Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
12. júl 2010
mukky
12. júl 2010

ale švagrinu mám rada,to že inak stravuje deti alebo ma iny pristup je jej vec a jej manzela,mne nepovedala ani slovo,si casto piseme ona vie aka som...
a ma toho dost s troma detmi...nema to lahke tam kde zije...ma moj obdiv

som aj tak rada ze je tu aj s detickami asi aj zajtra sa stretneme ale uz bez s.......ov 😀

mukky
12. júl 2010

deticky su strasne zlaté a také kludnucké,nebehaju a nelietaju,len S behal 😀

mama.wolfka
12. júl 2010

jak dobre, že som dnes pekne rovno zasadla za pc a nepustila sa do žiadnej roboty, aspoň sme pokecali zase po čase 😀
včera som napr. konečne po pol roku upratala potravinovú skriňu 😀
v poslednej dobe ma chytajú takéto šajby 😀
ešte mám v pláne prebrať obrovskú horu papierov a všeličoho, keď sme sa sťahovali, tak som len všetko nahádzala do skriniek, ale je tam toho min. 80% na vyhodenie, niečo treba pozakladať, tak ešte tomu venujem asi jednu nočnú 😀
teda ak stihnem ... 😀

mama.wolfka
12. júl 2010

@mukky tak to má byť ... myslím s tou švagrinou, každá si urobíte po svojom a nemusíte si do toho rýpať, ani sa zhadzovať navzájom ... to je ten rešpekt

mukky
12. júl 2010

@mama.wolfka ani som si nedala ziadnu sladkost na nervy 😀 supééér 😀 si ma ukludnila 😀

hej to poznám tie stavy,také šajby 😀

kukam na papierik ze dr maleho robi poobede 😕 a ved segra vravela ze od rana,teraz neviem 😝

mukky
12. júl 2010

@mama.wolfka veru,dobre sme si pokecali konecne 😀 a som chdela si ist dnes skor lahnut 😀 aspon o 1.45 bol moj plan 😀 na silu ale som chcela ist nech sa polespsim 😀

mukky
12. júl 2010

uz si pojdem lahnut,lebo ked S vstane o 6 ako dnes mám po ptákách 😀 a rano vstavam ja....mm mi nakazal NEBUDIT 😀

mukky
12. júl 2010

joj jaka som hladná......som sa ani nenajedla na chate a tak som sa tesila 😢 som si dala rezen kuraci a kasu a som ani nedojedla od nervu,ani som si chlebicek a ani jednohubky nedala 🙄 ,len 2 male kusky z torty a i pohar coly 😨 a kavu a aj to len polku lebo mi ju starsi vylial 😀

mukky
12. júl 2010

@mama.wolfka este pises ci uz si idem lahnut?? 😀 zajtra odpisem na ip,teda dopisem 😀

mukky
12. júl 2010

no idem ja S uz par krat vyskal zo sna dost silno a sa mu ani necudujem po dnešku ☹ idem ho chytit za rucku,tak mi to chyba ze nespi pri mne v posteli ,nepoznam to objatie s dietatkom ☹ ,on sa ani tak nechce tulit ked lezi nahodou na posteli,hned zdrhá ☹ ☹
ja len tak cez postielku cez mreze na neho pozeram ☹

papa vsetkým

mama.wolfka
12. júl 2010

@mukky tak som rada, nemusíš mať ani výčitky kvôli diéte ... hoci dnes by si aj tak nemusela mať, dnes máš plné právo na kopec čokolády 😀

tak dr ráno zavolaj a uvidíš ako je tam

ja už inak tiež nebývam veľmi dlho hore, už len tak do 2. ... teda včera tuším do 4. ale ani neviem čo som tak dlho robila ... jáj už viem, tú kuchyňu do 1. a potom som hľadala kabelku Nike nejakú dobrú 😀 ale nič som nenašla 😝

my vstávame v poslednej dobe o 7., to je ešte celkom v pohode, niekedy aj dlhšie vydrží

