Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
29. jún 2010

@leelo heh 😀 to aj mna vzdy bavilo ,ale ja uz som ich aj skusala .Ked som bola na praxi v salone ,tak som tam licila .To bolo super .a doteraz ked nieco potrebujem ,tak skocim za tou kozmetickou u ktorej som praxovala 🙂 ona ma naucila asi viac ako majsterky v skole

zuziiiicek17
29. jún 2010

@leelo to je talianska kozmetika vsak ?
vyzera dobre ,ale pre mna je prilis draha ...zatial 😀 ja sa raz vysvihnem a budem si kupovat diora 😀 😀

leelo
29. jún 2010

@zuziiiicek17 tu ked sa idem ostrihat alebo ked som bola na kozmet., tak stale su tam praktikantky, neviem ako ich mam nazvat... tu je to velmi prisne, zakaznicky aj kozmeticky ich hodnotia a ak nemaju dobre, nenajdu si robotu. dokonca na nich robia vselijake pasce - ze pride znama majitelky salonu, zacne mat blbe poziadavky, provokuje a je na tej mladej, ako to zvladne ☹
mne jedna mlada umyvala vlasy aj s masazou, vobec to este nevedela, ale povedala som potom kadernicke, ze dobre to spravila, len nech ju daju casto masirovat, nie len zametat vlasy 😉

leelo
29. jún 2010

@zuziiiicek17 ano, ja som si ju nakupila v zlavacj, ked v tescu v starom meste rusili predajnu. eliska mi radila, co presne cez telefon 🙂
mozem ti povedat, ze som si kupila napr chanel ceruzu, ale zdaleka nebola taka ako colliistar.
no YSL mam velmi rada, asi najradsej. tu su daleko lepsie ceny, teraz to viem porovnat

zuziiiicek17
29. jún 2010

@leelo na mna boli stale zakaznicky dobre .aj ked som sa ucila .dokonca mi aj zaplatili aj ked nemuseli 😀 ja som bola rada ,ze sa nieco naucim.Vtedy som robila za jeden den 10 masazi ,15 oboci a stale som licila atd ...mna kozmetika a licenie velmi bavi ,ale u nas je uz tolko kozmeticiek ,ze neviem ako sa uplatnim

zuziiiicek17
29. jún 2010

no ,ideme my do mesta 🙂 majte sa babulky

mukky
29. jún 2010

@leelo si predstav ze ja tie ceruzky s rozmazavatkom nepoznam 😕

leelo
29. jún 2010

@zuziiiicek17 uplatnis sa tym, ze si pomaly, pracne, ale dobre vybudujes siet zakaznicok. staci byt mila a trpezliva a pytat sa zakaznicok, co sa im pacilo a co nie, dat na nazor, zleosovat sa. lebo fakt dobrych kozmeticiek je malo. je vela priemernych, to robi dojem, ze je trh nasyteny. ale nie je. ja som dlho hladala, nez som nasla taku, co vie vycistit plet. divila by si sa, ale mnohe pucia nechtami. jedna mi rypala do znamienka!

leelo
29. jún 2010

@mukky urcite poznas: na 1 konci je ceruza s vrchnakom a na 2.taka mala spongijka na dymovy efekt, zvacsa prekryta priesvitnym vrchnacikom

leelo
29. jún 2010

@zuziiiicek17 nechoood, strasne ma bavi debata s kozmetickoooou!!! 🙂 ☹

lussy23
29. jún 2010

Ahojte. Mukky, všetko najlepšie k meninám, veľa zdravia. Ako sa má Váš synček?

Ozaj, náš Filiko sa nám vyhádzal. Možno má AE. ☹Ale nevieme. Zajtra idú k doktorke. sú vaše deti na niečo alergické?

leelo
29. jún 2010

@mukky ta je sice na obocie, ale ide o to, aby si to videla...
pouzivas aj na obocko ceruzku?

leelo
29. jún 2010

baby, tak najzaujimavejsia debata v historii tejto temy (ak odmyslim prvych par stran) a vy zdrhnete! ☹

@lussy23 vysyp nemusi vzdy znamenat alergiu. skus vysadit to, co si mu dala. moze to byt aj viralne, mozno s niecim bojuje aktualne.
vini sa trapi s alergiami maleho, ona ti porozprava. ale pokial nemate diagnozu, tak sa tym zbytocne zaoberas 😉

mukky
29. jún 2010

@leelo som uspavala amleho idem docítat uz haji

mukky
29. jún 2010

@leelo ja som si kupila 4 stetce v rakusku a nebolo to lacné 😔 ,potom 17 stetcov v tej sade,tak som pred mm uz chcela ten jeden zatajiť 😀 😀 😀 ,lebo by nechapal naco mi je dalsi 😝 ,ale tak zaplatil,zagulal ocami a zamrmlal 😀 ,ale aj tak ten stetec nie je uple taky ako potrebujem ale priblizne podobny 😝 ale ucim sa aj s ním a ide mi to uz pomaly tak ako chcem 😉

bashenka
29. jún 2010

Ahojtee... moja už tiež hají... aspon dúfam, idem skontrolovať 😉 my máme dnes strašne teplo 😉 ...ani neviem čo poobede vymyslieť ... možno pojdeme do mesta na zmrzku a tak popozerať ...nemám šajnu 😅 čo vy budete robiť poobede s detičkami?? ... a neignorovať otázku prosím 😠 .... 😝 ... sa mi varí papu, tak budem odbehávať.

