Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

leelo
28. máj 2010

to preto ze tu kavu aj melie...ale taky je najlepsi - cerstva kava

mukky
28. máj 2010

ja ked poslednu dobu nieco kupujem,pozerám testy...
ako nechcem sa chvalit ci tak nejako ale aj chladnicku som tak kupovala..LIEBHERR znacka mne osobne nič nevravela..
a podla testov vysla naj,vlastne potom predavajuci mi odporucili prave ju,nezvazne na seba...vraj je to mercedes medzi chladnickami,vyrabaju uz desatrocia aj obrovske chladiace kompresory a podobne..
a ani nebola taka draha...

a napodiv whirpool skoncili najhorsie...a to maju take krasne reklamy...

leelo
28. máj 2010

@nikollette sila, ze oprava. dolce gusto vidim, ze sttoji menej novy 😀 ale ten neni profi ani zdaleka

nikollette
28. máj 2010

No ved sila... že len za opravu dať tolko 😕

leelo
28. máj 2010

@mukky liebherr nemecka znacka, tu jedna z najoblubenejsich. ide o to, co clovek pozna a spozna

mukky
28. máj 2010

@leelo a ktorý máš ty ,ten co si dala link,nestihla som docitat

leelo
28. máj 2010

@mukky ja mam na kapsule, aby nebol bordel z toho. ja som leniva. tie kapsule sa daju kupit najblizsie vo viedni, tak sme chodili tam. teraz ich mam viac poruke. ja mama tento:
http://www.nespresso.com/#/de/de/kaffeemaschine...

mukky
28. máj 2010

som kukala terazvideo testy,,ale musim este raz vecer..
napr.silan aviváž vyhral v testovani,tak pouzivam 😀

leelo
28. máj 2010

uz by ten nespresso system s kapsuami mal prist ale na slovensko. tu sme si totiz kupili masinu a navod uz bol aj v slovencine. takze snad..

nikollette
28. máj 2010

Aj my používame Silan 🙂

leelo
28. máj 2010

@mukky ja som naposledy kupila ten zeleny - s avokadom ci cim. vyberala som podla farby 😀 ten dobre obstal? silan ako celok?

nikollette
28. máj 2010

My používame ten detský, alebo taký s čiernym obalom..

nikollette
28. máj 2010

ten sensitive a aroma therapy 😉

mukky
28. máj 2010

v stv archíve najdete rozne video testy,,od rýb po kozmetiku a podobne..ja sa vacsinou nimi riadim,doverujem tomu,ale nie nejak prehnane,ale zaujima ma to..a casto som velmi prekvapkaná,napr krem proti vraskam tusim vyhral z lidlu nejaky nad drahymi z lekarne 😀

mukky
28. máj 2010

@nikollette cierny mám aj ja teraz,striedam vone...jablckove mam rada...a malý ma z madarska a od kamaráta,od ma v Ba vyrobnu praskov,avivaze a podobne...predava nam to za dobru cenu a minule bol taky zlatucky plno veci nam dal zadarmo a ked sa malý narodil tiež 😅 ,este ziju dobrí ludia ...a to som ho videla cca 4 krat a velmi zlaty chalan,mm spoluziak a stretavaju sa pritom minimalne

nikollette
28. máj 2010

Idem do vane.
Zajtra ideme nakoniec aj do Auparku najprv a potom do Avionu, kuknúť aj tam, aj tam. Tak neviem kedy nakuknem.
Pekný víkend a dobrú.

mukky
28. máj 2010

ja si otvorim na predajni avivaž,ovoniam a kupim..ale nemam rada ocean vone a podobne..ovocné a este cerveny je pekný..ved aj parfemy mam rada svieze a ovocné

mukky
28. máj 2010

ja som zajtra sama do vecera ☹

nikollette
28. máj 2010

Ešte dodám, ocean a také ani ja 😅 mi pripadajú také záchodové vône 😅
A už letím

leelo
28. máj 2010

@nikollette dobru a pekny vikend

mukky
28. máj 2010

@nikollette nohy si dolám 🙄 🙄

ale nie,to je taká replika z radošínského divadla 😀 ja som chcela byt herecka 😔

vevusiatko
28. máj 2010

@mukky pekna foto moja 🙂))

zajtra ideme na vychod tes sa 😀

leelo
28. máj 2010

@mukky malemu zatial avivaz vobec nedavam a nam tiez len vynimocne, ja som mala ku koncu tehu problem - strasne ma svrbelo cele telo. krv som mala ok, tak gynos, ze nech vysadim avivaz. kupujem prasky na pranie tie eko - sonnet. a nesvrbi ma nic.
tu relaciu test na stv som mala rada. jasneze tomu verim.
a co si sama? kam isiel tm?

leelo
28. máj 2010

@vevusiatko kam na vychod ? tm je odtial? odpadnem...

vevusiatko
28. máj 2010

😀 preco odpadnes ja mam chlapa sedlaka z rv 😀 😀 😀 roznava kebyze nevies 😀 😀 😀 😀

leelo
28. máj 2010

@vevusiatko rv viem 😀 ja mam sedlaka z humennoho 😀 😀 😀 😀

vevusiatko
28. máj 2010

😀 😀 😀 neee humenne neeeeee 😀

vevusiatko
28. máj 2010

som raz cestovala busom a autobusari boli z humenneho som nemala miestenku som sla z ba do rv a som ich prehovorila a zobrali ma hned na miesto za soferom tam oni zvykli spavat .... a som s nimi kecala celu cestu zlatucki boli az kym som im nepovedala , ze su z ukrajiny 😀 😀 😀 😀

leelo
28. máj 2010

ano, to tiez vravim, ked som spoznala svokru 😀

mukky
28. máj 2010

@vevusiatko aby ta neodfuklo 😕