Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

leelo
20. jún 2010

no fidisasi mala pravdu. moja, jogurtik na pol dna nestaci

wandeirra
20. jún 2010

janac,aj do BB by sme sli,ale skoda ze nie je dialnica,ako do BA....cez sturec nerada chodievam, je mi blbo z tych zakrut,vzdy musim hore zastavit 😒
ale na BB mam dobre spomienky,chodila som tam do skolicky..

mukky
20. jún 2010

@leelo odkial zistila ze som zavodnena?
meraju mi aj tuk na tom stroji co musim uchopit oboma rukami,zeby z toho?

janac1974
20. jún 2010

@wandeirra aku skolu si navstevovala?tu v BB?

wandeirra
20. jún 2010

Umb PF

janac1974
20. jún 2010

no sturec ani ja nemusim...jedine cez RK ale potom je to omnoho dalej...

wandeirra
20. jún 2010

cez ruzomberok? tak som nesla este

leelo
20. jún 2010

@mukky asi z toho, ze sa na teba pozrela. plus to, co si jej rozpravala do anamnezy.
to sa da lahko spoznat. poznas na prime tu dr.s komplikovanym menom v tom programe: ste to co jite? tak ona vravela vzdy, ze ked ma niekto nadvahu, tak v 99% pripadov vlastne hladuje

wandeirra
20. jún 2010

leelo mas pravdu,aj mne to opakuje dookola stale moj trener,ze ziadne hladovanie,ale pravidelna strava v malych davkach,inac si to vsetko telo uklada do zasoby

janac1974
20. jún 2010

na U.M.Bela mam vela znamych...aj ja som chcela ist na PF odbor vychovavatelstvo,ale
ma neprijali...hned po gympli som robila prijimacky...
inak v ZA mam sesternicku...ona sa tam vidala...ale ani neviem,kde presne byva...nie sme
v kontakte...

mukky
20. jún 2010

@leelo ten serial mam rada,veru 100 krat som si povedala ze castejsie budem a mae davky...ale som sa polepsila aspon,uz par mesiacov ranajkujem aspon jogurt az potom kava...ked som bola tehu som niekedy este o 16-tej nemala v sebe nic,strasné 😔 😔 😔

wandeirra
20. jún 2010

no vidis janac ake je to slovensko malinke...skoda ze nie ste v kontakte,by si si mohla k nej spravit aj ty vyletik s fifom a dali by sme kavicku,pokecali...
a kam si isla po gympli pracovat ci este na nejaku skolu?

janac1974
20. jún 2010

vidala nevydala,neviem uz ani pravopis 😝

mukky
20. jún 2010

@leelo podla mna by som mala ist k dietologicke nejakej,nie?velmi sa bojim cukrovky...a inach chorob....ale stitna je svinstvo,ved som bola vzdy vyziabnuta 😔 a potom toto

leelo
20. jún 2010

@mukky preboha, musis normalne papat. daj si k tomu jogurtu ovsene vlocky, ovocie, oriesky a mas super ranajky. potom desiata, poriadny obed, olovrant a lahka ale vitaminov plna vecera.
pozri, ja jem min 5x denne a vazim normalne, takze sa toho neboj

janac1974
20. jún 2010

@wandeirra ja som si po materskej robila kurzy uctovnictva-jednoduche,podvojne...
takze tomuto sa doposial venujem...

mukky
20. jún 2010

@leelo hormony sa mi zblaznili..pred tehu som dala 10 kg dole,potom v tehu som schudla asi 4-5 kg na zaciatku a to mi nebolo zle 😕 ,po porode rapidne chudnutie a po pol roku asi rapidne priberanie

wandeirra
20. jún 2010

@janac,tak to mas v pohodicke...ja som ucto tiez chvilu robila mp vo firme,ale neznasam ho 😉

janac1974
20. jún 2010

@mukky sa porad s dr.zajtra...nemozes nic nejest...v malych davkach castejsie...
ale urcite hladovka NIE

leelo
20. jún 2010

@mukky ano, mala by si navstivit niekoho na styl dr.bukovskeho. aby zanalyzoval problemy a urobil ti napr. aj jedalnicek.
a co, ma s zle vysledky SZ?

mukky
20. jún 2010

@janac1974 ja som tomu uctovnictvu nerozumela 😀 som chodila na kurz aloe tak to som mala asi 18 a nebavilo ma to 😀

leelo
20. jún 2010

@mukky kazde tehotenstvo rozhadze hormony, ale maly ma uz skoro 2 roky, ani nekojis uz, tak mozes s tym nieco robit

janac1974
20. jún 2010

@wandeirra clovek si zvykne na vsetko...ja som taky rodeny psycholog...mne by sa skor
hodila praca s ludmi...mozno si este spravim nejaku skolu,uvidim...

mukky
20. jún 2010

@leelo ja som bola u dr a on urobil testy rozne,ked dosli tak ajajajááááj,a ja ze zápal,ze?som myslela ze z angin castych a on ze nie,stitna zlaza...
tak ma poslal na endok,mala som ale cakat 3 mesiace 😝 som si zaplatila radsej ako cakat,zobrakli ma hne d a potom mi zistili znizenu funkciu....a dr mi povedala ze mam nepolodne cykly...tak som vysla s placom,zlakla sa...a to som babo odkladala 😔
a ja ze skusme a hned som bola tehu 😀 😀 😀

ale mame to v rodine,babka,mama,sestra,sesterky....so stitnou 😝 ,a mm tiez 😔

janac1974
20. jún 2010

@mukky kurz aloe? 😉 😀

mukky
20. jún 2010

@janac1974 čo? 😀

janac1974
20. jún 2010

@mukky a da sa to vyliecit?ze ti bude SZ fungovat ako ma....

janac1974
20. jún 2010

@mukky viem co je aloe,ale na kurz??hm 😀 😀 😀

mukky
20. jún 2010

@janac1974 asi preklep tam bol na kurz uctovnictva som chodila 😀

leelo
20. jún 2010

@mukky cize to prehanali s tou znizenou funkciou? pozri, po porode ma este nejaky cas zena ovplyvnenu funkciu, cize nedaj sa ani teraz nastrasit. ako vidis, otehotnela si aj napriek straseniu, takze take zle to nebolo. brali ti teraz niekedy krv na TSH hormon?