Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

janac1974
25. jún 2010

ahojte a pekny dnik prajem 🙂
ja nestiham ani vas kuk...vcera maly cely den nespal...som bola hotova vecer,som zaspala skor
ako on....teraz spi,tak sa pokusim docitat,co ste popisali...
mukky rezne su fantasticke...fakt odporucam...robila som vcera 🙂

leelo
25. jún 2010

@maatkka sorry, mam tam preklep. myslela som v 20+ tt. s tym, ze pred 23.tt sa to myslim este poklada za potrat. aj toto ma kazda krajina inak. citala som ale clanky, kde v kanade a usa fakt zachranuju okolo 22tt+. mala som napisat medzi 23-30, nie 20-30

janac1974
25. jún 2010

@mukky si sikovna ako ja 😀 zlomis tachometer 😀

bashenka
25. jún 2010

Ja už som dojedla ... 😉 mnaam fajnové 😀 @janac1974 a už dúfam niesi chorá ??

bashenka
25. jún 2010

No nič?? ....chvíločku možem posedieť a nikto? 😅

janac1974
25. jún 2010

@zuziiiicek17 uplne suhalsim s leelo...nenechaj sa psychicky tyrat...si mlada zivot mas
pred sebou..babka je uz starsia,ma svoje nazory na zivot....si dobra mamicka a vies sa dobre starat
o Miska...tak pridite ku mne...mozme ist aj na nasu chatu,tu nedaleko pod Donovalmi 😉

janac1974
25. jún 2010

@bashenka este ma boli hrdlo ☹ teplotu uz nemam,tak mozno bude uz lepsie...
sa mi nechce ist k dr.

bashenka
25. jún 2010

@janac1974 tak skoré "do-uzdravenie" ....ked u mna nehorí tiež radšej ani nejdem k dokt.
Tak sa majte pekne ... možno večer vás prídem pozrieť alebo až zajtra 😉

janac1974
25. jún 2010

@bashenka dakujem,pa pa

mukky
25. jún 2010

caute som nakukla,chlapi sli von,ja idem ešte dopratať 😝,na stacionár a okupať sa 😅 😅 ,uz si napustam vanu s penou,konecne dnes ide teplá voda.porelaxujem vo vani vonavej,s olejmi,masku na tvár a na vlasy si dám 😎

S spinkal 3 hodky a ja 2 😀

@bashenka ja mu nečítam,ja mu z halvy rozprávam rozprávky,obcas su to bludariny 😀 😝 ,ale tak zaberá....

mukky
25. jún 2010

joj ja som asi o stranku spatne,som si nevsimla ze ste dopisali,ale docitam az neskor,musím ist

mukky
25. jún 2010

@lenka_66 mm šiel k fazuli 😀

lenka_66
25. jún 2010

hhe prave idem tam aj ja.tak su sup aj ty.co mam s mm erdzat 😀

bashenka
25. jún 2010

Čaute baby...

tak mi sme boli vonku na bicykli .... a potom na preliezkach ..Je tam jedna otrasná nebezpečná preliezka na ktorú samozrejme Laura stále chce ísť ... a mám otrasný zážitok Laurinka mi dnes spadla z tej preliezky, človek chvílu nedá pozor a bola na zemi ...a to som tam ešte bola aj s priatelom sme nestihli zachytiť... sa cítim mizerne ☹ ☹

bashenka
25. jún 2010

mi --- malo byť "my" ... už som aj písať zabudla... 😔

petka035
25. jún 2010

ahojte som to len tak v rýchlosti preletela.nemám čas cez den na net a večer ledva dočítam. ráno sme vstávali 4:45-fakt sila,hodinu som sa ju snažila uspať no márne.samozrejme,že aj v noci býva hore a cez den spí tak hodinu na dva krát, čiž po pol hodine a to vonku v kočíku.

vinifera
25. jún 2010

Neboj bashenka - prebolí. Za to nie si zlá mama. Ťažko sa aktívne deti strážia.
My sme boli doobeda na nákuup v meste. Na obed sme spali. Poobede trolinku poupratovali. A teraz pod večer v hypertescu. No to decko vydrží v nákupnom košíku tak 10 min. A potom už odtiaľ vylieza a štverá sa von 😠 Fakt zábava nakupovať. Kurde svokrovci ho tiež berú na nákup. A dovolia mu behať po obchode. Ale tak ja chodím sama. Ja ho nemôžem nechať behať lietať po celom Tescu a upratovať za ním. Bola síce so mnou kamoška (kvôli nej sme tam vlastne šli - chcela si kúpiť bižu zajtra na svadbu) Ale tak ona je o 2 barliach. Tak mi moc nepomohla.

