Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

janac1974
13. júl 2010

to je super ked maly zaspi,ja som sice unavena,ale vychutnavam si ten klud,pokoj...

petka035
13. júl 2010

Zuzi tak to pichanie a podobne máme dávno, už odmala ked si ju dám k sebe tak ma bije a minule som sa jej otočila chrbtom,že mám v paži a spím a začala ma búchať päsťami do chrbta 😕 😝 a zliezť z postele nevie, skor by liezla a liezla až by pod sebou nemala nič.kedže jej okraj postele nič nehovorí a v pohode ,,stúpne"do prázdna

vinifera
13. júl 2010

@tweetinkapp zajac v byte smrdí. Mala tak kamoška. A smrdela celá izba. 😖
Tohto čo opatrujem tak necítiť ale tak je v garáži a za 10 dní čo sú preč tak som mu 2 x menila podstielku. A hryzie to káble jak blázen. Asi by som si niečo iné poriadila ako zajaca. Teda po tých skúsenostiach čo mám.

Inak nemám dočítané nikde nič. Boli sme na nákupe a tak. ----

vinifera
14. júl 2010

Kokso tak ja sa prekonávam. Zapla som PC až poobede. A chystala som sa dočítavať tu litánie - a tu nič 😅
Nikka držííím palce až to zvládnete v čo najvačšej pohode. 🙂

mukky
14. júl 2010

ahojte,
ja len na skok,boli sme S na krv na vyšetreniach na gastre,v septembri nás čaká ešte biopsia 😔 ,musím ísť,pa
spinkal 4 hodinky,nedávno sme vstali,ideme papať

zajtra maju byť výsledky z krvi,to čakanie ma asi zabije... ☹

zuziiiicek17
14. júl 2010

@mukky vsetko bude ok ,neboj sa 😉 S to zvladne ,lebo je velky chlap 🙂 ked bude citit ,ze sa bojis ty ,tak sa bude aj on ,ale ak ty budes silna ,tak vsetko bude v poriadku.

ja pozeram film na Markize :Deník šialenej manželky
strasne super film .videla som ho uz dvakrat

mukky
14. júl 2010

♣STRASNE SA TESIM ASPON TOMU♣,ze pani doktorka na gastre sa spýtala na stravu,tak som jej pekne vysvetlila čo papáme a čo nie a prečo bola rada,pochválila ma,že je to veľmi správne,že vsetky takmer problémy su spojené od mala a ovplyvnené stravou,si ma viete predstaviť ako som sa rozplývala 😅 ,aj mm to počul čo som rada,lebo už som mala pocit že ma obvinuje z malého zápchy 😔

rovno som mu povedala ze teraz nech sa neopovázia jeho rodičia co i len ceknuť preco nepapa torty,chipsy,soletky,cokoládu salámy a dalsie veci ktoráými krmia ich dalsie malé vnucatá a svoje 3 deti ktoré su vsetky obézne-takto obezne odisli z domu

sa jej páčilo aj to že nedávam kupované výživy a poháriky s jedlom,bola super dr,zlatucká a vidno že sa vyzná vo svojom odbore

nechceli násť inak vziať,ze az v septembri,ze maju plný stav ale som povedala ze si zaplatím ci tak sa nedá ze mi to suri,tak ok,zaplatila som a za hodinu sme mohli prísť..

moze sa jednať o stitnu zlazu,o alergiu na kravsku bielkovinu/co som citala tiež ze moze zapcha mat tiakéto prejavy,celiakiu-ale vraj na celiatické dieta nevyzerá../ ale ja verim ze vsetko bude ok a nic z toho hadam nepotvrdia,ze je to len nieco iné a lahsie...

