Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

bashenka
10. jún 2010

Ahaaa a to sa tam pomestite? Ja by som s laurou nevedela spat ona ma tendenciu roztahovat sa😀 ...ale v noci tiez sa budi a mrnci niekedy neskutocne ale najcastejsie hlada dudu
🙂

janac1974
10. jún 2010

mno...pomestime...drahy rezignoval a isiel spat do inej izby 😀 takze celu postel ma Fifo len pre seba...
sranda,ze uz taky maly clovek si vie presadit svoje...

vinifera
10. jún 2010

Aj Tomáš spáva s nami v posteli. A to má chlap 135 kg. A pomestíme sa 😅

janac1974
10. jún 2010

jeej bashenka 🙂 Laurinka je podarena...aj ty si kocka...ja som tiez mala take dlhe vlasy ako ty....
ale zacali mi padat 😝 tak som ich dala ostrihat

janac1974
10. jún 2010

ahoj vinifera...moj ma o 20 kg menej...ale on potrebuje sa vyspinkat,asi by bol nervny v praci 😀

nikollette
10. jún 2010

mukky v tychto nie su cerviky... Krasne velke zdrave necervive ceresne, fakt😉
My akurat vyrazame do mekacu😅
Maly haja, ale babka je doma, keby sa zobudil a plakal by..
Som dostala chut🙂

mukky
10. jún 2010

@janac1974 nehladujem,len dnes som nemala chut jest viac..
náš S spí sám v postielke,do roka som tam mala monitor dychu takze v posteli pri mne spal len asi 2 krát aj to nie celu noc ☹
on nevie spat na velkej,sa kruti a prehadzuje a nespala som ani ja ani on..ale ma postielku hned pri mne..ale je mi luto ze nie je pri mne a nestiskam ho ale on ked som ho aj skusila dat tak skakal a sa jasil a nespal 😒

mukky
10. jún 2010

@nikollette fuj nespomínaj ich 😀 😝

mukky
10. jún 2010

ja som teraz vyhnala mm do detskej na epedu na zem 😀 😔

janac1974
10. jún 2010

a preco si ho vyhnala?

bashenka
10. jún 2010

Janac1974 dakujem ale uz som to cvakla😀 ... A laurinka je podarena snad to mozem povedat o svojej dcere😀 dneska sa jej na ihrisku pri auparku zjavne pacilo ..

janac1974
10. jún 2010

zlatucka 😵

bashenka
10. jún 2010

Jak po troch pivach😀

janac1974
10. jún 2010

bashenka😀 😀

bashenka
10. jún 2010

Mukky ja by som nemala to srdce poslat ho...🙂 mas odvahu. Idem sa ja venovat lebo uz pinda😉

mukky
10. jún 2010

@janac1974 v obyvacke mi chrapal 😀 a pil pivo tak v spalni pri malom nechcem aby spal tak jedine tam alebo na balkon 😝 😀

janac1974
10. jún 2010

no toto ani ja neznasam 😝 pivovy smrad a chrapanie 😝 a ten moj chrape,akoby ho za to platili 😀

mukky
10. jún 2010

@janac1974 😀 😀 😀 😀

janac1974
10. jún 2010

my tu mame tak teplo v spalni,maly sa stale budi spoteny je 😒 a to mam otvorene dve vetracky a zapnuty
zvlhcovac so studenou vodou....

wandeirra
10. jún 2010

janac my mame prijemne,mame klimu v celom byte.. 😀

janac1974
10. jún 2010

mate klimu v byte?to je fajn....my nemame klimatizaciu,ale da sa nastavit,aby steny chladili,len moj muz
to nevie nastavit a svokor na nas s..e

nikollette
11. jún 2010

Ahojte..
Ja som dnes už hore 😕
Nevedela som spať. Strašné teplo máme 😝 a to je len ráno, a už je úplný hic 😖 😝
A ešte aj upratať chcem dnes.. Lebo nás zožerú mravce 😕 😅

nikollette
11. jún 2010

Malý ešte spinká. Ja som už stihla sprchu, nechty si spraviť.. len do toho upratovania sa mi nejak nechce 😔

mukky
11. jún 2010

ahojte,malý zaspinkal,varím a potom nakuknem a pridám nové foto..

janac1974
11. jún 2010

ahojte...aj mne maly spinka 🙂
fuj teplo je otrasne,som zmyvala podlahy,vsak to je ako samovrazda 😀
nikollette ty si zo Senca??joj tam je krasne...som tam bola asi pred 4 rokmi na skoleni,byvala som v takom
hotely priamo pri jazere..uz som zabudla ako sa vola....akurat otvarali letnu sezonu o tyzden,takze koncom
maja som tam bola..mam krasne spomienky...aquapark som mala gratis...
bola som tam cely vikend 🙂 isla by som tam znovu,ale mm neviem presvedcit 😒

misiacka
11. jún 2010

ahojte baby sedim s kamaratkou ktora ma 5 mesačné babo a chce mu spravit krupicu.dieta je na UM a hladame navod ako ju spravit preto vas prosim napiste postup ako ste pripravovali krupicu.dakujem

datkova
11. jún 2010

v piatom mesiaci krupicu??? ale no dobre..... presne tak isto ako sa robi krupica z normalneho mlieka, len si zarobite trebars 5 odmeriek UM, nechate zovriet, pridate cukor, krupicu, miesate kým nezhustne... dobru chut, ale prečo radšej nie detske kašičky???

misiacka
11. jún 2010

lebo ako citala zlozenie vsetkych kasiciek vzdy sa jej tam cosi nezdalo.akurat papli ryzovu od sunarky. a moze UM varit?

janac1974
11. jún 2010

mukky...co varis??
maly je uz hore,spal pol hodku,ma vystrie ☹ este ze ma mm dovolenku...
idem zaviezt dceru na trening,na postu a do baumaxu idem kupit ventilator...
misiacka 😕 v piatom mesiaci krupicu 😕 ja robim tak,ze do vody krupicu,necham zovriet,miesam kym nezhustne
a necham vychladnut,potom az davam UM

datkova
11. jún 2010

može, može, ved to je ako normalne sušene mlieko a to saq tiež moe normalne varit... ale na krupici sa zase odbornikom nezda ten lepok, ktorý by sa mal zavadzat až po siedmom mesiaci...