Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
10. júl 2010

@petka035 mmm ,dakomu dobre bolo 🙂

a ja pridam fotky zo zahrady 😵 misko je sice spinavy ako prasiatko ,ale neva ,mal domace 😀 travicka sa mu paci 😵

petka035
10. júl 2010

Zuzi podarený je, to Ninka ked ju položím na trávu,tak sa ani nepohne-fajnovka je 😝 😀 ale Miško ako vidím si trávičku užíva 😵

zuziiiicek17
10. júl 2010

@petka035 misko sa tiez nelozi po trave ,len ju obchytkava ,este nechape co to je 😀
Ale ninka je nadherna v bazene 😵 sa podoba na ocka sa mi zda

petka035
10. júl 2010

@zuziiiicek17 😕 všetci hovoria,že na mna-ale to sa zistí asi až časom 🙂

zuziiiicek17
10. júl 2010

@petka035 po oboch ma cosi 😵 moj maly je uuuplny ocko 😅 ludia sa ma pytaju ci je vobec moj 😀

petka035
10. júl 2010

@zuziiiicek17 hádam ta TP nepodviedol 😀

zuziiiicek17
10. júl 2010

@petka035 😀 no ,musim sa ho opytat ,ci je fakt moj ,lebo mam iste pochybnosti ...ale ked zacne hundrat ,tak je cisty ja 😀

nikollette
10. júl 2010

Ahojte..
Ja len narychlo z mobilu. Boli sme dnes tradicne v Ba, nakupy, najest sa a tak...

Chris sa ma ok, ako keby mu nic nebolo. Nesvrbi ho to, ani nic..

Teraz sme dosli dnu. Mp este zakryva bazen co sme dnes kupili v draciku. Doteraz sme sa tam s maly santili. Este v tme.. Uplne jakuzzi to bolo.. Sme tam napustili uplne teplu vodu z kupelne hadicou.. to bude ucet, ale stalo to zato.. Uplne tepla voda, horuca ako vo vani, perfektna... Zajtra pridam aj foto, z mobilu sa mi neda....malemu sa straaasne pacilo..

Dufam, ze ste vsetky ok, aj deturence...
Vsak ja nakuknem..papa

zuziiiicek17
10. júl 2010

@nikollette pridaj fotky urcite !som zvedavaaaa ...
inacked spominate vodu...prisli sme na to ,ze mame poruchu vodomeru a natocene je uz 212 kubikov za asi tri mesiace🙄 odniekial to riadne tecie asi ...

zuziiiicek17
10. júl 2010

a idem uz spat ...snad sa dnes uz aj vyspim trochu 😖

janac1974
10. júl 2010

ahojte...
tak so mnou riadne mm vybabral...sa nas**l,lebo dcera bola na nete 5hodin...tak vybral kartu
a schoval...ale uz ju mam spat,takze chcela by som dodatocne popriat Savierkovi k jeho krasnym
2ročkom veeeela zdravicka,nech je stale taky krasny, a usmiaty 😵 😵 😵
Niki je mi velmi luto,ze mate taketo trapenie...vyzera to fakt ako stipance...

@zuziiiicek17 maly je aky smejko...krasne dietatko...cely tato 😉

janac1974
10. júl 2010

@petka035 dievcata dedia krasu po mamine,takze je cela ty 🙂

janac1974
10. júl 2010

ja uz pojdem asi tiez spinkat,lebo vcera som vela toho nenaspala,kedze som bola do 4tej v meste...
prajem dobru nocku 😔

zuziiiicek17
11. júl 2010

@janac1974 akurat vcera som na teba myslela ,ze kde si zmizla 😕 a preco to TM urobil ? on je taky nervak ? mne by to teda skusil niekto urobit ,to by videl ten cirkus 😀

lussy23
11. júl 2010

Ahojte. Akosi ste málo popísali.
Zuziček a čo také mám ešt epovedať? Asi ešte to, že rada pečiem, aj keď okrem griláže a prázdnych veterníkov nejem z toho takmer nič. 🙂

Včera sme robili taký ,,domáci pribináčik"
Do mäkký tvaroh sme zamišali s bielkom a dvomi lyžičkami cukru, do toho jogurt. Chutilo to ako pribináčik 🙂 Potom sme tam zamiešali rozmixované jahôkdy, jabĺčko a banánik. Všetkým veľmi chutilo. Bolo to dobré, lacné a zdravé 🙂

Mukky , prosím, chcela by som tú stránku o výžive. už tu kdesi bola.

lussy23
11. júl 2010

@mukky - neviem, ale už ste tu dávali taký link o zdravej výžive.

nikollette
11. júl 2010

Ahojte...
My sme od 10tej hore... Napapaný, sme sa hrali v piesku a na dvore...
Voda v bazéne už vychladla ☹ no čo už, rátali sme s tým... malý ide spinakť, ja popracem, a potom sa ideme kúpkať do bazénika von... Nie je veľký, len taký klasický rodinny obdlžnik. Mali sme aj ten modrý kruh velký, určite viete čo sa všade predávajú, ale dali sme to svokrovcom, lebo pre nás je na tento rok ideálnejší takýto... Hlavne pre malého. Ale zmestíme sa tam v pohode, aj úplne rozvalený.

