Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
31. máj 2010

A vypila som dokopi deci malinovky.. Iba na zapitie vitamínu. A to mám aj mrchu 😝 a vôbec nepijem... ja nikdy... to je moja najhoršia vlastnosť... že neuveriteľne málo pijem 😔

nikollette
31. máj 2010

Zuzi, no paráda 🙄 myslím s tou anetou...

leelo
31. máj 2010

niki, prosim ta, pi. to je najpodstatnejsie 😅
zuzi, tak si z brlohu naspat v normale. ako ste sa rozlucili s tp? kedy sa najblizsie vidite?

nikollette
31. máj 2010

Už aj u nís su pizze na ceste 😅
MP už objednal.....

Ja sa nejak neviem premocť k tomu pitiu 😔

zuziiiicek17
31. máj 2010

A na FB som dala nove fotky maleho s mp 😵 mp si robil srandu ,ze ho odfotime s pivom a pomarancovym dzusom,ze akoze pije 😀 sme ukazali aj potvore a ona ze konecne aj dajaku normalnu tekutinu som mu dala 😀 😀 😝 😔

zuziiiicek17
31. máj 2010

Neviem kedy sa uvidime ,ale asi o mesiac apol ,ale to pride mp sem asi na par dni ,lebo mne sa tam veru nechce + budu mat uz malicke a ked uvidim ,ze jej nieco pcha co by nemala ,tak jej od...m hlavu

leelo
31. máj 2010

zuzi, kuknem foto. uzivaj domov 😉
niki, nalej si vodu aspon do 5 poharov, postav na linku a pocas dne vyprazdnuj 🙂

zuziiiicek17
31. máj 2010

@leelo to s tou vodou by som aj ja mohla robit 🙂 ved v Cz som zalostne malo pila .

nikollette
31. máj 2010

Leelo 😅
Ja ani neviem veľa vypiť. Si dám 5 glgov a som plná 🤐
Ale jedla viem zjesť 😅

nikollette
31. máj 2010

O chvílu dojdú pizze, pôjdem papať a pozerať "Aféry" na Jojke. Mám rada ten seriál 🙂

zuziiiicek17
31. máj 2010

Aj mne sa to paci 🙂 ale ja konecne panelaaaaaaaaaaakujem 😀 😵

nikollette
31. máj 2010

A že tie afery su real príbehy čo sa stali. Čo boli už aj v tom seriály "Súdna sien" 😉

leelo
31. máj 2010

@nikollette neva, ked budu pohare tam, tak ich aspon nebudes ignorovat. ved postupne 😉 a to, ze si plna je ok, ten pocit trva len chvilku. nezabudni, ze zvnutra sa ti takto hydratuje plet 🙂

nikollette
31. máj 2010

Ja takto žijem asi 5rokov... dobu predtým si moc nepamatám ako som pila....
Ja vôbec nepijem.... a ani mi piť nechutí. Iba ked sa najem, to zapiť, na smad.. Inak nie m nikdy smadná 😕

leelo
31. máj 2010

idete k telke? mna nic nebavi kukat. radsej citam v poslednom case, mam velke resty z prvych mesiacov, co sa maly narodil.
chodi show na pro7, ze heidi klum hlada supermodelku. stresne stupidne, ale zasmejeme sa na tom, ze ake je to nafuknute a mimo reality. modelky iste nemusia robit tie sialene discipliny, co od nich ona chce 😀

leelo
31. máj 2010

@nikollette to je vec zvyku. ked si mala mliecko a odsavala, isto si pila poriadne

nikollette
31. máj 2010

Vtedy som pila Vineu každý den celú 2litrovku, a polievky jedla 😉

leelo
31. máj 2010

no fidis 🙂 a prezila si.
juj, tesim sa ja na vinejku velmi. aj na to otrsne digi tv uz 😀

zuziiiicek17
31. máj 2010

zacali afery ,to bude urcite o tom ,co bude buzik ten chlap 😀 😝 s tym trenerom bude podvadzat zenu

mukky
31. máj 2010

čafte 😎

zuziiiicek17
31. máj 2010

ajoj kočica 🙂

mukky
31. máj 2010

ahoj,tak ja idem na poistovnu stestí 😀
potom nakuknem

zuziiiicek17
31. máj 2010

Muž potrebuje pomoc v obchode a pýta sa asistentky,kde nájde tampóny. Vysvetlí mu, kde sú a muž ide po ne.Potom príde k pokladni s košíkom plným vaty a balíkom šnúrok.Predavačka sa naňho prekvapene pozrie a pýta sa, či nenašiel tampóny. Muž jej odpovedá: Poslal som ženu kúpiť balíček cigariet a ona mi kúpila tabak a papieriky zo slovami, že je to OMNOHO LACNEJŠIE. Tak nech si šúľa aj ona 😀

leelo
31. máj 2010

zuzi, good joke 😀
ja mam este lepsi vsak: oktobrovky maju stale askorku v albume nase bruskaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀

zuziiiicek17
31. máj 2010

TO SOM SI VSIMLA AJ JA 😖 😀 mozno sa im nechce mazat...

leelo
31. máj 2010

cize ju maju aj v tabulke? a v oktobri jej napisu do kolonky - dieta sa nekona z dovodu imaginarnej bytosti 😀
a super je, ze vidno, ze je to ina osoba na tych 2 zaberoch. neni snad problem zmazat 1 fotku 😀

leelo
31. máj 2010

zuzi, co robis? moj B spal od 20.00, teraz sa zobudil

zuziiiicek17
31. máj 2010

je to vidno ,ale ber tak ,ze mozno ich vtedy ani nenapadlo to sledovat

leelo
31. máj 2010

jasne, ved normalneho cloveka nenapadne hladat v kazdom na fore psychopata. asi si ju tam ale naschval nechavaju, lebo neveria vasim upozorneniam

zuziiiicek17
31. máj 2010

ja dobieham zmeskane 😀 pisem asi s 10 kamaratmi 😀