Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vevusiatko
28. máj 2010

som im nerozumela 😀 😀 😀

vevusiatko
28. máj 2010

@mukky do ke asi nejdeme ☹

leelo
28. máj 2010

@leelo to ich urazilo? 😀

mukky
28. máj 2010

@leelo mm robí 12-tku a v nedelu tiez ale poobede,nemam rada také vikendy,my si ich robíme cez týzden 😔

leelo
28. máj 2010

😀 😀 😀 😀 😀 s tym fukanim to nema chybu

leelo
28. máj 2010

@mukky a kolkokrat do mesiaca mu to takto blbo vyjde?

leelo
28. máj 2010

mne sibe od smiechu, odpovedala som sebe sama

vevusiatko
28. máj 2010

urazilo tvrdili ze nejsu z ukrajiny ja ze ale skoro sak vsetko od nitry je ukrajina 😀 😀 😀 a oni ze ma nabuduce nezoberu 😀 😀 tak som im kupila kavu a potom ma zas mali radi 😀 😀 😀

@mukky to s fukanim aj v spravach spominali 😝

mukky
28. máj 2010

@leelo ani neviem,ale neva..pre mna od kedy uz takto par rokov robi,vikendy nie su vikendami a pletiem si dni a neviem vacsinou aky den je...ale ked ma v nedelu volno tak to som rada.si varime obedik a jeme spolu a vacsinou aj v sobotu

vevusiatko
28. máj 2010

@leelo inak ja na to, ze mam svokru z vychodu co som pocula od inych ze ake su tam 😀 tak ja sa nemozem stazovat moja je strasny dobrak 😵 ja ju nahovaram na zle veci 😀

leelo
28. máj 2010

babka mm chodi na ukrajinu nakupovat. sladkosti a 9-bylinne likery. ale ona byva fakt blizo. nie v gumennom.
mne sa napr velmi paci rusnactina. to uz sme tu riesili... 🙂

leelo
28. máj 2010

@vevusiatko za svokru dakuj bohu. aj mukky ma dobru, to je super

leelo
28. máj 2010

@mukky je to totalne vyhodenie z rytmu. ja na materskej tiez stracam pojem o dnoch v tyzdni. ale vikendy viem spolahlivo - mm je doma

mukky
28. máj 2010

len ked nie je doma ja si v nedelu nevarim sama sebe a mam napr.chlieb...a volam mame co mate na obed?a ona ze kuraciu polievku napr.. a rezne 😔 ,no ale ked ma nevolaju...teda niekedy ano ,uz ani nepamatam a to byvame od seba autom 3 minuty 😒

vevusiatko
28. máj 2010

@leelo ja si neviem predstavit mat zlu....to by bolo kopec srady....ja stale aj moju svokru huckam proti jej svokre 😀 😀 😀 jej tvrdim, ze je striga a tak a vlastne mne too vynahradza ta chlapova babka 😀 boze to je fakt satan 😝

mukky
28. máj 2010

ha akurat pozeram ze mi volala ale uz asi spí...nemozem ju velmi ohovarat lebo tu chodí 😲 😀

vevusiatko
28. máj 2010

@mukky ved sa pozvi sama.....inak ty nemas dobry vztah s rodicmi ak sa smiem spytat:??? neviem ci ste to riesili si nespominam 😔 😔 ak nechces nepis

mukky
28. máj 2010

len napr.vcera dosli a mi doniesli sladke keksy velky balik ze ku kave...a malemu nic,uz som mala na jazyku ze to ste radsej mohli doniest malemu ovocie alebo jogurty,,,take veci ma velmi bolia,asi ma chapete...

vevusiatko
28. máj 2010

@mukky to chapem moja...mna zas boli ked sa mama malou hvali ale ked to potrebujem tak nepomoze napriklad dnes m ☹

leelo
28. máj 2010

@mukky my u nasich kazdy vikend minimalne v nedelu na obed, pokial sme aj sobotu netravili spolu. to este ked sme byvali na sk...
ale tvoja je super, ve minule ako sa krasne ponukla pomoct tvojej babke 🙂

@vevusiatko moja bola ok az do svadby, potom jej preplo a zacalo jej vadit napr aj to, ze chodime k nasim na obed. nechapem co tym myslela, kedze ona je 560 km v ritke od nas. teraz uz vyse 1.000 !!! 😀 😀
a vadilo jej, ze mse byvali u nasich 6 tyzdnov, ked uz sme dali vypoved z privatu, ale este sme nemali dostavany dom tak, aby sa dalo v nom byvat. proste uplne zle

mukky
28. máj 2010

@vevusiatko nechcem to riesit,s mamou som naj kamaratka ale nedavno sa to pokazilo a vlastne od porodu...aj moja vina aj jej a ich....
sestra je vydata,ma mm obrovsky dom a byva tam len otec a segra je u nasich tam je jej lepsie 😕 ,podotykam bez manzela,su vikendoví manzelia a niekedy ani to nie a ja sa tam uz necitim ako doma a mam pocit ze niekto dostava vsetko a aj vnuca a my nie...nemyslim tym materialno,ale inak....je to tazke vysvetlit a detstvo bola prechadzka peklom a asi preto som taka citliva na maleho

vevusiatko
28. máj 2010

@leelo dakuj bohu ze ste daleko 😀 😀
zienky idem ja dosiel mi chlap tak nech nehunde ze sa mu nevenujem 😵

majte sa pekne a prijemny zvysok vecerea 😵

leelo
28. máj 2010

@mukky chapem, je to smutne. ja ma taku babku z otcovej strany. ona ked ma pocit, ze nejake jej dieta/vnuca ma dost, tak da inym, ale jemu nie 😨

mukky
28. máj 2010

no uz revem do riti a to som nechcela 😠

leelo
28. máj 2010

@vevusiatko no ved ajtak pojdete spat, nie?! 😀 😝
dobru nocku a dojdi

mukky
28. máj 2010

ale svokra dnes volala ze nam prispeju 30 eur na koberec do detskej..ale viac by som sa potesila keby vcera doniesli malemu aspon fakt to ovocie,neviem ci ma chapete alebo ja som blba 😒

vevusiatko
28. máj 2010

@mukky prepac mukky

@leelo uvidime ci spat ale asi hej som unavena 😀

neohovarajte ma 😝 😝 😝

mukky
28. máj 2010
leelo
28. máj 2010

@mukky nebud smutna. mne sa prave s nasimi najviac zlepsili vztahy, ked som sa odstahovala. ale nemali sme predtym nejake zle, len sme si liezli na nervy, ked uz som u nich taka stara kofa byvala...
a s mm maju super vztah, to ma tesi. dan za to je moj vztah so svokrou. ale neberiem to osobne - ona by mala problem s akoukolvek zenou, ktoru by si jej syn vybral

leelo
28. máj 2010

ale to, ze to neberiem osobne neznamena, ze jej to budem tolerovat. tak!