Na kramáre ideme až v utorok... No uvidíme čo nám tm povedia...

Fotka bazénika... Ešte tam nie je celková voda, vtedy sa len napúšťala hadicou... Inak je skoro do plna bazéna 😉 Sme to napúšťali cca 3 hodiny 😝

nikollette
11. júl 2010

A to MP dosť velký má okolo 107kg, a úplne v pohode sa ta, rozvalí 😀
A hento koleso pre miminá, sme včera rozbaili, a že deravá jedna časť 😠 ale zbytočne by sme to išli reklamovať, ako dokážem že nie my sme ho vyderavili, no nie? Musíme kúpiť do dovolenky nové...

mukky
11. júl 2010

ahojte,
my ideme oslavovať S narodeniny na chatu ked vstane,vstal o 6/ale tentoraz dobre,lebo na chate by sme chceli byt aspon o 15-tej/,tak zaspinkal o 11.
bude tam aj svagrina s troma detmi tak sa pohraju 😵 ,sa tešííím

doprala mi pracka,idem 🙄

nikollette
11. júl 2010

Mukky IP 🙂

zuziiiicek17
11. júl 2010

@nikollette aako tu vodu ohrejete ? ci myslis ,ze slnko vyhreje ? mne vonku vzdy strasne rychlo vychladne voda ,takze sa maly clupka asi 15minut a uz ho beriem dnu ,lebo je strasne studena voda 😒

@mukky ,no ze si sa ozvala 😀

nikollette
11. júl 2010

Zuzi, Miško je celý tatino 🙂 zlatučkýýýý 😵

nikollette
11. júl 2010

No my sme sa kupali včera od 19tej do 21:30 a stále nám tam tiekla hadicou úplne vrelá voda, čiže nestihla vychladnúť... Bolo to ako kúpel... No teraz sa tam budeme kúpať už len v takej na akú slnko ohreje... Ajtak je vonku teplo, tak vlažná voda bude fajn... Len včera sme chceli teplú, lebo už slnko zašlo, a my sme ešte chceli vyskúšať bazén, a aby nám nebola zima. A hlavne malému. Ale ved deti takéto malé, bežne vídma s akúpať vo velkých bazénoch, jazerá, mori... Takže neva ked nie je horúca voda v takomto teple 😉

nikollette
11. júl 2010

My sme mali včera so sebou aj našu čivavu. A keď už moc dychčala tak sme ju šupli do kočíka, a tam sa jej veru vedla maléhop páčilo. Sme boli ako atrakcia, každý na nás pozeral a usmieval sa 😅 aj v Avione každý len pozeral 😅
Naša čivava je ako bábo, chodiť vedľa nás to nie, na to bola lenivá. Ale v kočíku, už bola vo svojom živli 😀

zuziiiicek17
11. júl 2010

@nikollette dakujem 😵

my sa snad tiez budeme kupkat ...ak nebude fucat .je sice horuco ,ale fuka .tak som zvedava

nikollette
11. júl 2010

No idem ja upratovať troška a potom šup do vodičky 😵
Majte sa

janac1974
11. júl 2010

ahojte...

@zuziiiicek17 ano mm je taky naladovy a ked dcery stale musia robit hluposti 😠

@nikollette super bazenik...sa maly rad kupka?lebo ten moj on by bol len vo vode...uz aj kožu rozmocenu ma
a nechce ist von,reve a reve....on nechce byt v tom svojom malickom,ale vo velkom bazene,takze sa musime
striedat s mm...a este zacal zase strajkovat s jedenim...rano nechcel nic,ani jogurt ani chlebik ani ovocie...na obed
detto...kuraci vyvar ma rad,ale ani do ust nechcel dat...nakoniec zjedol par lyzic pecienky s ryzou a teraz v spanku
deci mliecka...ja neviem,co mu zase je...ach jo ☹

zuziiiicek17
11. júl 2010

no ,su v tom veku 😀 ale myslim ,ze ja som robila horsie voloviny...

my sme sa poobede kupkali .pridam fotky do albumu 😵

bashenka
11. júl 2010

Ahojtee.. My sme akurát došli domov, stihli sme ísť na zlaté a ešte aj tehelné pole.. Ale bolo to hrozné, úplne som sklamaná...všade plno ludí ale až nejak moc😖 ...a už som skončila s týmito kúpaliskami, vobec som si neoddýchla, žiaden relax...cez týždeň vyčistíme bazén u svokrovcov a budeme chodiť tam ...a vybavené, neviem čo ma to skor nenapadlo
😉 A ja to teplo už nezvlaaadam.. Neviem ani v noci spať .. Fuj..