Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
9. máj 2010

leni 😀

hej tam u nas??no idem kuk blizsíe tvoje foto 😕

lenka_66
9. máj 2010

hehe , sak uz tam nie som tak naco .hej tu u nas ale ked sa otvorila na mieri tak som presla tam.cca 3 roky

vinifera
9. máj 2010

mukky a kde si vysnorila malého fotky?

mukky
9. máj 2010

leni a kolko rokov si tam robila??? 😕 tam sa prebaluje maso 😝 😝 😝 a este tam robi ten blby veduci v okuliaroch?

mukky
9. máj 2010

vini nebudem prezrádzať...ale nie,zuzicek mi o tom vcera napisala ☹

mukky
9. máj 2010

no a v 2005 roku si kde robila??

petka035
9. máj 2010

bože tu robotu riešite 😝

mukky
9. máj 2010

peti a tebe kto rano vstava k malej?? 😀
nezvyknes tak dlho tu byť 😅

lenka_66
9. máj 2010

od 1998.maso , syry sa vsade prebaluju .darmo ti povedia ze nie.kazde rano sa stiahne z vitriny a prebaluje.a maso ked smrdi tak ide na lahodky do pece v tom je expert optima.a ten v okuliaroch uz tam nieje .uz je inspektor a ma na starosti asi 8 bil a chodi ich kontrolovat

lenka_66
9. máj 2010

no matika nie je moja silna stranka no tusim este tu .vari si u nas nerobila 😀

petka035
9. máj 2010

mukky ja mám úžasného mm a on vstáva k malej aj v noci 😅 a aj ráno 😅

mukky
9. máj 2010

som ti pisla kde som robila 😀
tak potom ta urcite poznam aspon z videnia..my sme tak postavali pred obchodom kym dosiel sef 😀 ale tam pred tym kde som robila

vinifera
9. máj 2010

tááá vidííš zuziček otázka na teba . ty si písala že sesternica má malého alergického na BKM? Ako mu to diagnostikovali?
Lebo nám v nemocnici povedali že nie je alerg. Alergologička povedala že je.
Medzi klinické príznaky patrí vracanie, kolikovité bolesti brucha, stolica s prímesou hlienu alebo krvi, hnačka, zápal stredného ucha, nádcha a veľmi často ekzém. Zriedkavejšie sa prejavuje chudokrvnosťou, znížením množstva bielych krviniek a krvných doštičiek.
Malý má ekzém. Ale nič iné. Po tom čo mi v nemocnici povedali že nie je alrgický na BKM. Tak som mu dala prvú vec v ktorej bolo mlieko - a to jogurt (v 15. mes!) On nijako nezareagoval. Ale alergologička tvrdí že alergický je.

mukky
9. máj 2010

moj uz spi a mam vybavene aj ja ze rano vstava on 😅

petka035
9. máj 2010

vini mne sa tiež nezdá,že by sa alergia na bkm prejavila len ekzemom, my sme robili počas strednej na to referát a fakt hl.príznakom boli súvislosti s bruchom

petka035
9. máj 2010

mukky no to vieš, treba si to zariadiť 😉 možno keby si zostala pri tom černochovi 😀

mukky
9. máj 2010

peti 😀

vinifera
9. máj 2010

NO a to on nikdy nemal (chválim toho tam hore)
Fakt nikdy žiadne koliky, žiadne vracanie, bolenie bruška, problémy s kakanim. Stolica vždy ukážková.
Napr ked som mu dala kyslú výživu tak sa ekzémom vyhodil do hodiny! Jogurty sme mu dávali so svokrou dva týždne a nič!
Ja sú z toh vuuul.

mukky
9. máj 2010

fuha rimmel rozdava rady v strave po roku dietata... 😕

petka035
9. máj 2010

vini ale ja poznám dvoch ludí alergických na bkm a obaja majú také prejavy že bolesti brucha a hnačky ale vyražka nie 😕

petka035
9. máj 2010

mukky rimmel je téma sama o sebe 😅

lenka_66
9. máj 2010

vini , ziadaj este raz testy ak ti ich spravia. mne brali v priebehu 3 dni ale na inych oddeleniach. a som mala jedno ze total asi 10x nad hranicou a druhe uplne pod. museli mi spravit o tyzden zas a uz bolo cca v pohode.dr. skonstatovala ach tie nase slavne labaky

lenka_66
9. máj 2010

ozaj a sparglu este marek nemoze?

petka035
9. máj 2010

idem ja už spať ☹ ma mm núti,že nech to vypnem 😅 tak dobrú noc 😉

mukky
9. máj 2010

dajte si stv 2 😀 😀 😀

vinifera
9. máj 2010

petka všetko je to nejaké divné. Bolo mi povedané že takéto deti s alergiami majú slabú imunitu. Malý nebol do roka ani raz chorý. Žiadne lieky (okrem tých pri horúčkach čo mu šli zuby) nikdy nejedol. Až v roku antb (prvé) ked mal ten ekzém infikovaný. Źiadne sople, chrchlanie --- nič. Je v stálom styku so zvieratami a tam mu vyšli len 3 krížiky z 5 ako alergia - teda najmenej. Ale napr treska, soja, zeler, arašidy a podobné hovadiny čo nikdy nejedol má po 5 krížikov. (teda max)
No a tú hyperaktivitu som našla ako sprivodný jak takýcht ekzémov. Alegol povedala že po Zodacu a Denerele bude kľudný jak baránok. Dnes zaspal bolo 22.30 aj to v aute....

mukky
9. máj 2010

uz ste asi nestihli...
peti muza si pocuvaj,papa 😀

vinifera
9. máj 2010

krupica špagát

mukky
9. máj 2010

co vini? 😀

vinifera
9. máj 2010

..sprievodný jak pri ekzémoch a alergiách ... píšem jak tatar. Chlap mi leží pod rukou. Vtierkuje. Ale mne teda skôr zavadzia 😀