Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
12. máj 2010

Dobre ranko ,no tak som volala z tou slecnou a povedala mi k tomu tolko ,ze ak to chcem zrusit ,tak proste nebude aktivovat kartu a tym je vec vyriesena .Lenze ,nemem o tom ziadny doklad a to je blbe.Ako si mozem byt ja ista ,ze ma neodrbe .Idem volat este do t-mobilu (toto bola len nejaka odnoz Luna creativ ) Ci sa nemusime isto bat .
Ale Lenka ,dakujem pekne 😵

zuziiiicek17
12. máj 2010

Jasne ,ze to bol odrb 😀 musim poslat sim kartu aj zmluvu na adresu do Blavy a az potom to deaktivuju a zrusia .Cize dnes este budem pisat ziadost a mozno este dnes poslem.

sunny_face
12. máj 2010

zuzi len v rychlosti som pozrela,ze vas otravovali t-mobilaci a da sa s tym nieco robit,nasej babke urobily to iste,tak som hned studovala zmluvu nasla som tam bod asi 6,ze ak ti ho preda podomovy predajca nie je to na podnikanie,tak to do nejkych dni mozes vratit.my sme sa to odvolali a vratili im kartu odvtedy nic neposlali.

zuziiiicek17
12. máj 2010

No ,presne to iste som si precitala ,a volala som aj tej co s nou podpisala ,ale ona mi povedala kravinu a este som volala na sluzby zakaznikom a tam mi dal adresu na ktoru mame poslat ziadost ,zmluvu aj kartu a vec vybavena ... 🙂
Inac ,podla mna by ludom po 60 nemali dovolit robit taketo zmluvy atd .Su najlahsia korist 😖 Babke je zle a este ked som jej povedla ,ze spravila debilinu ,tak sa jej pohorsilo chudinke .

lenka_66
12. máj 2010

zuzi, supeeeeeer.vidno ze tam maju viac takych pripadov.a kartu posli doporucene .podaci listok je tvoj doklad o zaslani.

inac neviem presne ktora TV (magio ....zabudla som) .zavolaju na nahodne cislo a zacnu sa vypytovat ci by mali zaujem a take kraviny.do tyzdna maju ludia cely komplet doma postou.chudaci nevedia co potom s tym.na ten telefonat uz aj zabudli 😠

mukky
12. máj 2010

caute,
my sme vstali pred pol hodkou,drobec zacal okolo 4 plakať,chytal si nozku,mal okolo nechtíka celý palcek zapálený ☹ ,natrela som frammykoinom aj aloe vera kvetom som potrela
prelozila som ho ku mne,ale kedze tam nie je zvyknuty sa len točil,vrtel,sadal...uz nechcel spať aj jašit sa začal 😕 😕 som mu pekne 10 krat povedala nech si lažká ale kdežééé
tak s placom do postielky,jeden madrac som vybrala aby nevyskočil,plakal dost dlho ale len také nutené to uz rozoznám 😀 to so mnou nerobí nič som sa voči tomu plaču trucovitému obrnila..

okolo 7 zaspal,ja skor 😀 uz spinkal ked som sa prebrala z driemot 😀 😔 aspon ze do 9.30 pospinkal 😅

palcek je zapálený ☹ ☹ ale už neplače ani si nechytal ale je riadne cervený 😢

idem kuk co zizicek vybavila,hadam ok

mukky
12. máj 2010

idem mu robiť papať a potom nakuknem kede bude hopať v stoličke 😅

vinifera
12. máj 2010

Fasaaaaaaaaaaa nám sa "darí" - máme astmatický zápal priedušiek - a to len jeden den chcrchlal a mal horúčku. (a neviem prečo astmatický keď astmu ešte nemá ...) takže máme sirup od alergie, tabletku na alergiu, sirup na horúčku, sirup od kašľu, antb sirup a sirup na podporu niečoho .... Už mi to nechce lebo je to všetko strááášne sladké. Môžem mu to miešať do čaju a UM?

vinifera
12. máj 2010

A som nevyspatá lebo vnoci sme takmer nič nespali - malý plakal, mal horúčku. Len na cicku sa utíšil.

lenka_66
12. máj 2010

vini , drzim palce nech to cim skor prejde.zlatusik tomi

mukky
12. máj 2010

vinifera ☹
malému skoré uzdravenie prajem ach jaj..

zuziiiicek17
12. máj 2010

Vini 😔 Dufam ,ze sa Tomáškovi skoro polepsi ☹ Ze je to len prechodne .