no a som jej povedala ze vela citam,vzdelávam sa ohladom malého...tak ze správne je to,síce som jej povedala ale ved lekári to nemaju radi 😀 ,podporila ma ze len tak dalej 😀

nie ako ta sarlatánka nasa,ze mm mech mi zakéze net 🙄 😠 😀

bashenka
14. júl 2010

Čaute kočky...
Konečne nejaké dobré správy🙂 dneska som nejako necválala, ale vidím že ani nebolo treba😀
@mukky teším sa s tebou a aj ja si myslím že to nebude snád nič vážne a budem držať palce.. Dneska som robila tvoju polievočku😉
@zuziiiicek17 a tebe gratulujem že si dosiahla to čo si chcela:-P vidíš chlap je ako druhé decko, len tak ďalej snád mu to vydrží...
Moji si umývajú zúbky a pojdeme spinkať za chvilku, dneska sme boli u dr. a dala jej na tie sopliky bioparox... Neviem ako jej to budem striekať celý týžden jej sa to absolutne nepáči a že ju to bolí☹ aj plačkala tak som si to skusila a mala pravdu...aj mňa to bolelo,úplne nepríjemné to je. Chuďatko...
A neviem či mi šibe ale nejako mám pocit že mi tikajú biologické hodiny
😕😕 áno šibe mi 🤐

zuziiiicek17
14. júl 2010

@bashenka 😀 😀 😀 😀 ze biologicke hodiny 😀 😀 😀 tak v tom pripade mne uz dotykali 😀 😀 😀
tuzis po druhom mimi ?
v podstate aj ja ...take to malinke babuliatko ...alebo celkovo tehu a pripravy 😵 ale na druhej strane si neviem predstavit zvladat dve deti.mam dost z toho jedneho 😅

bashenka
14. júl 2010

Zuzi presne z toho mám aj ja obavy...lebo vážne kto L. nespozná tak nepochopí.. Ale na druhej strane strašne chcem...aj priatel mi povedal že by chcel a to je čo povedať lebo on bol vždy za to aby som si dokončila školu nech to mám z krku...ale tak má aj pravdu, ale zas ved kebyže som porodila tak laura by už bola o rok staršia😉 a taaak ono by sa to aj dalo len to má svoje plusy a mínusy...mne sa už ale 3 noci snívalo že som tehu😅

zuziiiicek17
14. júl 2010

@bashenka no mas to blbsie ,lebo nemas este dokoncenu skolu .U vas sa nedalo spravit individualny stud.plan ? kamoska teraz bude tak robit skolu .
Na druhej strane premyslam nad tym ,ze by som nebola jedina s dvoma malymi detmi 😅 ved takmer kazde dieta je take sidlo

bashenka
14. júl 2010

Tá bunda sa mi lúbi aj ja som chcela L. takú kúpiť čo sa na boku zapína len mám pocit že to len pre miminá vyrábajú, jej číslo som nenašla minulý rok ešte😉 ale to neni na také kruté zimy či áno? 😝

vinifera
14. júl 2010

@zuziiiicek17 Inak to ti je teraz zbytočné takú drahú bundu kupovať. Malý bude ešte rýchlo rásť. Aspon my sme teda preleteli za jednu zimu 3 overaly. Dva mal také hrubšie a jeden tenší. Kupovala som to ale cez MMA. Takže to moc nestálo. Idem mu kvalitnejší kúpiť až na túto zimu. To už tak nerastie.

zuziiiicek17
14. júl 2010

@bashenka aj ja mam bundu so zapinanim na boku ,tak by sme k sebe ladili 😀
ale je to bunda na tuhe zimy ,lebo to je z materialu ako sa robia pre snowboardistov 😉 preto sa mi paci .a su k tomu aj tie otelovaky ,takze to v podstate ani nestoji tak vela

bashenka
14. júl 2010

To mi musíš vysvetliť ako že by si nebola jediná s dvoma detmi?🙂 ...ja nemožem povedať že každé je šidlo lebo ked začnem porovnávať tak ostatné deti su oproti L. kluďasi.. Ale ktovie možno ďalšie mi dá aj troška dýchať😀 a možno nie..😀

