Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
19. máj 2010

JA som straaaasna citlivka .A napr ,ked sa maly narodil ,mal nejaku infekciu z plodovej vody a bol tyzden na JISke .TAk mal cely cas tu ihlu v ruke 😔 Stale sa mi chcelo plakat ,ked som ho videla .A to som ho videla len kazde tri hodinky 😔 moj malicky ,tam bol sam s tymi kravami co mali robitr v marnici a nie v porodnici . 😔

petka035
19. máj 2010

Zuzi po porode som bola aj ja taká, som sa bála o malú,lebo sa narodila predčasne a mala zápal plúc a bola 2tt v nemocke, tak som preplakala vela nocí ☹

nikollette
19. máj 2010

Táto pesnička sa mi velmi páči už dlho, aj ked je smutná ☹

https://www.youtube.com/watch?v=MCE0q6wLnRU
zuziiiicek17
19. máj 2010

Ach ,to si mala ovela horsie ako ja 😔 chudatko drobucke.
A preco sa narodila predcasne ? ma to nejaky dovod ,ci si len tak zmyslela ? 😕

leelo
19. máj 2010

B mal zltacku a vzdy rano robili odbery z paticky. tak sme aj s inymi mamkami cakali pred tym detskym a ked som zacula ten jeho typische plac: echeneeeeeeeeeee , tak sa mi ruky potili, ze az kaluze som v dlaniach mala ☹

nikollette
19. máj 2010

Niečo pre Vini 😉

Prepáčte len konečne mi idú videá tak sa vyžívam 😵

https://www.youtube.com/watch?v=FJpxXr_3r6Q
nikollette
19. máj 2010

My sme mali žlatčku cca do 3mesiacov, takže sme s užili. Stále kontroly, odbery z hlavičky. A to moje dobručké chudiatko ani neplakalo ked mu brali krv. Samé sestričy sa divili, že to je najlepší chlapček akého tam mali, že ani nepípol chudiatko 😔

zuziiiicek17
19. máj 2010

Do troch mesiacov 😕 ? To je velmi dlho ozaj .A ako to liecili ?

leelo
19. máj 2010

moj maly bol zlty este dlho, 2 mes urcite a do 3 mal zlte oci. to je normal priebeh. len hladiny v krvi by nemali velmi stupat/kolisat

nikollette
19. máj 2010

No hej dlho. No dokopy nijak. Prešla som z MM na UM, dávala som čierne uhlie, a vela na svetle. Potom to postupne odišlo 😉
Inak nič konkrétne nám na to nedali.

leelo
19. máj 2010

niki, moj maly neplakal ani pri 1 ockovani. a pediatricka na to, ze to je preto, lebo je apaticky. uplna kraksna 😠 😀

mukky
19. máj 2010

ahojte,
pozerám modré z neba..

nikollette
19. máj 2010

Leelo ani môj 😉
Môj cca do pol roka neplakával pri takýchto lekárskych úkonoch vôbec. No teraz len vojdeme k lekárke a už plače a chce utiecť z ordinácie 😅

zuziiiicek17
19. máj 2010

Moj brat mal zltacku az potom ako prisli s mamou domov z porodnice .A kedze ho uz nemohli prijat na novorodenecke ,tak mu dali nejake lieky ...a ako neskor mama zistila ,tak sa to davalo aj ludom s epilepsiou .Cize velmi silnne .Brat mesiac vkuse spal denne dve hodiny 😔 mama sa skoro zrutila od unavy