leelo
29. jún 2010

@mukky podla coho sa ucis robit so stetcami? mas nejaku knihu/link na youtube?

wandeirra
29. jún 2010

bashenka ahoj,no daj nejaky tip poobede,ani ja neviem co vymyslim..zachvilu sa mi asi zobudi,spi od 12

bashenka
29. jún 2010

@wandeirra ja práveže nevieeem 😀 ... a odkial si ty?? Nech znížim, alebo zvýšim okruh možností .... my pojdeme možno do mesta čo som už písala 😝 kúpila by som malej také lego čo ste tu raz spomínali, na ihrisku sa mi nechce trčať ... to mi zas uberie 10rokov zo života pri tých stresoch a na kupko sama nepojdem 😵

wandeirra
29. jún 2010

@bashenka zo ziliny...neviem preco mi to stale neukazuje mesto v pase,aj ked to mam nastavene ze verejne. my sme boli na ihrisku doobeda dve hodky,uz sa mi tiez nechce poobede tam ist a aj dost pecie. lego planujem kupit aj ja malemu za mesiac na narodky. a na kupko mozno koncom tyzdna dnes je teplejsie prvy den,bude tam este studena voda. mna napada tiez len ist sa do mesta poprechdzat a na zmrzku 🙂 ale iba mne malemu ee,vcera mal hnacku.

nikollette
29. jún 2010

Ahojte...
My sme vstali okolo 11tej, napapali sa a do teraz sme boli vonku na dvore. V piesku, s autíčkom sa hral malý a tak...
Tiež by som išla najradšej na kupko, je také teplo 😝
Cez víkend asi pôjdeme...
Dnes dojdu dvaja yorhovia do nedele... Sa "teším" 😒

nikollette
29. jún 2010

Bashenka, čo budeme po obede neviem 😒
Teraz ideme dať malému ešte polievočku, a pojde do pol hodky hajať. Rátam do takej 17tej.. a potom fakt neviem.. budeme doma v chládku, odpočívať, hrať sa... Ked je vonku taký hic...

mukky
29. jún 2010

robila som si obed,uz som tu

bashenka
29. jún 2010

Moja bude spať tak do 16-tej .. ja by som jej aj urobila bazénik na balkóne, možno na chvílku ale necem byť celé poobedie doma lebo mna by porazilo... 😅 vidíš ja zas nemám hava, ja by som rada postrážila ...niečo malé 😀

leelo
29. jún 2010

@bashenka ja mam o dost mladsie bibino ako ty, takze tam su tie programy ine. ale pred 15.00 s nim urcite von na slnko nepojdem, aj tu je hic strasny. mame sice tu hned park, tam je to dzungla a tym padom klima, ale to pocka. ved my nez sa najeme...ajtak este spi.
potrebujem kupit slnecnik na kocik, strieska ho chrani len po nohy a na tie mu svieti 😝
my by sme mali mat dnes slavnostnu veceru niekde v podniku, ale maleho tym trapit nechceme. asi pojdem fakt s malym do mesta a mm tam za nami pride, ked zozenie darceky

mukky
29. jún 2010

@lussy23 ahoj ,velmi pekne ti dakujem za blahozelanie 😵
S nekakal vcera ani dnes este,sirup uz nedavam,len probiotika,dnes mal pomarancovu stavu aj slivkovu,aj acidofilne mlieco po par dnoch tak uvidím ci bude lepsie ☹

F vela zdravicka adaj vediet ako dopadli u dr a pozdravujem sestru

bashenka
29. jún 2010

@wandeirra moja mala aj včera :D ...a asi teda aj dnes 😝 ..ja len dúfam že nás salmonela obíde. tu už je hrozne teplo... tak v žiline neviem kam by ste mohli 😎 ale mám tam kamošku s babatkom 😀 a on ked vidí že ty máš zmrzku, tak on nechce?? ... Moja ked vidí že má jeden kopček a ja dva, tak bude pišťať pokým jej nedám tú väčšiu aká je už prefíkaná 😀
@leelo aj ja chcem slávnostnú večeru ... 🙂 a to na akú príležitosť?? ...či výročie alebo len tak?

bashenka
29. jún 2010

@mukky kde máš fotku?? ...také nezvyčajné .. 😅 a aké probiotiká si sa rozhodla kúpiť??

bashenka
29. jún 2010

jeeee @wandeirra to tetovanie sa ti neroztiahlo po porode??