zuziiiicek17
14. júl 2010

@vinifera no to hej ,mas pravdu .tento rok sme prezili s jednym overalom takym macikovskym,ale zase to bol este malicky .teda ani nie ,za tie tri mesiace mi narastol riadne .tak neviem .ved uvidim co povie mp 😀 ja na to nemam ,ale jemu ked sa nieco paci ,tak to kupi 🙂

zuziiiicek17
14. júl 2010

@bashenka no ved je vela zien ,co maju dve deti 😅 a dokonca aj hned po sebe .cize ,zvladnut sa da uplne vsetko .Nikdy nie je tak zle ,aby nemohlo byt este horsie .tym sa riadim 😀
no M nie je az taky strasny zatial ,ale kto vie aky bude o rok

bashenka
14. júl 2010

Lenže mi takú práveže nemáme😀 chcela som aj som hladala v auparku ale nenašla som číslo, všetky boli iba pre malé. A zatial bundy neriešim má ešte z minulého roka taký overal ružový ...uvidíme či jej ešte sadne.
Ale hentá je brutálna :-P

zuziiiicek17
14. júl 2010

@bashenka muju to aj v ruzovom 😵 ja by som to brala okamzite .teda neviem ,ci zasielaju aj na SK ,ale znacka je HM,tak mozno budu mat aj tu

zuziiiicek17
14. júl 2010

Ide mi dalsi film na markize 😵 😵 😵
VELMI NEBEZPECNE ZNAMOSTI
To som videla tiez velakrat ,ale nevaaaa .poniektore filmy si pozriem aj stokrat a stale sa mi pacia .
No ale tento nemaaa chybu! 😵

sarlotka27
14. júl 2010

@manika77 : súhlasím 🙂 vyzerá to tak že Marko ked bude papat tak popapá všetko čo nezie jeho :- 😉

bashenka
14. júl 2010

Tak ked to je HM tak v ba toho bude plno.. Len si nemožem pomocť ale nezdá sa mi to nejak moc teplé... 😀 majú aj väčšie čísla či nevieš?

zuziiiicek17
14. júl 2010

@bashenka no mne prave v tych hrubsich bundach je strasna zimaa v tej co mam je mi fajn a pritom nevyzeram ako michelin 😀 teda vyzeram ,ale nie kvoli bunde 😀

zuziiiicek17
14. júl 2010

@bashenka a neviem ci maju aj ine cisla ,mne vyhodilo len dve take .ale urcite toho bude plno .

zuziiiicek17
14. júl 2010

@bashenka 😕 😕 😕 kdeze siii

janac1974
14. júl 2010

@bashenka ja som mala dcery po sebe...vobec mi to nevadilo,ked boli vacsie,aspon sa spolu zahrali...
Niku som porodila v marci a v maji som este stihla zmaturovat...som mala individualny studijny plan...
Lucia sa narodila,ked mala Nika 1rok a 9mes....zvladla som to,boli zlate...ked boli starsie,pekne sa spolu
zahrali,zabavili...to bolo super...na F vidim,ze sa nudi,potreboval by partaka,ale dalsi surodenec uz nehrozi

bashenka
14. júl 2010

Už všetky spíte? @zuziiiicek17 tlačím ešte pizzu a nalievam sa džúsom ale som tu😀 ešte ma čakajú gumené cukríky nezdrave jee 😀 priatel si už odfukuje 😅 ..a mne je takee teplo zas nezaspím.. A to si ráno ešte musím privstať ku dr.
🙄

zuziiiicek17
14. júl 2010

@bashenka heh ,tlac aj za mna 😀 mnam ,gumi maci

bashenka
14. júl 2010

No práveže neviem kam im schoval p. aby ich malá nenašla😅 ...idem budiť😀 púštala si Miškovi tú pesničku o gumi mackoch? 😀

bashenka
14. júl 2010

Ajaaaj je tam napísané že prírodné farbivá:-P