jaaaj ešte som chcela k chate, vyzerá to tam na krásne prostredie, závidííííím

veru idem už aj ja do hajan, už ma chrbát bolí a aj pohajať treba niečo ... veď čo keby zajtra ... 😀 tak nech som trochu oddýchnutá 😀

petka035
12. júl 2010

ahojte idem dočítať,som to len tak narýchlo prebehla.@mukky fúha svokrovci sa predviedli 😒 to je aj u nás tak,svokor sa chváli,že svoje vnúča(mm sestrinsyn)ako 6mesačné naštopal klobásou 🤐 a starajú sa čo je Ninka,oni špenát,brokolicu a podobne hádam v živote nemali v hube ,len slaninu atd a tým krmia aj deti-ale je to ich vec-nestarám sa do toho,ale oni do nás ano.ved ked mala N pol roka tak švagrinná mi zadrbala či jej nedávam lízatko,že to by si mohla už polízať 😝 proste sranda s nimi 😔 minule ma mm vytočil,lebo sme boli u nich a sa svokra pýtala,že čo jedáva malá a on,že všetko 😕 ale som nič nevravela ,som nemala náladu

petka035
12. júl 2010

tak dočítané.Niki zlatý je malý v posilovni 🙂 @mukky mne to jedno či bude sukromná alebo nie, prisposobím sa
😉 teda ak ma do nej niekto pozve 😅 my dnes budíček 4:50-hodinu som ju potom ešte uspávala ale nič z toho, teraz som ju šupla do kočíka a pospala 25min-ale tak aspon niečo.potom pojdeme von okolo desiatej, musím zbehnúť na poštu-zbožnujem teperiť sa s kočíkom niekam. a ešte asi aj do nejakého obchodu kúpiť niečo malej k meninám.sme jej toho pokupili dosť ale všetko sme jej dali už skor(však nič nevieme vydržať)tak aspon dáku maličkosť nech dostane v daný den. len neviem ako s kočíkom-lebo do žiadneho obchodu v meste sa s ním nedostanem 😖 lebo my máme v centre len jedno hračkárstvo v priore a aj to na poschodí a výťah ee,len eskalátor alebo schody. tak jej kúpim asi niečo v potravinách 😀

zuziiiicek17
12. júl 2010

@petka035 MALEJ NINKE VSEEEETKO NAJLEPSIE K MENINKAM,NECH RASTIE DO KRASY ,NECH JE ZDRAVUCKA A NECH ZACNE PEKNE SPINKAT 😵 😵 😵 😵

petka035
12. júl 2010

@zuziiiicek17 dakujeme 😵 a prianie krásne,dúfam,že sa vyplní hlavne to posledné 😉

zuziiiicek17
12. júl 2010

niki ,maly je podareny 😀 chce byt ako tato 🙂

@mukky ,no tvoji svokrovci -no comment 🙄 poznam to ...zaskrtit ,dobit ,utopit,dovidenia

@petka035 moj maly zacal saskovat ako ninka 🙄 dnes sme boli hore o 5.15 😠 som myslela ,ze ma trafi .keby aspon do sieeesteeej 😖 joj ,kedysi sme pospali do siedmej -osmej

janac IP 😉

zuziiiicek17
12. júl 2010

Idem daco schalovat ...a daaam si KAVU !!! JA neprezijem toto asi .Chodim ako mrtvola

petka035
12. júl 2010

@zuziiiicek17 fúha tak ho tá moja potvorka na dialku asi nakazila 😝 😀 dúfam,že to mal dnes len nejaké vybočenie a zajtra pospí dlhšie,lebo takéto vstávanie je o držku,potom je den strááášne dlhý 😝
ja už mám kávu dávno za sebou a idem pohladať niečo na ranajky.len čakám kým mi mm zavolá,majú nastup tak nemôže. a ked mohol tak som ja nemohla 😝 😀

bashenka
12. júl 2010

Dobré ránko ranné sovičky 😝 ... my sme vstávali o pol 10-tej, také úžasné ranajky som jej urobila a ona mi nimi pohrdla ☹ ... dala si pár lyžičiek a dalej nič moc len zasa utekala strkala si dudel do úst a ani za nič ho vybrať... teraz si kreslí a idem jej ešte mlieko urobiť ... absolútne netuším čo budeme v tomto hice dneska sami dve robiť .. 😔 😔

nikollette
12. júl 2010

Ahojte...

