Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
20. jún 2010

@mukky no ved vravim ,ze co ja by som za takeho dala 😀 ten moj furt len na tutu mutu mysli 😀

zuziiiicek17
20. jún 2010

@leelo a si si vsimla ,ze ani na jednej fotke nie som cela ? 😀

leelo
20. jún 2010

@zuziiiicek17 hej a urcite na to mas "dobry" dovod 😉

mukky
20. jún 2010

@nikollette ahoj,takze super dník ste mali hej? 😉
ty si si niečo kupila?a kolko krát ste boli jest?? 😀
segra akurat dnes sla do lidlu tusim kupit tie drevene kocky take vedierko za 8 eur ale neviem kolko kusov,nech su aj u mamy,aby sa deti mali s cim hrať

zuziiiicek17
20. jún 2010

@leelo moj dovod je moj mindrak z postavy bleeee 😀 ved mozno raz ,ked uz nebude kaprik nataahovat pusu hned ked vidi didi ,tak aj schudnem na svoje povodne 😵

mukky
20. jún 2010

@petka035 ja nemám v obyvcke odkedy zacal malý lozit nic,okrem gaučov,kresla,televizora na starom asi 50 rocnom 😀 stole po mm babke..

a aj druhe by sme raz chceli,preto ani obavycku riesit nebudem najblizsie roky 😝 ,koli nebezpecenstvu stolikov,rohov,skla 🙄

nebolí to malinku?inak meno NINA sa mi páči velmi,je to ruské meno a mala som ho napísane tiez ked som este nevedela co budem mať

leelo
20. jún 2010

@zuziiiicek17 ak chces cvicit a bojis sa kvoli dojceniu, tak sa nebok, pokojne mozes

mukky
20. jún 2010

mm šiel vešať prádlo 😀 😀 čo ten zamýšla?? 😕

lenka_66
20. jún 2010

@zuziiiicek17 no ja som sice mala vybavenu dr.od zaciatku //.ale ja som zas bola rizikovka.tak som nechcela riskovat .aj som bola 2x na pohotovosti a hned som pre istotu povedala ze chodim aj do CAR .dr. su ok v podstate.ale ja som tam mala aj kamosku na novodeneckom (sestricka).bodaj by som sa potom stazovala 😀 😀 😀 .ale videla som ze aj k inym sa dobre chovali.
kamoske odporucam dr.toporcerova ,dr.melichova alebo dr.krausz.
ja som sa pytala vtedy kamosky ze koho si mam vziat a ona povedala ze jednoznacne len pri nich by rodila 😉

zuziiiicek17
20. jún 2010

@leelo uz som nad tym premyslala ,ale trochu som sa bala ,ze to dopadne rovnako ako s mojou delenou stravou 😔 zase len sklamanie.
ale fakt uz musim so sebou nieco robit

lenka_66
20. jún 2010

@mukky no tes sa az zusi sa ti bude parit 😀 😀 😀 .

leelo
20. jún 2010

@mukky my byvame v zariadenom byte a vsetko je tu nove, tak neviem, ci domaci budu suhlasit, ze chceme dat prec to hnusne sklene hebedo. ale nieco s tym zrobime, doteraz nam vzdy vo vsetkom vysli v ustrety

zuziiiicek17
20. jún 2010

@lenka_66 dakujem 🙂 poviem jej .

inac ta kamoska ma este jeden problem 😔 rozisla sa s priatelom na zaciatku tehu a on jej neveri ,ze to dieta je jeho .ale ked sa mae narodi ,tak ako to bude s tymi admin.vecami -rodny list ,prispevky atd ,ked on chce dat na dna testy malu?

