Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

leelo
1. jún 2010

@vevusiatko ved si netabulkova! od kosti! 😀

vevusiatko
1. jún 2010

@leelo no veta ako aj vy ste to jedli aj my a ste tu 😀 😀 😀

leelo
1. jún 2010

mne minule babka vravela, co davala mojmu otcovi chudakovi, ked stratila mlieko. uz som pochopila, prco otcovi zacali alergie na vsetko v 30-tke. som mu to vravela a taky smutny bol z toho. ..

leelo
1. jún 2010

@vevusiatko dufam, ze chapes, ze som si robila svandu a nestotoznujem sa s tou vetou. v tejto teme clovek nikdy nevie. jej nazov cloveka myli 😀

zuziiiicek17
1. jún 2010

idem si daco schrumnut 😝 😵

vevusiatko
1. jún 2010

@leelo nie jasne ze nie ved srandujeme 😀 😀 😀
bola som si dat zakusok 🙂 dragana papa banan 🙂

leelo
1. jún 2010

@vevusiatko dufam, ze banan v cokolade! 😉 sak ale ona by aj mohla, keby chcela 😀

mukky
1. jún 2010

caute,na stv 2 ide o alergiach nestiham pisat ale citam

zuziiiicek17
1. jún 2010

ble banan ...banaan som nejedla uz asi 10rokov ,odkedy som mala salmonelozu .Kedze som v nemocnici mohla jest iba banany a pit horky caj 😝 😝 😝 ble

vevusiatko
1. jún 2010

@leelo draganka uz tri krat tusim mala aj banan v cokolade 😅

vevusiatko
1. jún 2010

@zuziiiicek17 ja som ako 11 rocna ci 12 mala salmonelu...fuu tiez to bolo 10 rokov dozadu som stara 😀 😀 😀

lenka_66
1. jún 2010

caute ,
zuzka v draciku je akcia .videla som sice len letak na mas 3 moznosti vyuzitia. akurat rucka sa neda nastavit

svokra ani sa nevyjadrujem

leelo
1. jún 2010

@vevusiatko si strasne stara! az ma to deprimuje 😲

vevusiatko
1. jún 2010

@lenka_66 ahooooohj

@leelo 🙂 😀 😀 😀

zuziiiicek17
1. jún 2010

hm,musim pozriet ,ked pojdem v piatok do mesta

zuziiiicek17
1. jún 2010

JA som z vas najstarsia a nestazujem sa 😀

mukky
1. jún 2010

@zuziiiicek17 my máte takéto,jejda sa smejem aký bol tu este S tučnučký 😀 ,to este len zacíbal chodiť 😀 ,teraz pribrat nemá sancu 😀

mukky
1. jún 2010

@vevusiatko ahoj 😎

zuziiiicek17
1. jún 2010

jej ,aky bol Savierko krasnucky malicky 😵 a kde ste ho kupili ?

leelo
1. jún 2010

@lenka_66 servus. ako si poriesila tu hracku z amazonu?

@mukky fakt, maly S jaka gulicka 🙂

lenka_66
1. jún 2010

ale som nevychovana thuj na mna.ani neodzdravim .
vev. ahoooj

vevusiatko
1. jún 2010

@mukky ahoooj

mukky
1. jún 2010

@zuziiiicek17 a este máme aj takéto ,to je uz bez tej zábrany

lenka_66
1. jún 2010

zuzi , savierka kde kupili ? 😀

leelo zatial nijak.

zuziiiicek17
1. jún 2010

svierka kupili v nebicku bociany a doniesli na dobierku 😀

lenka_66
1. jún 2010

leelo , svagrina ma kamosku a oni take maju a ich dcera ma 3 roky.tak ze sa ich opyta .neriesim uz .povedala som si ze pockam 2 tyzdne a ked nie tak kupim nieco ine. pripominat jej nebudem lebo ja ako taka puca im hned vsetko vybavim ak treba.a oni maju stale cas.ona je aj marekovi krsna a to bolo ze mu nemam nic kupovat (pred narodenim)ze oni vsetko nakupia .ked som v 8 mesiaci uz chcela vsetko pripravit som vravela drahemu nech donesie veci co maju nech operiem atd. nedoniesol nic lebo to oni donesu ked pridu maleho pozriet .este ze som bola s mamou nakupit a necakala som bo chuda male by nemalo co obliect.

mukky
1. jún 2010

akurát som dostala mrchu a dosiel mm,potom neskor asi napisem..

mukky
1. jún 2010

mm musel ist na poistovnu lebo ti hlupaci mu zadali zle evidencne cislo auta na nejaku kartu.. 🙄 ,som vravela nech mu preplatia benzin ked este on si musi obehávat ich chybu 🙄
malý hopá,ide mickey mause tak mozem ostat 😀 mm maluje..