Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
30. máj 2010

@wandeirra a tu v Radoli si bola? A kde?

vinifera
30. máj 2010

...inak sa tie fľaše brali ako zbraň ... oprava

mukky
30. máj 2010

@leelo ja som si tuším nejakých 9 mesiacov po porode nič nekupila,len malému 😀 ,až potom sem tam niečo...no ale ja tiez nejak nič nepotrebujem,ale tá kozmetika dekoratívna ma teraz tak chytila,ale uz mám vsetko,tak netreba nič,len dokupovať puder napr.make-up a podobne,inak uz mám vsetko...

a nausnicky som mala cervené ale sa mi zošuchali tak som si kupila nové..mám rada doplny a peknu bižuteriu,najradsej mam sady,napr.nausky rovnaké,nahrdelnik a naramok ,tak ale nie vzdy sa dá...striebro som uz dávno nemala..
aj vlastne len nedavno zacalo byt teplo a clovek si dá aj kratky rukav a nemá bundu,tak uz sa mozem zacat trosku čančať 😀

vinifera
30. máj 2010

@mukky a nepísala si náhodou že máš alergiu na nikel? ako teda toleruješ bižutériu?

nikollette
30. máj 2010

Mukky aj my sme chceli aj tie zvieratká kupiť. To su také z dvora akože zvieratká že?
My máme zase divoké. Malý má rád tie. Tiger, lev, slon, žirafa, atd 😉
Ale viem ktoré máte vy, tie boli hned vedla 😉

mukky
30. máj 2010

@vinifera vačšinou si bižuteriu kupujem kde je uvedené nikel free

mukky
30. máj 2010

@nikollette hej tie,mali velký výber ale tak tie rozhodli

nikollette
30. máj 2010

Mne sa tam páčil aj taký aliátor ale velký, asi 40cm cca, taký makký, niečím vypchatý, ako ozajstný 😵
Ale sme ho nakoniec nezobrali, že nao, kto vie či by malého bavil.
Sa snažím už pomenej hračiek kupovať, kedže máme toho dosť, a nie kupovať každú zbytočnosť čo sa mi zapáči 😔
Skôr také čo viem, že malého bude baviť, zahrá sa s tým, niečo ho to naučí, alebo si to že naozaj sám vyberie z regála a vidím že ho to zaujalo.
Alebo knižky a reporelá. Tie sú super vždy 😉
malý miluje knižky 🙂

nikollette
30. máj 2010

oprava: leporelo 😝

mukky
30. máj 2010

@nikollette super že si začala takto uvažovať o nakupe hraciek.. 😉 😉 😀

ved aj ja som tie zvieratka kupila hlavne koli učeniu ..aj ked uz vie ktore je ktore len aby sa mu začal rozvazovať jazýček 😉

nikollette
30. máj 2010

Lebo však sa nám už strašne kopili tie hračky 😝
Tak že vždy ked pojdeme s malým niekam niečo kupime, ale nie naraz 10hračiek a tak 😉
Nabuduce kupime zase tie zvieratká čo máte vy. A potom ostatné čo nám budú chýbať 😉

mukky
30. máj 2010
mukky
30. máj 2010

@wandeirra ako sa máte? 😉

mukky
30. máj 2010

@nikollette vzdy ked niekde pojdete nieco kupite?? 😀 😀 čo si pipi? 😀 ved zase bude mat vela hraciek 😀 a dnes napr.nevidel ze mu kupujeme niečo,aby sa nenaucil na to...
ale plakal ked sme boli v auticku a vybrala som ho a akurat svokru sme stretli v obchode a malý plakal ako dázd 😔 😔 😀
idem kuk fotky,som ho cvakla...

teraz pije acidko tak este mozem písať 😀 😀 ,vstal az o 18-tej takze az okolo 20.45 ho musím uložiť,skor nezaspí,spinkal 4 hodky opať

nikollette
30. máj 2010

To by nášho nzaujalo, ked by tam bolo furt to isté...
kedže pozná už normálnu tv, zaujímavejšiu 😉

nikollette
30. máj 2010

A ako pije to acidko? Z flasky?
no ved nechodíme tak často zase že každý den do NC.. raz, za týžden 😉
nejakú maličkosť vieš 😉

mukky
30. máj 2010

@nikollette aj ja som tak rozmyslala ale ved uvidim este raz kolko zvieratiek ukazuje a ako dlho idu....a sam si to bude natacat to ho baví,take manualne hracky..ved uvidim ale mm uz bol proti..a ma pravdu 😔

dnes ide lets dance nie?takze pridem az okolo 22 .hod alebo nakuknem v prestavke..

nikollette
30. máj 2010

Ved možeš popri tv koníkovať 😀 😀 😀

mukky
30. máj 2010

@nikollette my mu nekupujeme vzdy,ked uz tak rohlícek v obchode 😀

pije acidko uz par mesiacov z flasky so slamkou,hned sa na nu naucil

mukky
30. máj 2010

@nikollette ale nie,stale som vecer na koniku a uz ma to štve...nikdy si nic v klude nekuknem a nevychutnam

nikollette
30. máj 2010

Náš ešte nevie so slamou 😒

nikollette
30. máj 2010

so slamkou 😅

nikollette
30. máj 2010

MP varí večeru. Malý si pozerá knižku.
Ja som dnes úplne zabila deň 😝 nič nerobením 😔
V stredu ideme na očkovanie v 15m. Trocha sa bojím, že čo a ako... ci nebude mať malý nejakú zlú reakciu, čo som sa všetko dočítala 😔

@vinifera vy ste už boli na tom očko v 15m???

mukky
30. máj 2010

@nikollette iste by hned vedel pit..mas taky pohar so slamkou?

mukky
30. máj 2010

malý sa mi nejak nepozdáva 😕 ,nelieta,nebehá,dokonca si aj lahol a sadol na vankusik a teraz stojí a nebehá,to nie je zvykom absolutne 😕

nikollette
30. máj 2010

Nevedel.. Už som skusala so slamkou, aj z pohárika, aj z krabičky džúsovej, co sm mu v Dmke kúpila taký detský 100%džús, len tak na skusku, ci by vedel. Nevedel. A skusala som aj 10x mu to kupit vždy ked sme v DM, a nevie vôbec 😒
On ani z avent kúzelného hrnčeka nevie piť 😒 Len to kúše....

nikollette
30. máj 2010

BUd rada, možno má kludnejší den 😉 Nemysli hned na niečo zlé 😔

leelo
30. máj 2010

@mukky aj ja mam rada sminky. len mne napr tiene vydrzia roky. mam 1 paletku s odtienmi baklazanovej a tu pouzivam stale. nie a nie minut. ale zase aj stala nieco 😝 kupila som kvalitnu vec, nezhrckavie sa to ani v kazetke, ani na ociach. mam to 2 roky uz.
a neboj, spravanie deti sa stale meni 😉

mukky
30. máj 2010

@ikollette nemyslím na to najhorsie ale ho poznám...

idem k nemu si hopať na zem.pokreslime si daco a do hajan a ked skonci lets nakuknem,papa

leelo
30. máj 2010

@vinifera je tam niekde blizko vas aj Rabca? ci triafam odveci? stade mame stolara, robil nam schody, dvere. strasne sikovny chlapik+zlate srdce