petka035
19. máj 2010

Zuzi v podstate ani neviem.som mala od nedele kontrakcie (teda že sú to kontrakcie som nevedela)v pondelok som bola na monitore v nemocke a mala som ,,reaktívny záznam"no to tam ako na bežiacom páse,mi to len sestrička dala,že dobre a papa. no a z pondelka na utorok strašné bolesti tak v utorok som išla do nemocky a rodiť.k tomu som bola sama doma,lebo mm bol na týždnovke,tak som nevedela ako mám do tej nemocky ísť,či peši s taškami alebo ako 😝 a gynekologovia to brali tak,že som v 37tt lebo to tak vychádzalo podla MS no bola som nakoniec len 35tt 😖 po porode mi ju doniesli ešte aj ukázať a bola normálne na oddelení.a ja som dve hodiny ležala na sále a potom som išla na izbu a neskor za mnou prišiel mm(porod nestihol ☹ lebo bol v hlupej nitre a aj ked som mu dala ráno vedieť že rodím, tak v práci musel čakať kým sa velitelovi skončí porada lebo ho nechceli pustiť 🙄 , no a zákon schválnosti -nebol na aute ale s kolegami na ich,tak musel ísť busom a z nitry ide k nám asi jeden bus denne)aj s mojou maminou .MM bol ešte pozrieť malú, bola v inkubátore ale na normál oddelení ,len sa vyhrievala po porode 😵 a potom prišiel dáky dr. že malú museli preložiť na jisku,že sa jej zhoršilo dýchanie a tak.a že až na druhý den ju môžem ísť pozrieť ☹ mala ževraj zápal plúc a asi preto,lebo ja som mala infekciu -escherichiu ,na ktorú som celé tehu brala čipky a raz aj ATB,no moj genialny gynekolog to až tak moc neriešil,ale to len asi bolo tým,lebo to nebola nejaká silná infekcia-

lenka_66
19. máj 2010

caute ,
nakolko som bola sprdnuta pod ciernu zem , tak opustam vsetky temy a idem k vam . no NEDOCITAVAM bo zas zmiznete 😀

co noveho ????????????????

petka035
19. máj 2010

Ninka mala tiež žltačku a dlho mala ešte trošku zvýšené teploty a bola aj taká snedá dlho

leelo
19. máj 2010

🙂 asi uz vycitil, ze od pediatricky vselico vyvstane.
no tesim sa ako jej tam najblizsie v sept. spusti koncert. bude mat, co chcela 😅
minule ma niekto presviedcal, ze neni ok, ked B neplace pri obliekani. bola to otcova kolegyna, co videla fotky ako ho obliekam 😕 a to mi odkazala. vraj jej deti vrestali a tak to ma byt

petka035
19. máj 2010

no ich asi neobliekala moc citlivo 😅 ani Ninka neplače pri obliekaní

leelo
19. máj 2010

ja sa vzdy pobavim na komentaroch takychto tetusi a tiez im nieco pekne vacsinou odkazem 😎
sak to je radost, ked je ditko kludne

mukky
19. máj 2010

leni ahoj a kdeeee?? 😀 ☹ 😒

zuzicek ahoj,kde si kupula popiru,tam kde som ta vyslala? 😀 a to aky make-up si kupila? 😕 a miško ako?s babkou bol?

lenka_66
19. máj 2010

leelo a inac je ta kolegyna kompletna?????????

leelo
19. máj 2010

peti, to ste mali teda pekne zamotane. nastastie vsetko ok a mala je krasna-velka.
gynos ti teda pomohol, len co je pravda...
inak kazdy porod, to je ina story 😀

lenka_66
19. máj 2010

mukky co kde?

petka035
19. máj 2010

leelo no malá veru všetko dohnala 🙂 gynos nemá chybu,vychádzam s nim fajn,aj pn dal ked som chcela,len v tomto si hovorí svoje a neskutočne ma tým vytáča 🙄 zajtra ho idem pozrieť 😀

leelo
19. máj 2010

leni, kde si bola? mukky ta vyhrabala v inych temach? 😉
kolegyna neni komplet, s nasimi sa na tom bavime. aj dobre rady o kojeni davala, zlata je

nikollette
19. máj 2010

MOja srdcovka, och jo... Mukky napíš mi please do moderého neba že chcem s nimi stretko 😀

https://www.youtube.com/watch?v=yuv3qsyskYY
lenka_66
19. máj 2010

lelo , no je dobre taku zlatu babu mat pri sebe
nie zuzka na fb

niki
😀 😀 😀

petka035
19. máj 2010

idem ja už spať.ráno vstávam o piatej 🙄 dobrú noc 😵

nikollette
19. máj 2010

Leni čo sa rehlíš? Aj ty tm môžeš napísať ak chceš 😀 😀 😀