lenka_66
20. jún 2010

@leelo on si rozmysli ak mu povies ze maleho oblubeda hracka je kladivko 😀

zuziiiicek17
20. jún 2010

@mukky mozno zamysla to co ty 😀 ale toto je predohra 😀 😀 😀

janac1974
20. jún 2010

ahojte..
tak ja som sa uz zrana pohadala s mm,on si cele doobedie natieral domcek zahradny...
ja som sa rano zobudila taka chora...ma hrdlo bolelo a teplotu mam...isla som robit ranajky
a pecivo sme nemali,tak som sa obliekla aj maleho,ze ideme do obchodu....a na sedacke v aute som
nasla chlieb...on kupil chlieb,ale asi pre sliepky,nie pre nas,ked ho nedoniesol dnu...kedze uz maly sedel
v aute a tesil sa,ze ide brm brm,tak som musela ist...ked som sa vratila,tak som mu vynadala...cely
den som z toho smutna...aj dcery to trapi a chodia za mnou a vravia mi ako ma lubia,aby
som nebola smutna...

leelo
20. jún 2010

@zuziiiicek17 mozes si zacvicit aj doma. delena strava nie je pre dojc.matku idealna. navyse ten ucinok je velmi diskutabilny. a ty nemas co chudnut, ved kojis. mozes max obmedzit papanie neskoro vecer a zaradit pohyb. to je aj relax a odregung

lenka_66
20. jún 2010

@zuziiiicek17 sak nech si vybavi na svoje meno a sudnou cestou potom ziska vsetko.no len skoda casu a nervov.

leelo
20. jún 2010

@janac1974 no to su ti chlapi. hlavne sa liec. ja ked som chora, tak ma muz stve este viac ako inokedy 😠

leelo
20. jún 2010

@zuziiiicek17 ano, musi to ist cez sud,zial

zuziiiicek17
20. jún 2010

@lenka_66 on je tak trochu prepnuty ,cize ona vobec nevie co od neho moze cakat 😔 raz jej povie ,ze s nou na matriku pojde a potom ze nie ,lebo mala nie je jeho ,a ono sa to asi bude straaasne dlho tahat ,ked budu tie testy a sud atd ,ze ? si pamatam ze my sme na sud cakali 3mesiace

zuziiiicek17
20. jún 2010

@janac1974 mozno len zabudol 😖 su asi take horsie dni ,ze ?
mala by si si lahnut a oddychovat 😉

leelo
20. jún 2010

@zuziiiicek17 a preco ste vlastne vy museli mat sud?

zuziiiicek17
20. jún 2010

@leelo no ja som si prave myslela ,ze delena je este taka v ohode ,ale mala som ju asi len dva tyzdne a potom som prestala ,lebo maleho som mohla mat prilozeneho vkuse a nestacilo mu .je mi dolezitejsie mliecko ako postava momentalne ,ale mrzi ma to 😖

mukky
20. jún 2010

@leelo aj ja kupujem znackové oblečko nové v obchodoch,skor športové,ale tiež nie vela,len pár kusov,ako vetrovku,botasky,slapky,bundicky,tricko ale v rakusku sme kupovali vacsinou alebo madarsku,a v nemecku sa ale oplatia viac ako na sk,že?teda k pomeru vyplaty iste áno

inak má aj second hand značkové športové ako nové,a body kupujem také len v tescu obyčajné,tie periem casto a mame ich najradsej,zakryju kríže 😀

lenka_66
20. jún 2010

@janac1974 tak den blbec mas za sebou , zajtra bude faaaaaaaaaajn 😉

zuziiiicek17
20. jún 2010

@leelo pretoze som chcela mat papier ,ze mi ma platit vyzivne .nie zeby nechcel ,ale uz vtedy som myslela na zadne dvierka

vinifera
20. jún 2010

@leelo snažila som sa ťa nájsť medi Zuzkinými priateľmi na FB ale kedže tam má pol SR tak som ťa nenašla .-(

@lenka_66 prečo den blbec? Čo sa zadarilo?

lenka_66
20. jún 2010

@zuziiiicek17 sikulka 😉

lenka_66
20. jún 2010

@vinifera janka ho mala .a leelo najdes aj u mna 😉