mukky
12. máj 2010

mm bol ráno po nocnej v banke ci kde,na chvilu doma pospať,opať preč..a uz opat odfrčal do banky ..
u nás leje,leni ides do toho mesta? 😕

kupil pred chvílou to dvd aj s opierkou,tiez su tam nejaké hry ani neviem čo este, malý behal tak som to ani nevidela..kamarát mu urobil cenu za 150 eur

nemyslím si ale že je to nám až tak potrebné,nemala som mu to ani spomínať,je z toho natešený 😕 😀 som sa ho spýtala či bude chodiť po večeroch do auta hrať hry alebo čo 😀

mm vecer ide opat prec na vypalovanie na kožné tak dnes bude dlhý den doma ked ani malý asi nebude spať ked vstal tak neskoro..

a vy co robíte?

mukky
12. máj 2010

idem variť,majte sa

lenka_66
12. máj 2010

mukky ee som lenoch a clovek nikdy nevie kde ho zaleje v taky cas.krpec teraz zaspal no a mozno potom pojdem dat sidliskove kolecko aspon 😀

askorka23
12. máj 2010

ahojte baby 😉 uz som aj navarila rizoto 😀 nie s cestovinami ale ryzou 😀 😅 Philip a Sofia spia tak je tu taky klud

lenka_66
12. máj 2010

askor tak si ho uzivaj , nepotrva dlho 😀

askorka23
12. máj 2010

lenka 66 no tak zaspali cca pri 20 minutami tak takych 50 minut este budu spat 😉 😀 mozno aj dlhsie 😅

vinifera
12. máj 2010

Ešte aj ten vysávač sa mi do...l keď som malému sople vysávala. No na postratého aj hajzel spadne.
Inak kočky ako sa máte?

petka035
12. máj 2010

Ahojte tak u nás je dnes hnusne,leje furt 🙄 a malá vobec nespala,asi polohodinu sčítané za celý den 😝 a to som s nou pol dna von bola, no ona už aj na kočík kašle 🙄 teraz ale spinká.Askorka tak to Ti deti dlho spávajú,aj ja chceeeem 😅
Vini no fakt ked sa darí tak sa darí 😔 dúfam,že sa Tomáškovi polepší a už konečne budete mať klud

nikollette
12. máj 2010

Ahojte...

NO my sme boli celý den vonku s malým a kamškou.. chvílu pršalo troška, tak sme sedeli na krytej terase, ale bolo fajn 😉

Vini, Tomimu skré uzdravenie... Chúďa malé, ako keby toho nemal dosť ☹

Mukky to za jednu dvd opierku? U MP by jedna vyšla 120eur 😉 mohol si TM, 30eur ušetriť 🙂 ale však to je jedno 🙂

askorka23
12. máj 2010

vini..tak nech sa Tomasko rychlo uzdravi
petka....no ale uz som z nich niekedy ohucana 😀
nikollette....aj ja by som sla niekam von alechvilu prsalo 🙄 A vychystat maleho,malu to je riadna fuska 😝 Lebo Sofia ta chce len same leginy,sukne,saty,sponky,maslicky..... 😀A vysvetli jej ze vonku je mokro a cela by sa zaspinila ona je tvrdohlava tak ako ja 😀
Dufam ze mala Leticia nebude rovnaka ako je Sofia lebo asi ma porazi 😝 😀

lenka_66
12. máj 2010

vini 😠

mukky sla som oklo vybehu no nik sa tam negulal , iba take 3 palice do / k fazule stali 😉

vevusiatko
12. máj 2010

ahojte bola som dnes u kamosky 🙂 a teraz ma nasral chlap ☹

vinifera
12. máj 2010

a prečo? .-(

vevusiatko
12. máj 2010

Vini skore uzdravenie Tomaskovi 😵
Mna uz stve to ako na nas nema cas 😠

adal
12. máj 2010

vini, chlap Ťa naštve hocikedy a pre hocičo 😀

vevusiatko
12. máj 2010

Adal ked naserie je to ok ale poslednou dobou ma to viac mrzi a nielen serie 😝

vevusiatko
12. máj 2010

Inak vini neviem ci ti niekto odpisal ale lieky by sa mali brat na umelohmotnej lyzicke popripade v cajiku...ale v mlieku ma vela liekov neutralizujuci ci aky ucinok 😀 😀 😀 takze do mliecka radsej nie

adal
12. máj 2010

fúúúúúúúha, tak to už je horšie, ale vevu ... oni iní nebudú 😉