nemožem byť stále pri nom ked spí 😒

neviem čo robiť,aspon ze sme teraz dali na rohy tie chrániče

asi na postielu hore nejaká zábrana neexistuje,či?? ☹

mukky
13. apr 2010

vevu a dakujem,aj vy mne ste chýbali i ked som tam mohla ist na net,dala som si pauzu 😀 😝 ani casu nebolo,večer sme stále kecali a cez den nakupovali 😝

bejbypd
13. apr 2010

mukky cmuk vitaj 😵 chybala si tu 🙂 niki dufam ze ste v poriadku 😨

cestovatelkaandrea
13. apr 2010

ahoj mukky, niekedy ked pises o drobcovi mam pocit ze pises o tom nasom 😀 my sme kvoli tomu kupili na dvere zabranu z Ikey a tak aspon z izby neujde ked je hore.
inak my sme boli tyzden na SR a som rada, ze sme nazad. bola som po tom tyzdni viac unavena ako oddychnuta.

vinifera
13. apr 2010

Mukky vitaj!
Tak sme dnes doobeda boli v meste. Musela som si kúpiť ďalší odžmolkovač lebo z toho starého mi malý stratil ten kovový kryt kde sú tie dierky kadiaľ sa zbierajú tie žmolky -planžeta. A na ten typ čo mám ja náhradné nemajú. A už nemali na nabíjačku tak som musela kúpiť na baterky. Tak som zvedavá ako často budem meniť.
Krpatý lieta ako o život.

womenne
13. apr 2010

vin prosim ta ty kde predavaš tie obliečky teda kde maš inzeraty?tu na mk?

womenne
13. apr 2010

aha už som to našla maš aj ine obrazky či len tie čo su tu?a maš ktomu aj plachty?