Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mama.wolfka
23. apr 2010

inak chúďatá "netabuľky" ... majú svoju tému a keď sem niektorá nakukne a popíše, tak sa na ňu vrhnú všetky tabuľky, ktoré to tu okupujú 😀

mama.wolfka
23. apr 2010

tak som si tu pekne popísala skoro sama a zas môžem ísť 😀

mukky moja 🙂 pôjdem ja už hají, dnes síce dieťa zaspalo po 22. ale moc neverím tomu, že ráno bude o to dlhšie spať, tak nech aj ja pospím, zajtra som síce chcela doobeda upratovať, ale príde brat, tak sa upratovanie presúva 😀 ... taaak sa mi nechce ...
tak dobrúúú 😉 choď už ja ty pekne hají 🙂

mukky
23. apr 2010

wolfina veru ze idem za 10 minut na moj stýl velmi skoro ale nic sa mi nechce 😀 😝
maly zo sna teraz zamrnčal báááá 😀 to v jeho slovníku znamená lopta alebo ako bác ked nieco spadne 😀 si to dal do suvislosti a takto to volá

mama.wolfka
23. apr 2010

tak aj Savík brble zo sna 😀 pekné 😀

inak už som si napísala na papier Samkov slovník a chystám sa to sem napísať, stále mu pribúdajú nové slovíčka, taký je zlatý 🙂

už naozaj idem 😀

mukky
23. apr 2010

este si tu?mas vo vareni odkaz 😀

mukky
23. apr 2010

wolfi super napís som zvedavá 😀
my máme že vauva to je havo 😀
čisto povie len teta,mama a ta kde je 😀 a uz asi nic,nechce...a take ze ahaááá.. ano oco nechce povedat..ale cita a,m,b,c, vie rozlisit a aj s,

mukky
23. apr 2010

blbo som to napisala,vie čítať a,ked vidí m tak povie mama 😀 aj mama ked je napisane tak precita mama,rozlisit vie b,c,tusim aj d a vcera sa ucil s

zuziiiicek17
24. apr 2010

Breee ranko 😉 este by som spaaala.Maly si o piatej povedal,ze bude kricat 😒 teraz sa hra s ovladacmi a spieva si 😀 😀

zuziiiicek17
24. apr 2010

A NIki,to mi je luto ☹ Dufam ,ze bude Chris coskoro zdravucky

mukky
24. apr 2010

ahojte,
ja som bola v tom ze dnes je piatok som myslela na 100% ze vcera bol štvrtok...mama my vyviedla z omylu ked mi bolo divné ze nie je v robote 😀
drobec vstal o 7 ale poplackaval nad ránom uz ani nviem kolko krát som bola hore a robila mu šššš,to zaberá vcelku
mm zase v robote do večera,teraz stále len robí má moznosť robiť nadčasy tak chodí

vcera ked sme boli von a malý videl deti v skolke strasne sa tesil,on má rad deticky a som rozmýslala ze tak raz,dva krát týzdenne keby bol v skolke by sa mu iste pácilo 😅 taká zmena ..

mukky
24. apr 2010

niki dufam ze uz je malému lepšie 😔

mukky
24. apr 2010

urobím na veceru pre mm prekvapko 😀
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=20079

uz som ten receptík dávala je to jednoduché len som mu volala nech kupi cestou domov kyslu kapustu,vyzerá to vyborne aj nikoll to uz robila zuzi tak skus aj ty,toto zvladnes a prekvapís babku 😀 len jej povedz ze to je pre nu a nie pre malého 😀
ideme pomaly von...

zuzka1.
24. apr 2010

mukky to je perfis receptik, bude dnes veceraaaaa, mnaaaaam 😉 dik

lenka_66
24. apr 2010

zdravicko ,
ja len na skok . neviete idu na ten stolik neake stavebnice duplo abo ..... . dik

http://www.hrajko.sk/hraci-stolik-flipnplay-p-2...

mukky
24. apr 2010

zuzka 😀
mám receptov spustu 😀
aj ja to dnes budem robit nech poteším mojho mm 😅 ,i ked máme dosť leča zo včera s vajíckom a spekačkou neva,ved poje..
boli sme von,idem drobca o chvilu uložiť som zvedavá ako dlho to bude trvať 😔

mukky
24. apr 2010

lenka ako či ide?

