Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
4. júl 2010

@bashenka ja dávam kmín drvený alebo celý,pridavam aj cesnak obcas,cibulu,kopor a petržlenovu vnať

mukky
4. júl 2010

@zuziiiicek17 mojko,tvoj p je jednoducho este asi detsky zmýšlajuci chlapcek,a asi mám pocit psychicky labilny alebo čo,stale plače,je v depke,neviem...
ja som mala vztah s o 10 rokov staršim priatelom a tak ma velmi miloval,zboznoval,tiez plakaval ,urobila som mu vela vecí a on aj tak chcelk byt so mnou
tak som ho lubila cez 2 roky velmi ze az..ale ja som potrebovala niekoho raznejsieho,nie slabocha,som ho opustila,ale dodnes mam na neho krasne spomienky a on mi po asi 2 rokoch ci roku v den jeho svadby volal ze ak śa vratim neozeni sa ☹ a to sme spolu skoro neboli v kontakte

nikollette
4. júl 2010

Mukky pekne si to napísala. Že si potrebovala poriadneho chlapa, nie SLABOCHA !!!

mukky
4. júl 2010

@leelo si ma predbehla s tou vegetou 😀

janac1974
4. júl 2010

cafte...
my sme cele dni niekde vonku,maly mi odmieta spavat a ked nahodou zaspi,tak tu nakuknem,tak ako teraz...
kupkame sa v bazene,alebo sme niekde na vylete...vcera som bola s malym u nasich na chate,
je tam trosku chladnejsie,lebo je to v horach...tak bolo super....
@mukky to su chlapi 😠 moj tiez mava svoje dni...ja vtedy radsej zdupkam z domu,ako by som sa mala
s nim bavit...a varila si super obedik...mnaaaam 😉
@leelo stolicka vyzera super
@nikollette aj my sme papali na dvore a takto sa malemu paci v bazene...aj mamine...voda je teplucka

nikollette
4. júl 2010

Jani perfektnééééé 😵 😵

mukky
4. júl 2010

@bashenka neboj sa zlatko,pri nás sa vycvičís,aj maminu 😀

a párky este dávas? 😕 😀

mukky
4. júl 2010

@bashenka v tvojom veku je suoer co robis pre malu a ako sa snazis aby bolo vsetko ok 😅

mukky
4. júl 2010

@bashenka kolko ma mama rokov?moja 52 bude mat a pochopila...a som raz dala ked S ckal cumel do praskoveho cukru lebo mi tak poradila 😀 a sa teraz na tom smejeme ze ake sme boli hlupe a uz sme mudrejsie omnoho odkedy som sa zacala strave venovať 😀
este som chcela aj do medu dať aj ona 😀

mukky
4. júl 2010

@nikollette nesledovala som ich v kuse,ona tam vobec nemali byt na ihrisku ,ale boli von s odrazadlom a ked som videla kde su a jak maly na tom slnku konec
aspon ze bol natrety a mal klobucik

janac1974
4. júl 2010

ja vegetu este nedavam,trosku soli ano,kvoli jodu,ale inak dochucujem bazalkou,rascou,pazitkou,petrzlen.
vnatou...

mukky
4. júl 2010

@janac1974 mozem si zbalit veci a prist k vam do bazena? 😀 uprimne ti zavidím,supeeeer a ja ceeem

ja som dostala vecer mrchu a asi mm ma nervy miesto mna 😀

mukky
4. júl 2010

podvečer alebo vecer prídem a dočítam ak sa bude dat 😔
S vcera kakal po 4 dnoch 3 krat 😔

janac1974
4. júl 2010

@mukky jasneeee 😉 prid...skoda,ze byvas tak daleko...bolo by super,aj deti by sa pohrali 🙂

nikollette
4. júl 2010

Už si prišli pre psov. MP šéf s priateľkou. Ešte sedia u nás na dvore.
Malý ešte hajá. Ja sliedim na MMB 😝

nikollette
4. júl 2010

Také teplo je stále, že by sme sa najradšej ešte išli kúpať.....

mukky
4. júl 2010

@nikollette ahoj moja,nenajdes mi nejake detske fotaky na MMB? 😀

som len nakukla,varim malemu slivky na kako a primiešam mu do kaše na veceru,taku ochutenu kašu nemal uz hadaj aj 3 týzdnem,vacsinou um ma na veceru
sme si čitali a teraz sa hraje s odražadlom,fuj ale je este stale horuco 😝

nikollette
4. júl 2010

Nič iné som nenašla 😒

mukky
4. júl 2010

@nikollette kuk potom ale ja som myslela hrackarske,to asi nie su hrackarske nie?lebo ten za 8 sk 😀 sa mu rozletel 😀 ideme papať

mukky
4. júl 2010

jeden maju v draciku nejaky litle ci aký ale ten je taký nič moc

mukky
4. júl 2010

@zuziiiicek17 netelefonuj telo ale píš 😀

zuziiiicek17
4. júl 2010

@mukky ta ked telo kecas 😀

mukky
4. júl 2010

@zuziiiicek17 co telo telefonuješ a s kým?furt maš obsadené 🙄

zuziiiicek17
4. júl 2010

@mukky 😀 ťapa ...s mukky telefonjem ...nepoznas 😀

mukky
4. júl 2010

@zuziiiicek17 taku ťapu nepoznám 😝 😕 😀

nikollette
4. júl 2010

Nakukla som ešte...
MP robí ešte palacinky s pudingom a ovocím, na moju žiadosť 😀 mám chuť strašnú 😵

Zuzi, super foto 😉

zuziiiicek17
4. júl 2010

@mukky ???? co tooo ?

mukky
4. júl 2010

som sa vybila 😀

zuziiiicek17
4. júl 2010

@nikollette diky 🙂 🙂 🙂