Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
23. máj 2010

No to že má veľa megapixelov ešte neznamená že aj robí kvalitné fotky. Veľa závisí aj kvality objekktívu, šošovky atď.
Tiež mám zrkadlovku aj digi. Chcelo to chvíľu cviku ale teraz som spokojná. Aj keď som na začiatku nadávala lebo som poriadne s tým nevedela fotiť. Ale obdivujem kamošku čo má profi foťák a vie si všetko nastaviť. Fotí na tej krave manuálne. A to je už iná káva.

petka035
23. máj 2010

Vini presne 😉 Niki na splátky sme ho brali,ale stál okolo 600eur.A fotiť s tým nevieme,Vini kolko Ti trvalo kým si sa to ako tak naučila? 😅

vinifera
23. máj 2010

No prvé fotky malého som ešte robila na digi. Neskôr už bola zrkadlovka. Takže asi rok ho máme. Nevýhodou je že to nerobí video. Takže keď chcem robiť video ešte stále to robím digitálom.

nikollette
23. máj 2010

Jáááj...
Ja by som na spláky nikdy nič nebrala 😔 Neviem.. neznášam splátky, úvery, pôžičky a podobné veci 😔
Ale zase stál by dosť.. Určite je super, a postupne sa s ním naučíte fotiť 😉 Potom pridáš fotky, nech pozrieme ako fotí 😉

nikollette
23. máj 2010

Vini, inak už rastTomimu vlásky???
Kedže aj vy ste boli dosť dlho holohlavý ako my 😅

nikollette
23. máj 2010

Chrisovi už konečne začali troška 😵

vinifera
23. máj 2010

trolinku vzadu mu začali rásť - ale inak sme stále v podstate holohlavý 😅

nikollette
23. máj 2010

Vlásky konečne 😅

vinifera
23. máj 2010

máme menej🙂

nikollette
23. máj 2010

Ved ked sa ti bude chcieť a budeš mať čas prihoď fotku nejakú 🙂 Už si dávno nepridala. Určite sa už zasa zmenil 🙂

MP varí. Malý tu ešte pobehuje s tatovou 280g retiazkou na krku. Si ju dá na krk a tak s tým chodí... A sa čudujem že mu to nie je ťažké. Ved MP mal s tej retizaky prvé dni svalovicu na krku 😕 😅

nikollette
23. máj 2010

Dnes nebude nič dobré v TV 😝
MP bude určite chcieť pozerať to královstvo nebeské či čo to bude 😒

vinifera
23. máj 2010

Nika nemám nič aktuálne. Nejak nebol čas fotiť keď sme boli chorí. Akurát čo som ich predvčerom večer fotila s drahým v posteli. Ale sa mi nechceeee isť dole pre foťák.

nikollette
23. máj 2010

V pohode, ked budeš mať cestu po foťák tak pridáš. Len už som trcha zvedavá (vieš Keliška 😕 😅 ) že ako sa zmenil. Kedže tí naši drobci sa menia zo dňa na deň 😉

nikollette
23. máj 2010

@leelo ty píšeš, píšeš a k nám ani nenakukneš... 🙂
@mukky a ty si kde, ešte stále out?

nikollette
23. máj 2010

Minule sme pozerali taký film (Hatachi) sa volal. O psovi. Vini, možno si ho videla. O psovi, ktorý ked bol malý si ho zobral jeden muž s rodinou (Richard Gere) ale dostal po 2 rokoch infarkt. Ten pes bol zvyknutý ho každé ráno odprevadiť na stanicu, a čakať ho tam kým sa nevráti z práce. A aj po jeho smrti, hotam každý den, 12rokov čakával, až kým nezahynul 😔
Bolo to také smutné.... Skutočný príbeh to bol... Doteraz stojí tam na nádraží socha toho psa. A poukazuje na vernosť až za hrob 😵 😵 😵

leelo
23. máj 2010

niki, cau.
nemam vas docitane, tak nechcem prispievat len tak odveci 😉
videla som tvoje fotky ale. si kocka, ako inak 🙂 chrisovi spoluziaci ta budu opalovat este!

@petka035 a kupili ste ten nas? ci iny? neboj, naucite sa. existuju vselijake foto prirucky, co sa daju na nete stiahnut. ale to je asi tak vsetko, co som doteraz urobila - stiahla. ale ucis sa aj samotnym fotenim, mna to velmo bavi

petka035
23. máj 2010

leelo tuším je to ten canon čo si mi písala 😉 a príručka k tomu je, aj cd.tak si nájsť len čas

nikollette
23. máj 2010

Leelo, čau, že sa tu aj ukážeš 😉
Co dnes budete pozerať v TV.. v nedelu nikdy nič nejde 😒
A dík... že chrisovi spoložuci 😀 😀 😀 😀

nikollette
23. máj 2010

MP dorobil večeru, idem papať 🙂

petka035
23. máj 2010

Niki dobrú chuť 🙂 My pozeráme hokej 😝

leelo
23. máj 2010

@petka035 nemyslela som taku prirucku a take cd, to je samozrejme. ide o taku akoby knihu pre fotografov, s radami, tipmi, trikmi

@nikollette dobru chut vam obom. ja som dnes zase navarila na manzelovo zelanie. a urobila som viac, aj na zajtra.

petka035
23. máj 2010

leelo tak popozerám 😉

mukky
23. máj 2010

ahojte,nedávno sme dosli,pojdem Vás dočítať..

nikollette
23. máj 2010

AHoj Mukky, to tak dlho ste boli s malým? Tak dnes išiel neskôr spinkať čo.. a kde ste boli?

nikollette
23. máj 2010

Ja má neuveritelnú štikúúúútku, už asi pol hodinu 😝 aj viac...
Nepomáha zadržanie dychu, ani vela piť, ani citrón na jazyk. Poraďťe ☹

wandeirra
23. máj 2010

ahoj mukky,
pekna nova foto 😉

nikoletka prosim ta neprovokuj tymi fotkami jedla, ja mam dietu 🙂

mukky
23. máj 2010

nikoll ahoj,pridávala som foto z dnes,boli sme von v prírode a potom sme šli k prababke,ostal tam necelé hodky s este aj s tetou a babkou,bolo mu fajn..my sme sa sli najesť,na kávicku,malému kupiť nejaku hracku a na mensí nákup..ale sme sa dost ponáhlali,nabuduce si to vybavím na dlhsie a skor 😎
prababka ho uz velmi chcela vidieť a prisli sme tam a mama mu kupila tiez hracky a supravu 😀

mukky
23. máj 2010

necelé hodky 😀

mukky
23. máj 2010

jáááj,necelé 2 hodky 😀 som mala vypnute num lock 😝

niki a to aké masko robil p?

mukky
23. máj 2010

@wandeirra no dík 😀 je čudná to fotka,ale aspon ma na nej tak upne nepoznať,či? 😕 😀