mukky
24. apr 2010

teda ako ci idu?ci sa zmestia?podla mna nie..

vinifera
24. apr 2010

Ahoj Zuzka1 dlho si tu nebola ...

zuzka1.
24. apr 2010

citam poctivo citam 😉

petka035
24. apr 2010

Ahojte ešte,že ste toho vela nepopísali.My sme dnes boli grilovať si na chate tak den hned rýchlo ušiel. Mukky riadne články vyhladávaš 😀

zuziiiicek17
24. apr 2010

My sme boli skoro cel den vonku 😀 Ja som hotova a drobec si tu este kuka telku 😀 😀 joj,keby sa mu uz spat chcelo

petka035
24. apr 2010

tak my už spíme 🙂

bianka234
24. apr 2010

ahojte, vinifera už si dávno nebola v babských receptoch, ako sa má malý?

leelo
24. apr 2010

ahojte, my este len zaspavame...
petka, dnes grilovalo cele nemecko snad. u nas v parku ludia uz v plavkach. vlastne co sa vzrusujem - ja som bola hore bez - kojila som pekne na slniecku 😉

aku ste mali sobotu, babule?

wandeirra
24. apr 2010

ahoj mukky,
dakujem za link,super clanok. ten clanok by mala vidiet moja matka,skoda ze nechodi na net 🙂 ona na mna tlacila uz od pol roka ze maly musi sediet na nocniku,len mi s tym nervy robila.
a to iste aj mna napadlo,ze ake to bude potom bez plienok, hladat rychlo wc niekde vonku.

ahoj ba80,vitaj v klube plienkovych 😅

mama wolfka ahojky,ani moj maly na redukciu na wc ani za svet,boji sa toho.tiez to nesilim. a tiez je taky ze ohlasi ze sa pokakal,ale beha dalej spokojny ani prebalit sa nechce nechat,musim ho nahanat po celom byte 🙂
varievas malemu kazdy den? ked pises,ze zase mu zacala chutit maminkina kuchyna...lebo ten moj by najradsej jedol iba jednu znacku nemenovanu z obchodu a ked mu navarim,tak strasne malo mi spapa.

nikollette
24. apr 2010

Ahojte.. My stale nic moc... Dnes mal maly horucku 39,7😢 ☹ takze sme balili, sprchovali, dopovali liekmi. Velmi tazko isla dole. Jesr nejedol nic, uz druhy den☹ ani caj moc nechce, uz sa nervaci ked mu ponuknem.☹ nech sa to uz zlepsi... Dufam ze vy ste ok, s detickami... Zajtra by mal byt hotovy moj comp, tak sa potom ohlasim.... Majte sa

mukky
24. apr 2010

ahojte,
nicoll christopherkovi už zajtra bude určite lepšie,uz len musíte vydržať,posielam pusinku a myslím na Vás

wan ja si myslím že sa naše deti určite na nočník či wc naučia,ved každý zdravý clovek to vie tak hádam nebudeme iní 😀

lenka_66
25. apr 2010

ahojte ,
mukky ano ppresne to mam na mysli. preto som chcela aj lin na nikol.temu. no uz je zavreta.

niki, chrisovi , boztek posielam a nech sa mu polepsi 😵 .

inac asi budem v nemilosti no nam sa celkom dari na nocniku.uz asi mesiac sedime.ale to ho davam len pred a po spani.vtedy istota ze nieco bude.jemu sa to tak naramne paci.vstane a hned sa toci co v nom najde 😀 .no a je bez seba ked ho este aj zato pochvalim.ja som len skor o to nech si zvykne ale on uz podla mna vie o co ide.minule sa vypiskal a som ho sla dvihnut no on nechcel a potom sa este vykakal .inac ho tam nechavam kym sa sam nepyta prec.nikdy nie na silu.a som cely cas pri nom a niekedy mu pomaham tlacit 😀 ked sa kako tazko derie von.

mukky
25. apr 2010

ahojte,
my ideme o chvilu na pár hodín na chatu nech sa malý vybehá a potom domov mm ide do práce

lenka nikoll ma aj sukromnu temu 😎

ked uz malý vie sám sedieť a nie je to formou nátlaku nevidím v nočníku problem 😀