bashenka
25. jún 2010

Mne tiež v nákupnom chvíločku a potom už vymýšla .. 😅 aj do toho autíčka chce ísť ale tam tiež len chvílku vydrží, s nou nakupovať tak to je pestré ...a ešte ked vidím tie rady pri pokladniach tak konec. Niekedy vydrží ked ju nevyberem z kočíka a zabávam ju alebo jej niečo strčím do ruky... no dúfam že prebolí lebo stále sa klepem ešte z toho všeličo sa može stať z takej výšky padnúť to nieje sranda ... nemusí sa to hned prejaviť, ale tak vidím že snád je v pohode .. kamoškin malý tiež tak padol ale ešte menší bol, len sa otrepal a išiel dalej...

mukky
25. jún 2010

malý este nespí 😖 som tam bola 20 minut spievať 😝 a uz ma to nebaví...kukám tv,dnes máme s mm výročie svadby,isiel kupiť pizze 😠

nestiham dočitať len som nakukla a som zvedava že
@lenka_66 videla si Savierka? 😕 😀 ,boli tam asi hodku s mm a s loptou,mal zelenu čiapočku

zuziiiicek17
25. jún 2010

Ahojky 🙂
ja som 🙂 nes bola v meste skoro cely den .teda od rana od deviatej do pol piatej 😵
isla som na gyndu a moja dr tam nebola ,tak som sa prebjednala na osmeho 😒 uz som to chcela mat za sebou 😒
a bola som aj za byvalou triednou profkou 🙂 cela skola mala zabavu z miska 😵 ale sranda je ,ze misko krivo kukal presne na moje nejmenej oblubene profky 😀

lenka_66
25. jún 2010

caute,

idem docitat ,tak snad do nedele stihnem 😀

@mukky videla aj nevidela.ak mal S cervene teplacky tak hej .ale oni boli na tych drevenych lavickach a ja na chodniku.ale pekne bezkal strom - lavicka - strom 😵

@bashenka - utecha to sice nie je ale este sa vsetky mnohokrat budeme citit mizerne pri nehodach ☹ 😉

mukky
25. jún 2010

@lenka_66 S mal oranžové tepláčky a ked tak bežkala tak to bolo on 😀 😀 a mal sivu bundicku s kapucnou,mm ho vraj nafotil tak idem akurat kuk

mukky
25. jún 2010

@bashenka ☹ juj ako je malej?spadla nejak bokom?

lenka_66
25. jún 2010

@mukky a manzel bol v tmavomodrom (asi)

,me sa tam prihovoril jeden otecko s 2 detickami.pride k nam a ze AHOJ 😕 .neviem o co mu islo.hladal novu mamicku ???

mukky
25. jún 2010

@lenka_66 hej v tmavom,uz som si pridala S fotku od fazule 😀

haha a aspon bol fešný ten co sa prihovoril? 😀 a co ty na to..mozno sa len pomylil,nie?

mukky
25. jún 2010

@zuziiiicek17 a kde si bola este okrem skoly tak dlho?

mukky
25. jún 2010

@petka035 ☹ ,musíš to mať náročné..este stale Ninka zaspáva len von?a kolko krat chodite von a na ako dlho? a mm uz pracuje,si sama doma s malou?

lenka_66
25. jún 2010

@mukky a co ti ja viem .ja som ako puk cumela.zacal s marekom kecat .

a to s tou fazulou som myslela tak ze vtedy tam boli take chude baby ako palice k fazuli.kedze ty si pisala ze mas 25 kg navyse tak som hladala skor gulate teleso 😀 s malou vrtlkou (cize s S)

mukky
25. jún 2010

@lenka_66 😀 😀 😀 jáj 😀 lebo su tam take kriky a vyzeraju ako fazula 😀 😀 😀 ,ved si mohla ist za mm 😀

lenka_66
25. jún 2010

@mukky a povie ze dalsia sahnuta z kobyla z kona