Baby ja už vôbec nestíham dočítavať, na nete som minimum. Však na jeseň a v zime si to vynahradím 😅 😀 😉
My strážime zase tých psov na týžden 😒
O chvílu už ideme do bazénika...

Mukky napíš potom ako s kakom... čo bolo u dokiny...

Malý zase začal piť UM 😵 😵
A v tomto teple nevieme moc dlho spať, tak vstávame skorej. Okolo 10:30 🙂

bashenka
12. júl 2010

Mna porazí ... tešila som sa že jej prešli soplíky po tých antibiotických kvapkách už nesoplila asi 5 dní ... a teraz sa kúpe asi pol hodku v bazéniku ešte tam má aj teplú vodu a zasa sa jej pustili zelené soplíky ... je to možnéé 😠

mukky
12. júl 2010

caute,S už zaspinkal 😅 ,mm mi siel vybavovat nejake papiere,mi dosla sms 2 krat ze dlzím poistovni cez 150 eur 😨 😲 ,oni ma nemaju zaznamenanu ze som na materskej 😠 tak uz nejaka firma vymaha odomna peniaze 😲
a chudak sa celkom do*ralo auto,zostal trcat niekde v tej horučave,si ho viem predstaviť chudaka 😔 jak penil...

ale zlatý je,ide pobehať pešo tie urady 😔 a aj k nasim zaniest este nejaké papiere,má dosť,smadný a hladný je určite ☹

idem daco porobiť a nakuknem dočitať a dopiť kávu

lussy23
12. júl 2010

@mukky - strašní tí svokrovci ☹ Chudák S. ☹ naozaj horor. Veď to je normálne, keď na dvojročné dieťa dávate veľký pozor. 3 a 5 ročné deti sa hrali so zápalkami 😲 😲 😲 A ročná jedla rezeň? ☹ Chúďatko. ☹ ☹
Inak som skoro zo stoličky spadla. Jahody za 40centov!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! V tomto našom zapadákove sa to ešte nestalo, že by dali také lacné jahody. My ich všetci veľmi ľúbime, A ako chutili S?
Držím palce u doktorky.
Dnes sme kúpili melón. Môže aj F papať? Sestra bude do piatku v nemocnici ☹

bashenka
12. júl 2010

baby akurát čítam že tu jedna uživatelka vyberá peniaze od mamičiek a potom tovar neposiela 😅 ani neodpovedá na maily. To už čo tu jee... Ja akurát rozmýšlam či uložím tú malú zlobu spinkať alebo nie... ked vstala tak neskoro ...
ale asi idem na to..

mukky
12. júl 2010

@petka035 Ninke vsetko naj 😅

som rada ze ma chápete 😅

lussy23
12. júl 2010

@petka035 - Ninke všetko naj k meninkám. Nech je zdravučká a rastie do krásy a poslúcha maminku 😉

mukky
12. júl 2010

joj este musím napísat ked svokra tlacila malu tou tortou tak kricala aha dedo,ako papá malá svoju tortičku a 2 krat to nahlas zopakovala....som sa robila ze nepocujem a klacala som pri S a svokor nahlas,tak to je správne,tak to má byť 😕
lebo ja som povedala ze S také nepapá,joj a nervy jaké mám este dnes,mm si to vecer odniesol a ani dnes neostanem ticho 😔

S vstal 6.15 😲

lussy23
12. júl 2010

@mukky - chúďa. taký zlý deň. Ved ročné dieťa by nemalo papať tortu,

bashenka
12. júl 2010

@mukky .... už je tá téma?? ... Aj by som ti niečo na to napísala ale radšej až tam ..